Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δυναμική ανάμεσα σε ζευγάρι αμφισεξουαλικό και υποτακτικό άντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anima0, στις 20 Δεκεμβρίου 2021.

  1. lexy

    lexy .ti.va.

    Θεωρώ πως όχι. Γενικότερα, δεν συμμετέχω σε όποιο σχήμα με προσδοκίες. Όποιου τύπου.

    Ενδεχομένως να έχει να κάνει με τη συναισθηματικη εγγύτητα, σε ένα πολύ υποσυνείδητο επίπεδο. Πιθανολογώ.

    Αλήθεια, δεν ξερω να απαντήσω. Δε με απασχόλησε ποτέ το γιατί απολαμβανω έτσι ή αλλιώς.
     
  2. Old submissive

    Old submissive Υποτακτικά φετιχιστής

    Αυτό δεν το γνωρίζω. Δεν είναι όμως απίθανο. Όσο για τον πρωκτικό οργασμό ανάλογα με τον ή την παρτενερ, ναι, για εμένα είναι διαφορετικό αυτό που συμβαίνει στο κεφάλι μου...
     
  3. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Γιατί τόσο κατευθυνόμενη η ερώτηση όταν μπορεί να υφίσται για πληθώρα λόγων;
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αν κάποια στιγμή θα το επιθυμούσες, θα με ενδιέφερε να προβληματιστείς και να τοποθετηθείς σε ένα παρεμφερές νήμα μου...
    https://www.greekbdsmcommunity.com/...αλικές-υ-γυναίκες-στο-bdsm-σχετίζεσθαι.71626/
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    Θα το διαβάσω. Δεν θα προβληματιστώ, όμως! Θα είμαι αυθόρμητο  
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ευχαρίστως να μοιραστείς μαζί μας τους λόγους σου  
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ο προβληματισμός πήγαινε βάσει της προηγούμενης τοποθέτησής σου.
    Ενδεχομένως, να εκκινήσει τη σκέψη σου  
     
  8. lexy

    lexy .ti.va.


    Να κουνήσω το μυαλό μου, δηλαδή! Εντάξει, Κυρία Νταρκ...τι να κανουμε...θα το κουνήσουμε κι αυτό!

     
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ε πώς θα γίνει;
    Έτσι άκοπα δίδονται τα γλειφιτζούρια;   
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    δεν υπάρχουν φύλα.
    είναι ηθοποιοί.
    τα μισούμε, εξ άλλου.
    τα φύλα;
     
  11. dp77

    dp77 male 77

    Σίγουρα δεν είναι όλα για όλους.
    Όμως Αφού έχεις την επιθυμία η αφέντρα σου να σε βάλει να πας με άντρα Θα πρέπει να την ικανοποιήσεις.

    Και εγώ έτσι λειτουργώ και αναζητώ το ίδιο.

    Χρόνια πολλά


    QUOTE="anima0, post: 1176190, member: 18272"]Κάποτε μου ήταν αδιανόητο να δοκιμάσω επαφή με άντρα σε τριο.
    Όπως επίσης ήμουνα σουιτς.
    Τώρα θα χαρακτήριζα τον εαυτό μου κυρίως υποτακτικό (όχι σκλάβο, μπότομ)

    Θυμάμαι το σοκ την πρώτη φορά όταν πρότεινε Κυριαρχική γυναίκα, περιπαιχτικά να δοθώ σε άντρα.
    Σήμερα περίπου 5 χρόνια μετά δεν το έχω κάνει.
    Ωστόσο έχει αυξηθεί η επιθυμία μου να το δοκιμάσω, σε σημείο εμμονής.

    Η δυναμική ανάμεσα στα θέλω δύο ανθρώπων που ήδη σχετίζονται και η επιβολή τους σε μένα με εξάπτει.
    Επίσης ομολογώ πως ότι δοκίμασα με στραπ και ντίλντο θα ήθελα πλέον σε ... φυσική σάρκα.
    Ιδιαίτερα με προκαλεί η δυναμική κατά τη διάρκεια της εκπαίδευσής μου: η ιδέα μια γυναίκα να μου δείχνει πως να υπηρετώ έναν άντρα.

    Σε roleplay το έχω κάνει πλέον πολλές φορές και έχω καταλάβει πως δεν είναι για όλους.
    Ακούω λοιπόν από άλλους που ίσως έχουν δοκιμάσει ή που το σκέφτονται και ενδιαφέρονται, τις απόψεις σας.[/QUOTE]
     
  12. analslut44

    analslut44 Male Bi Slave

    Εγώ πάντως έτσι έμαθα να γουστάρω πούτσα, και πλέον το απολαμβάνω πολύ περισότερο απο το στραπον.
     
    Last edited: 10 Φεβρουαρίου 2022