Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δύσκολα αυτό?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ballbusting, στις 9 Φεβρουαρίου 2008.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εγω φταιω που δεν εβαλα τον λυκοσκυλο στην αποθηκουλα να γινει το ελα να δεις ....
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Τστστσστστστστστσ .....Τι σχέση έχει ο Τσακι Τσαν με το BDSM;
     
  3. Eri

    Eri


    Πλατωνικη????  
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ε ειπα να μην το παραχεσουμε και μας κλεισουν για ζωολαγνεια ... αλλα μετα τις κλωτσιες στα αρχιδια σκεφτομαι οτι τα ορια εγιναν πλεον ελευθερης βοσκης ....
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Πολλοί έχουν την εντύπωση πως η «γυναικεία κυριαρχία» εκφράζεται με όρους χουλιγκάνικους.
    Εμένα αυτά τα βίντεο μου έφεραν στο μυαλό Μπαόκι να κυνηγάει Γαύρο μετά από ντέρμπι στην Τούμπα.
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Να του μιλησει θελει και να ανταλλαξουν αποψεις για το ματς θα θελει.Αμεσως μην δειτε καποιον στην Τουμπα να κυνηγαει φιλαθλο αντιπαλης ομαδας να τον κατηγορησετε...Τσκ τσκ τσκ που φτασαμε...  
     
  7. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Δύσκολα αυτό?

    Βασικά για μένα είναι όντως δύσκολο να κάνω κάτι τέτοιο....και σπασουαρ δηλαδή να φόραγε πάλι δεν θα άντεχα να το κάνω!
     
  8. kali crow

    kali crow Guest

    χμ....οσοι πιστευουν οτι ετσι η γυναικα μπορει να αποδειξει οτι ειναι ΙΣΗ με τον αντρα(δεν πιστευω στην υπεροχη κανενος απο τους 2) ειναι λαθος.
    η δυναμη του ανθρωπου βρισκεται στο μυαλο του.
     
  9. ballbusting

    ballbusting New Member

    +1 και από εμένα....μίας και το χαρακτηριστικό του ανθρώπου είναι το μυαλό του....

    http://myspacetv.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=7681479Αυτήν την position την έχω δοκιμάσει και μπορώ να πω ότι πονάει πολύ περρισότερο από τις άλλες



    http://www.megavideo.com/?v=PCKRDF40



    http://myspacetv.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=4735486
     
    Last edited: 28 Μαρτίου 2008
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Σωστά. Αναρωτιέμαι όμως γιατί αυτή η εγκεφαλική κυριαρχία εκφράζεται μόνο από σερνικούς κυριάρχους, σε αντίθεση με την «θηλυκή κυριαρχία» η οποία εκφράζεται με ένα είδος «θα σου σπάσω τα παϊδια παλιομαλάκα σκλάβε»;
     
  11. thanasis

    thanasis Contributor

    Είναι σαφής έκφραση, δοκεί μοι, του τι ζητάει το κάθε ενδιαφερόμενο μέρος.  
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    Θανάση μου. Και στην τηλεόραση παίζουν σκουπίδια με την δικαιολογία «αυτά θέλει το κοινό»
    Σκουπίδια Θανάση μου...σκουπίδια.