Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δύσκολα αυτό?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ballbusting, στις 9 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Βλαχο-μπρουταλ  ROFLMAO  και ασχημομουρης, αλλα με ωραιο σωμα. Ο βασανιστης ειναι πιο ομορφος. Δεν βλεπω αμερικανικες εμπορικες ταινιες συνηθως, εκτος αν ειναι επιστημονικη φαντασια, οποτε δεν την ειδα τη ταινια.
    Δεν πειραζει, θα βλεπω το video αυτης της σκηνης ξανα και ξανα.

      

    Δεν εχω δει ακομη τον καινουργιο James Bond. Αυτος ειναι?
     
    Last edited: 19 Ιουνίου 2008
  2. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Εμένα βλαχο-μπαρόκ μου κάνει γενικώς ο Τζέιμς Μπόντ. Ποτέ δεν είδα ολόκληρη μία ταινία (ούτε καν εκείνη που γυρίστηκε στην Ελλάδα). Ο πράκτορας που χιλιοπυροβολείται, που πέφτει από ύψη 4 πολυκατοικιών και βάλε και δεν παθαίνει τίποτα.
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Χμ…
    Κορμάρα ο ξανθός και δεν πιστεύω ότι θα κακόπεφτε σε καμία εδώ μέσα, έστω και αν είναι γιδοβοσκός … Μια χαρά θα την έβρισκαν κάποιες με το βουκολικό!

    Υποτίθεται ότι στο spot της ταινίας, δεν κάνει κανένας από τους δυο πρωταγωνιστές BDSM...
    Το σενάριο θέλει τον ξανθό να υποφέρει σιωπηλά το μαρτύριο του, περιορισμένος πάνω σε μια μαρτυρική καρέκλα...απο τον βασανιστή του…
    Τι εκφράσεις να κάνει ? Καυλωτικές? Τσόντα είναι?
    Κάποιος λόγος θα υπήρχε για να είναι ανέκφραστος. Πρέπει να παραδεχτούμε όμως ότι αντέχει έτσι?
    Με την ευκαιρία, να διαμαρτυρηθούμε στον σκηνοθέτη για τους μορφασμούς?
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    λυπάμε αλλά προσωπικά αν νιώθω ενοχές δεν είναι από τη δική σου θεώρηση ,που είναι κάπως πεζή ομολογουμένως ...

    αν έχω νιώσει τύψεις και ενοχές είναι για όσα ΔΕΝ έχω κάνει ... για ότι έχω δεν έχω μετανιώσει ,ίσως να μην τα ξανακάνω αλλά σίγουρα δεν ντρέπομε γιατί εκπλήρωσα τις επιθυμίες μου και είμαι ακόμα εδώ .

    και τι θεωρείς άνδρα εσύ ;
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Γιατί τέτοια λύσσα ρε παιδιά; Όταν ρωτήθηκα εξέφρασα την προσωπική μου εκτίμηση και μόνο για το αν είναι ή όχι ένας υποτακτικός άντρας. Δεν υπάρχει κανένας μα κανένας λόγος να πείσετε εμένα ότι είστε.
    Πόσο δύσκολο είναι να γίνει κατανοητό αυτό που λέω; Αν πιστεύεις ότι είσαι, είσαι. Αν για μένα δεν είσαι, χέστηκε η Φατμέ στο Γενί τζαμί.
    Απαντώ στην ερώτησή σου ή όχι;
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Ειλικρινά πίστευα ότι μπορώ να γίνω κατανοητός. Ιδιαίτερα σε ένα φόρουμ όπου τα μέλη του έχουν μεγάλο δείκτη ευφυίας. Τι λέω τόσες μέρες;
    «Αντρας είναι αυτός που πιστεύει ότι είναι άντρας και που δεν δίνει δεκάρα για το τι πιστεύω εγώ και τι κριτήρια έχω.»

    Αν δεν έγινα και τώρα κατανοητός δεν δίνω δεκάρα, μη με ξαναρωτήσετε.
     
  7. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Emma εμένα με καλύπτει απόλυτα αυτό που λέει ο Χαίνριχ.Για αυτό ακριβώς το λόγο τόσες μέρες γελάω με όλα αυτά που γράφει ,για την δική του οπτική γωνία για το ποιος είναι ο άντρας.Έχει μία τραγική (κατά την προσωπική μου γνώμη) άποψη αλλά ναι νομίζω ότι την έχει κάνει κατανοητή.  
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    ότι δηλώνουμε ,είμαστε ε;

    υ.γ. εφόσον δηλώνεις οτιδήποτε δημοσιώς να αναμένεις κριτική ,αν δεν την αντέχεις μη το κάνεις .
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    .....
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    η ατάκα ,είναι ικεσία για κάτι παραπάνω ...

    πείνα μου ακούγετε , έτσι είναι οι άνδρες πεινασμένοι ;