Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δύσκολα αυτό?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ballbusting, στις 9 Φεβρουαρίου 2008.

  1. ballbusting

    ballbusting New Member

    Αυτήν την ηδονή θέλω να την βλέπω και εγώ!!!Αυτό είναι το δύσκολο στη υπόθεση...Αρρωστό είναι και το ξέρω αλλά αυτο δεν με εμποδίζει σε κάτι....Αντιλήψης είναι αυτές!!!Και ναι έχουμε την ίδια αλλά μετά πάει ο παράγωντας χαρακτήρας....Ρε λες να μην την παλεύω καθόλου?lol
     
  2. Constan

    Constan Regular Member

    καλο ειναι. αρκει μονο να το βλεπεις,δαγκωθηκα απο ενστικτο
     
  3. ballbusting

    ballbusting New Member

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    τρέλα το χαμόγελό της μετά!

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Δύσκολα αυτό?

    Αλλο να το βλεπεις και αλλο να το κανεις... εχει μεγαλη διαφορα!!!

    Ενημερωτικά να σου πω πως το πρήξιμο μετα απο τετοια χτυπηματα μπορει να φτασει ακομα και σε μεγεθος πεπονιου ( το εχω δει με τα ιδια Μου τα ματια). Μπορει να παιρνεις ηδονη απο τετοια χτυπηματα αλλα το ''μετα'' ειναι πικρα....

    Περι ορεξεως ομως γιουρτλου!!! (
     
  5. k-nos

    k-nos Regular Member

    Αν κρίνω απο τον πόνο που προκαλείται απο ατυχήματα και ακούσια χτυπήματα δε μπορώ να φανταστώ πως μπορεί κάποιος να αντέξει αυτόν τον πόνο οταν προκαλείται επιτηδευμένα.
    Όσο τρελλό κι'αν ακούγεται το θέαμα αυτο το βρίσκω ελκυστικό και θα ήθελα να μπορώ να αντέξω κάτι τέτοιο.
    Πως μπορεί να ξέρει κανείς όμως απο ποιό σημείο και μετά γίνεται επικίνδυνο ?
    Γιατι ειδικά με εκείνη τη περιοχή η ασφάλεια είναι πάνω απ'όλα.
     
  6. ballbusting

    ballbusting New Member


    Στα ατυχήματα όμος είναι ξαφνικός πόνος και δεν είσαι προετοιμασμένος συνεπώς είσαι χαλαρός και αυτό πονάει περισσότερο....Τώρα αν δεν δοκιμάσεις δεν θα δείς μέχρι που μπορείς να φτάσεις...Ξεκίνας από σιγά και μετά σιγά σιγά αυξάνετε η δύναμη...Κάπως έτσι δοκίμασα εγώ και βρήκα ότι μου αρέσει..Είπαμε δεν είναι και να λιώσεις στον πόνο και να είσαι κάτω 20 λεπτά...δοκίμασε μικρά απανωτά χτυπηματάκια....
     
  7. kali crow

    kali crow Guest

    εμενα μου φφαινεται εξαιρετικα ευχαριστο...το χω κανει κανα 2 φορες.... 
     
  8. Vicky

    Vicky Regular Member

    Eμένα πάντως δεν μου αρέσει καθόλου.
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Κοιτα σουτ η κατέ!!!!!!!!!!!!!
    Παιδι μου ας φωναξει καποιος τον Ρεχαγκελ, η κοπελια την εχει δει Καραγκουνης ! 
     
  10. M_DIM

    M_DIM Regular Member

    Απλα Αουυυυυυυυυυυυυυυυυυτς !!!!  
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    το λες επειδη το εχεις κανει... αν στο ειχαν κανει, θα ειχες αλλη γνωμη!
     
  12. kali crow

    kali crow Guest

    αχ ναι....συμφωνω....ουτε εκεινοι το ευχαριστηθηκαν πολυ νομιζω.... 
    αλλα το αξιζαν με το παραπανω....