Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δύσκολα αυτό?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ballbusting, στις 9 Φεβρουαρίου 2008.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    Re: Απάντηση: Δύσκολα αυτό?

    Ακριβως!!!!!! Και βλεπω να ειναι πολλες αυτές που δεν εχουν απαλλαγεί απ αυτον το "φθονο"...
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Δύσκολα αυτό?

    + 1000000000000000.........
     
  3. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Δεν σε πιστευω περι των περιορισμενων σου γνωσεων. Εσυ πρεπει να εισαι πολυ περπατημενος  

    Μαλλον αποψη ειναι για το πιος γαμαει ποιον. Σιγουρα ο ανδρας μπαινει μεσα στη γυναικα, αλλα δεν εχει σημασια ποιος κοντρολαρει τον ρυθμο? Προσωπικα, και η ιεραποστολικη σταση μου αρεσει. Την απολαμβανω κι ολας, και ειναι και πιο ξεκουραστη.
    Συμφωνω οτι η κλωτσια στ αρχιδια δεν ειναι σεξ. Οντως, δεν ειναι. BDSM παιχνιδι ειναι.

    Εγω δεν το ειδα ετσι. Αφου ολα ειναι υποκοιμενικα, για μενα δεν ηταν ευνουχισμος. Απλως μια ωραια θυσια και ομορφη πραξη υποταγης. Αγαπω τους ανδρες και ολα τους τα εξαρτηματα.

    Αγαπητε μου Domance, μπορει να ειναι τα πραγματα ετσι για μερικες, για εμενα ομως οχι. Ανεκαθεν ευχαριστουσα την φυση που με την σοφια της με εκανε γυναικα, και μπορω να ζησω εμπειριες που ειναι αδυνατες να ζησει ενας ανδρας. Υπαρχει και ο "φθονος της μητρας".

    Αλλα καλα δε παιδια, γιατι με κατακρινετε ολοι? Απορω. Ενα καινουργιο πραγμα εκανα, το ευχαριστηθηκα, και ξαφνικα εγινα ευνουχιστρια και φθονω πεει?

    Κανα μπραβο καλη μαθητρια που εισαι, δεν θα μου πει κανεις?  
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2008
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Δύσκολα αυτό?

    Αγαπητη μου Storm στο bdsm θα πρεπει να ξερεις οτι υπαρχει και η ασφαλης χρηση απο τον/ην Κυριαρχο/η ως προς την σωματικη ακεραιοτητα του "υ" εσυ απο ποτε ξερεις τι ζημια μπορει να προκαλεσεις στα γενετικα οργανα του σκλαβου αφου λες οτι δεν το εχεις ξανα κανει, διαβασες απλα εδω οτι το εκανε καποιος και εσυ το δοκιμασες σε καποιον αλλον...?

    Θα πρεπει λοιπον πρωτου κανεις το βιτσιο σου αυτο επανω σε εναν σκλαβο εστω και συναινετικα να ρωτησεις καποιον ειδικο γιατρο ο οποιος θα σου πει οτι κτυπηματα επανω στα @@ του αντρα μπορουν να επιφερουν απο ενα απλο πρηξιμο μεχρι ολικη ανηκανοτητα,εκτος και αν μισεις τοσο πολυ τους Αντρες και την φυση σου που δεν σε εκανε αντρα και θελεις να προξενησεις κατι τετοιο, (πραμα που δεν το πιστευω) οποτε παω πασο.......
     
  5. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Δύσκολα αυτό?

    Αγαπητε μου Περρι, δεν το εκανα μονη μου. Ειχα καθοδηγηση απο ατομο με πολυ πειρα. Εκτος αυτου, οπως και ειπα, το εκανα πολυ ελαφρα.

    Γι αυτο και ειπα οτι ημουν καλη μαθητρια.

    Τους ανδρες τους αγαπω, το ξαναλεω. Αγαπες μουυυυυυ. Ματσ, μουτς, χαιρομαι που υπαρχετε και ευγνωμονω τη φυση πους μας εκανε δυο φυλα και ταιριαζουμε σωματικα σαν κυβους lego!!! 

    Και χαιρωμαι που ειμαι γυναικα για πολλους λογους, ενας εκ των οποιων ειναι και η ικανοτητα για πολλαπλους οργασμους. 
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Δύσκολα αυτό?

    Tropical αν εσυ θεωρεις εμπειρο ενα ατομο που σου λεει να κλωτσας στα γενετικα του οργανα εναν Αντρα (εστω και ελαφρα) τι να πω εσυ θα ξερεις καλυτερα.........οποτε βουρ στα @@ των σκλαβων για να εξασκηθειτε για το γιουρο 2008 και να το ξανασηκωσουμε παλι το τιμημενο....... 

    Υ.Γ. Και εμεις σε αγαπαμε Tropical φνανει να μην ξεχνας ποτε πως φυση σε εκανε γυναικα....., και εβαλε γμτ ολη της την τεχνη να φτιαξει το "θηλυκο", μην απαρνιεσε λοιπον την φυση σου ποτε, γιατι θηλυκα σας θελουμε ολα τα Αρσενικα, πιστευω ακομα και οι σκλαβοι και οχι Αρσενικοθηλυκα.........
    Την καλησπερα μου.
     
    Last edited: 2 Ιουνίου 2008
  7. ballbusting

    ballbusting New Member

    Den mporw na katalavw giati to blepete oti auth h praxh prepei na ginei me misos kai oxi me thn aparaitith synenaish kai ton dyo sto thema dynamhs sta xtypimata...
    dld otan kapoios krataei to mastigio baraei twn allo mexri na pathei zhmia?
    Ola ta paixnidia tetoiou typou einai epikindina an to thesoume etsi, giauto se mia tetoia katastash dyo atomon yparxoune kai kapoioi agrafh nomoi!! An prospathoume na kanoume zhmia ston allo tote symbainoun alla pragmata pou pisteuw h perisoterh den ta apozhtoun...

    Kai sxetika me ta video na eiste sigouri oti sta perisotera yparxoune texnikes gyrismatos....
     
    Last edited: 9 Ιουνίου 2008
  8. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Δύσκολα αυτό?

    Το μαστιγωμα στο μουνι επιτρέπεται???
     
  9. ballbusting

    ballbusting New Member

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
    new vid
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Δύσκολα αυτό?

    Έκτακτο! Έχει μια ποίηση, μια πλαστική αρμονία. Να δοκιμαστεί και με βαριοπούλα.
     
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Εχει πλακα παντως να βλεπεις ατομα που ουδεμια σχεση πρακτικα εχουν με την ασφαλεια να την θεωρουν υψιστο αγαθο  
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Σε βλέπω πολύ σίγουρο, γι αυτό που έγραψες Κλάιστ. Δήλωση ήταν αυτή?
    Όχι τίποτε άλλο, ήταν έτσι τοποθετημένη η δήλωση σου, που πήρε διεθνείς διαστάσεις και έγινε θέμα στην Παγκόσμια ΒDSM σκηνή!

    Η Κυριαρχία έχει βασικές αρχές. Ο τρόπος που ασκείται η Κυριαρχία των δυο φύλων (αρσενικών και θηλυκών), είναι σαφώς διαφορετικός, αρκετές φορές και σε πολλά σημεία. Το σίγουρο όμως είναι ότι αυτό που έγραψες, ότι οι Άντρες είναι εγκεφαλικοί ενώ οι Γυναίκες όχι ….είναι αβάσιμο και ανυπόστατο Εκτός αν προκύπτει από κάπου που το αγνοώ Εγώ και όλη η κοινωνία!

    Για να σε ταράξω και λίγο θα σου πω να μη ξεχνάς και την παράμετρο, ότι ένας άντρας μπορεί να το "παίζει" εγκεφαλικός επειδή απλά δεν μπορεί για τον άλφα η βήτα λόγο να γαμήσει το "αντικείμενο" του πόθου του. Έτσι με αυτήν την έλλειψη, πάει το πράγμα μια από εδώ και μια από εκεί…και μια γύρω γύρω!

    Μια γυναίκα δεν έχει αυτό το πρόβλημα (δεν είναι τουλάχιστον εμφανές αν υπάρχει) και σαφώς μπορεί να είναι εγκεφαλική επειδή έτσι της βγαίνει, αλλά και σκληρή επειδή έτσι της αρέσει. Το ένα δεν αναιρεί το άλλο.

    Άστοχη και πάλι η τοποθέτηση σου ….
    Όταν μια Γυναίκα πηδάει έναν άντρα με το strapon της, γι΄αυτόν που το εισπράττει και την συγκεκριμένη στιγμή (δεν θέλω να σε βάλω στην διαδικασία να σκεφθείς και άλλα πιο δύσκολα) είναι ο επιβήτορας του, ο γαμιάς του, ο θεός του κλπ Κάτι σαν και σένα είναι, όταν πηδάς την σύντροφο σου... Τόσο απλό!!

    Αφού δεν το κατέχεις το θέμα βρε Κλαιστ, γιατί το βασανίζεις?

    Το κακό με κάποιους είναι ότι λένε μόνιμα @@ριες …
    Αυτό που δείχνουν τα βίντεο είναι καμωμένα με συναίνεση και σύνεση…
    Κανένας από τους συμμετέχοντες δεν πίεσε κανένα να το κάνει. Έχουν πλήρη συνείδηση για το τι πράττουν την συγκεκριμένη στιγμή ... αλλά κατέχουν και τους λόγους που το κάνουν.

    Ίσως να είναι και η παραλλαγή αυτού που ονομάζεις "φθόνος του πέους" Δεν αρνούμαι ότι, μπορεί να παίζει και αυτό στην ψυχολογία κάποιας Mistress...αλλά δεν δέχομαι ότι παίζει μόνον αυτό! Υπάρχουν και πολλοί άλλοι λόγοι.

    Προσωπικά όταν κάνω ballbusting (ελαφρά) σε ένα session χωρίς να το έχω συζητήσει από πριν…το κάνω για εκφοβισμό ή για τιμωρία, επειδή μπορεί να είναι ο υποτακτικός που χρησιμοποιώ εκείνη την στιγμή, καυλωμένος μπροστά Μου και το θεωρώ αγένεια στο πρόσωπο μου ή επειδή θέλω να τον μηδενίσω σαν άντρα ή επειδή θέλω να τον πονέσω συγκεκριμένα εκεί…ή επειδή είναι ένα παιχνίδι, ή επειδή παιχνίδι να γίνεται ή επειδή κλπ…..

    ΑΝ το κάνω επειδή έχει συζητηθεί πριν από το session, τότε το ξεκινώ με αργά και ελαφρά κτυπηματάκια και σταδιακά ανεβάζω τους ρυθμούς και την ένταση. Ο υποτακτικός εκείνη την στιγμή είναι προετοιμασμένος και μέσα στην καλή χαρά που το δέχεται… Αλώστε γι αυτό υπάρχουν τα όρια, το έλεος και οι λεξούλες κλειδί (Remember RED!!!)

    Στο S/M άλλωστε πάρα πολλά παιχνίδια, έχουν να κάνουν με τον πόνο που προκαλούν στα γεννητικά όργανα. Κάποιοι τα γουστάρουν και τα αντέχουν πολύ… Κάποιοι δεν αντέχουν, ούτε αυτά ακόμα τα χάδια… Γούστα και όρια είναι αυτά και όπως είπε και ο Kits περί ορέξεως γιαουρτλού!



    Σε αυτό το σημείο είναι το μυστικό Dolmance…. Ήμουν σίγουρη ότι το κατέχεις! Κάποιοι απλά, αρνούνται να το καταλάβουν.

    Θα δηλώσω ευθαρσώς επίσης ότι, τα πάω μια χαρά με το πέος....Ούτε το φθονώ, ούτε το μέμφομαι... Επίσης θα δηλώσω ανεπιφύλακτα ότι, Μου αρέσει που έχω μουνί και όχι πέος....
    Η αλήθεια είναι ότι γνωρίζω αρκετές Mistress και δεν έχω καταλάβει οτι φθονούν το πέος και αναθεματίζουν το μουνί τους! Αντίθετα νόμιζα ότι τις ενδιφέρει να περνά καλά!

    Μήπως το μυστικό αυτό το λένε παραέξω και το κρατούν κρυφό από Εμενα?

    Ίσως να μπορούσα να σου πω Εγώ!
    Νοιώθω καύλα και ευχαρίστηση. Τα εισπράττω από το άγχος που προκαλώ, τον ιδρώτα που τρέχει στο πρόσωπο του, τον τρόμο στα μάτια του, από τον πόνο που τον κάνω να νιώθει και ζωγραφίζεται με τις συσπάσεις στο πρόσωπο του, από τις δονήσεις του κορμιού του...
    Ελπίζω να είναι αρκετά αυτά...Αν δεν είναι, ρωτήστε και κανένα Master για το τι νοιώθει όταν τραβά και πονά τις ρώγες, στα βυζιά της σκλάβας του.

    Μπράβο??? Άκου Μπράβο!!!
    Δεν φτάνει που σου άσκησαν και αυστηρή κριτική γι αυτό που έκανες!!!
    Ζητάς και μπράβο! Τρομερό! Γιατί να σου πουν μπράβο Tropical?
    Γιατί να ρωτήσουν να μάθουν τα διάφορα που ένιωσες εσύ ή ο άλλος που συμμετείχε στο session!!! Υπήρχαν και συναισθήματα την ώρα της πράξης? Το κυριότερο θέμα είναι γιατί να το κάνεις?
    Πλανάσαι αν νομίζεις Tropical, ότι βρίσκεσαι σε ένα BDSM forum.
    Καλύτερα όντως θα ήταν αντί να κάνεις ballbusting με έναν υποτακτικό, να του έσπαγες το κεφάλι με ένα βάζο.
    Αυτό είναι το BDSM που έχει την μεγαλύτερη αξία για τους περισσότερους εδώ μέσα.
    Κάτι ξέρει η κυρά Syrah που δεν μπήκε στην διαδικασία των αναλύσεων.

    Μπράβο θα εισπράξεις μόνο από Εμένα, επειδή τολμάς να δοκιμάζεσαι και πειραματίζεσαι με τις αισθήσεις σου!

    Πάλι τα ίδια? Το βιολί πουλί!
     

    Πως καταφέρνεις ρε σι Peri χωρίς να κάνεις ballbusting να σπας τα @@ρια ακόμα και αυτού του strapon Μου, αυτό είναι ένα καλό ερώτημα.


    Τι ρώτησε το άτομο τώρα?
    Γαμώτο Κits …!!!
    Δεν σου έχω πει ότι, οι σκλάβες δεν παίρνουν χαμπάρι ούτε από φτύσιμο, ούτε από πόνο και ούτε από τίποτε?
    Ασε που τα μαστίγια του Perri εiναι πάντα αποστειρωμένα και ρώτησε και τον γιατρό για να κάνει μαστίγωμα στο...μουνί!
    Αμ πως δηλαδή, Ετσι?!!

    Ουφ!  
     
    Last edited: 17 Ιουνίου 2008