Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δύσκολα αυτό?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ballbusting, στις 9 Φεβρουαρίου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Δύσκολα αυτό?

    Αχ βρε Χαινρχ τι ερωτησεις ειναι αυτες που κανεις στον εαυτο σου και σε εχω ενα απο τα πιο εξυπνα ατομα του φορουμ, (οχι οτι δεν εισαι αλλα εδω κανεις κουτες ερωτησεις...)

    Η θηλυκη κυριαρχια αγαπητε μου Χαινριχ εκφραστηκε απο την εποχη που την κυριαρχια στο πλυσιμο των πιατων και των ρουχων την ανελαβε η Πιτσος....απο τοτε λοιπον ειπαν μερικες κυραδες δεν το παιζουμε αφεντρες μια και τινει να γινει και μοδα..... να παρουμε και το αιμα μας πισω απο τους Αντρες που μας δυναστευουν τοσους αιωνες, μερικες πιο εξυπνες (και μπαβο τους) το εκαναν και επαγγελμα αφου ειδαν οτι υπαρχουν κοροiδα που πληρωνουν για να εκτονωσουν την καυλα τους, ασχετως αν και παλι οι σκλαβοι ειναι τα Αφεντικα αφου αυτοι δινουν εντολες τι θελουν να τους κανουν οι προ και αυτες εκτελουν....., (με τα λεφτα μου και την κυρα μου.... ), για αυτο λοιπον και η εκφραση των περισσοτερων κυραδων ειναι "θα σου σπασω τα παiδια παλιομαλακα σκλαβε"γιατι απλα τον βλεπουν για μαλακα που τις επελεξε για κυρα του ενω στην ουσια δεν ειναι Κυριαρχες και δεν καυλωνουν με το να Κυριαρχουν αλλα απλα βγαζουν τα αποθημενα τους με τους Αντρες (λογο πολλων απορριψεων που εχουν δεχθει απο τους Αντρες, κερατου, κ.λ.π), η και βγαζουν το αρτον υμων τον επιουσιον.......(δεν ειναι κακο)  

    Φυσικα δεν μιλαω για τις πραγματικες Κυριαρχες εκ φυσεως που καυλωνουν με αυτο που κανουν και κανουν και σεξ με τον σκλαβο τους κυριως αν ειναι σε σχεση, γιατι μπορει να ειναι Κυριαρχες αλλα δεν εχουν απαρνηθει την γυναικεια φυση τους και ξερουν οτι ο Αντρας πηδαει εστω και δεμενος μαστιγωμενος κ.λ.π. και οχι η γυναικα, μπορει να ειναι λιγες αυτες αλλα τους βγαζω το καπελο γιατι πραγματικα ειναι Κυριαρχες και δεν "κανουν" τις κυριαρχες φωνασκοντας μεσα στα φορα <<εδω η καλη κυρα...Εγω τα ξερω ολα....Εγω.. Εγω...Εγω.....Εγω θα σας πω βρε ασχετοι τι ειναι το bdsm.....,Εγω ξερω τι επιτρεπετε και τι οχι στο bdsm.....οτι παρετετε ενα ευρω....κ.λ.π κ.λ.π. >>.

    Ομως επειδη μου αρεσει το δικιο θα σου πω οτι και πολλοι Κυριαρχοι Αντρες δεν ειναι Κυριαρχοι επειδη απλα το δηλωνουν, ειναι πολλοι απο αυτους φιλε που εχοντας στα τεσσερα την σκλαβα νιωθουν δυνατοι ενω στην πραγματικοτητα ειναι αδυναμα κομπλεξικα καταπιεσμενα αντρακια...που εκτονωνουν επανω στην σκλαβα τα κομπλεξ τους απο το καθημερινο "σουζαρισμα" που δεχοντε απο τον προισταμενο τους στην εργασιαν τους, η απο την γυναικα τους οταν πανε στο σπιτι....(βλεπε παντοφλα... ).

    Για εμενα Αρσενικος Κυριαρχος ειναι αυτος που κατα βαθος (ασχετος πως της φαιρεται) εκτιμαει και σεβεται αυτην που εχει στα ποδια του, ξεροντας οτι χρειαζετε μεγαλη ψυχικη δυναμη και ισχυρη προσωπικοτητα για να σου "αφεθει" και να γονατισει μια γυναικα μπροστα σου.

    Ενας πργματικος Κυριαρχος ξερει παντα οτι η σκλαβα σαν ανθρωπος και σαν προσωπικοτητα ειναι ισοτιμη με τον Κυριο της, απλα οι ρολοι ειναι διαφορετικοι σε μια S/M σχεση, η σκλαβα στα ματια των αλλων μπορει να φαινεται ενα τιποτα, στα ματια του Κυριου της ομως φαινεται το πολυτιμοτερο πραγμα που θα μπορουσε να εχει σαν ιδιοκτησια του, και την προσεχει καλυτερα και απο την ιδια του την ζωη.

    Αυτες φιλε ειναι οι αποψεις μου για την Αρσενικη και θηλυκη Κυριαρχεια, οτι γραφω δεν απευθυνεται προσωπικα σε κανεναν ουτε εχουν σκοπο να προσβαλουν κανενα, απλα ειναι αποψεις μου.

    Sorry ballbasting αν ξεφυγα απο το θεμα σου αλλα επρεπε να δωσω μερικες εξηγησεις στον φιλο μου τον Χαινρχ που κανει οτι δεν ξερει...., και αναρωτιεται γιατι η εγκεφαλικη κυριαρχια εκφραζεται μονο απο Αρσενικους Κυριαρχους......
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2008
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν ξέρω Περικλή μου. Το να ανακαλύψω ξανά τα «βαθιά πιάτα» δεν μου λέει τίποτε.
    Τα έχουμε πει και τα έχουμε ξαναπεί.

    Ακροβατώ παραπάνω στα όρια του φαλλοκρατισμού, μα μια προσεκτική ματιά θα σας πείσει πως δεν είμαι φαλλοκράτης.
     
  3. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Λοιπον, μολις χθες εμαθα να κανω ballbusting. Μου αρεσε ως εμπειρια, και απ οτι καταλαβα, αρεσε και στον δεκτη. Βεβαιως, ημουν και παλι υπερβολικα προσεκτικη, φοβουμενη να βλαψω την "οικογενεια" και δεν τον πονεσα, οπως θα μπορουσα να τον ειχα πονεσει.

    Τωρα ομως που πηρα μια γευση, θα ηθελα να κανω σκληροτερο παιχνιδι με ορισμενους ανθρωπους, με η χωρις συναινεση, για την Γυναικια (Θυληκη) κυριαρχια, ρε γαμωτο!!
     
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    τι ευχαριστηση βρισκεις να χτυπας εναν ανδρα στ αρχιδια?
     
  5. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Δύσκολα αυτό?

    Ελα ντε!! Να παθει και καμμια ζημια και να ψαχνεις μεσ΄την νυχτα για αντικαταστατη.
    Ενω ενα φτηνο βαζο στο κεφαλι... το καταλαβαινω.
     
  6. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Πιο πολυ ευχαριστηση ειχε εκεινος, πιστευω. Ειναι περιπου η ιδια ευχαριστηση που εχει κανεις με το μαστιγιο, η οτιδηποτε αλλο παιχνιδι.
    Δεν θα το εκανα ποτε για να προκαλεσω πραγματικο πονο (ανατριχιαστικη σκεψη). Ανακαλυψα πως κι αυτο, μες τα πλαισια του bdsm παντα, παιζει στα ορια μεταξυ πονου και ηδονης. Α, και δεν εγινε οπως στα βιντεο, σαφεστατα. Ελαφρια, ελαφρια.
    Πραγματικο πονο, οπουδηποτε, εχω προκαλεσει μονο by accident (ooops, sorry  )

    @ χαινριχ, μονο στην σταση missionary δηλαδη γινεται το sex? Δεν σου εχει τυχει ποτε να ειναι η γυναικα απο πανω και να κατευθηνει την πραξη? Ρωταω...
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Τι είναι η στάση missionary;
     
  8. zinnia

    zinnia Contributor

    Δεν ρωτησα για τη δικη του ευχαριστηση, αλλα για τη δικη σου. Ρωτησα, τι ευχαρίστηση βρίσκεις ΕΣΥ στο να χτυπας εναν αντρα στ αρχιδια.
     
  9. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Γυναικα απο κατω, ανδρας απο πανω. Ιεραποστολικη, νομιζω την λενε? 

    Στο πλαισιο του παιχνιδιου, ειναι μια μορφη εξευτελισμου και σαδισμου (ελαφριας μορφης, επαναλαμβανω). Και ειναι πολυ καυλωτικο οτι το δεχεται απο εμενα, για χαρη μου.
    Το πιο ευαλοτο σημειο του ανδρικου σωματος ειναι. Το να δεχθει να κινδινευσει για χαρη μου ειναι πολυ ερωτικο.
    Και λεω παλι, δεν ηταν κανονικες κλοτσιες στ'αρχιδια. Αμαν, δεν εχω καμια ορεξη να τραυματισω κανεναν, το εχω πει πολλες φορες.
    Οπως τα περισσοτερα bdsm παιχνιδια, τουλαχιστον στο δικο μου επιπεδο, φαινονται πολυ πιο extreme απ οτι ειναι στην πραγματικοτητα. Αλλα ψυχολογικα, σχιζουν.
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2008
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Η αλήθεια είναι πως οι γνώσεις μου πάνω στις διάφορες στάσεις είναι περιορισμένες, μα όπως και να έχει, πάνω ή κάτω πάντοτε ο άντρας γαμεί την γυναίκα, σε όλες τις στάσεις. Του σεξ. Η κλωτσά στα αρχίδια νομίζω δεν είναι σεξ. Όπως και η κλωτσά στο καλάμι. Νομίζω και η αγκωνιά στα δόντια δεν είναι σεξ.
     
  11. zinnia

    zinnia Contributor

    Αρα, ειναι μια μορφη "ευνουχισμού" ψυχολογικα παντα μιλαω  
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Δύσκολα αυτό?

    Είναι προφανές πως πρόκειται για παραλλαγή του 'φθόνου του πέους'. Η γυναίκα με τη μέθοδο αυτή εκδικείται άμεσα, αδιαμεσολάβητα, για όσα ποθεί να έχει και δεν θα αποκτήσει ποτέ, τα σύμβολα της ζωοποιού ενόρμησης, κυρίως όμως της Ισχύος.
    Από την άλλη, ας είναι ευλογημένη: Ο άνδρας που επιζητά μια τέτοια μεταχείριση, τη δικαιούται και την αξίζει.
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2008