Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ. BDSM AΦΙΕΡΩΜΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 4 Μαϊου 2008.

  1. Eri

    Eri

    Παραγγελια απο μια φιλη... "Να τους πεις να δινουν συνεντευξεις στην κυριακατικη ελευθεροτυπια η στο βημα, ελευθερο τυπο δεν παιρνουμε..." ......  
     
  2. muscle4master

    muscle4master Regular Member

    Η Γιάννα Αγγελοπούλου Dominatrix   ΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Περίμενα πως και πως, αυτό το εξυπνακίστικο υφάκι σου να σκάσει μύτη και σε αυτό το thread. Αν δεν το έκανες θα μου έλειπε αφάνταστα.
    Mόνο που η ερώτηση σου ήταν πολύ φτωχή σε σχέση με το περίφημο και της πάσης γνωστό ΙQ σου.
    Παρόλα αυτά η απάντηση μου στην ερώτηση σου είναι πολύ απλή. Την υπνώτισα και την μάγεψα....  

    Διέθεσα αρκετό χρόνο λοιπόν από τον πολύτιμο χρόνο μου, για να καταλάβει η δημοσιογράφος αρκετά καλά, τουλάχιστον, το θεωρητικό κομμάτι του BDSM. (Την έβαλα και μελέτησε κιόλας). Πιστεύω ότι τα κατάφερα κατά κάποιο τρόπο. Άλλωστε είναι αρκετά έξυπνη και ανοιχτόμυαλη Γυναίκα...Έτσι όπως πρέπει να είναι το κάθε άτομο που κάνει αυτήν την δουλειά. Επίσης είμαι πλέον πεπεισμένη λόγο ετών και εμπειρίας στον χώρο ότι, έχω την ικανότητα να εξηγήσω για τα συναισθήματα Μου και τις θέσεις μου, αλλά συνάμα και να πείσω για την ορθότητα των πράξεων και των λόγων Μου.

    Στην πράξη δυστυχώς δεν ευόδωσε να της δώσω να καταλάβει..
    Αυτό το κομμάτι το αφήνω σε σένα Κλαιστ, επειδή είσαι όμορφο, έξυπνο και άξιο παλικάρι....
    Θα βρεις τρόπο...

    Αν δεν σε κάλυψα...είναι αρκετά εύκολο να βρεις την ίδια να την ρωτήσεις και τα πως και τα τι…..

    Αυτός είναι ίσως και ο σημαντικότερος λόγος, που δέχθηκα να δώσω συνέντευξη στον Ελεύθερο Τύπο.
    Η Γιάννα Αγγελόπουλου είναι για Μενα όντως μια άξια κι επιτυχημένη Dominatrix και μια απο τις Γυναίκες που θαυμάζω!
     
    Last edited: 5 Μαϊου 2008
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Όλα καλά ρε Εύα. Αλλά το ύφος μου που διάολο το δες;
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ΓΑΜΩΤΟ ΔΗΛΑΔΗ!!! 
    ΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΥΦΟΣ??  
    ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΚΛΑΙΣΤ!!!  
      ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ !

       
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Αντέχεις εσύ αντέχεις.
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Κοινό μυστικό!
    Είμαι καλά και με λένε ΕΥΑ!
    Δόξα τον Θεό...δεν έχω παράπονο!

     
     
  8. camera_obscura

    camera_obscura Regular Member

    Ο Μπαμπινιώτης του forum ξαναχτυπά:
    κάποιος πρέπει να διδάξει στις σχολές δημοσιογραφίας ότι δεν υπάρχουν κοινοί τύποι (εκτός κι αν εννοούμε κάτι σαν το Ε=mc2) αλλά κοινοί τόποι. Παράδειγμα κοινού τόπου είναι τα Λιόσια και το Ίλιον, παράδειγμα άλλου τόπου είναι η Κοζάνη κι η Λωζάνη...
     
  9. muscle4master

    muscle4master Regular Member

    Υπερβολές. Απλώς είναι μία σκύλα που έκανε πλούσιο γάμο.
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ...ζήλια και κακές γλώσσες.
    Έτσι λένε κάθε έξυπνη, πετυχημένη και δυναμική ύπαρξη γένους θηλυκού.

    Το "σκύλα" στην προκειμένη περίπτωση, το θεωρώ κοπλιμάν.
     
  11. latexduck

    latexduck Contributor

    Κάθε Γυναίκα μπορεί να γίνει πετυχημένη επιχειρηματίας αν της δοθεί η ευκαιρία κατά την γνώμη μου, ξέρουν να διαχειρίζονται πολύ καλύτερα από εμάς τα λεφτά...
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ. BDSM AΦΙΕΡΩΜΑ

    Αυτο παλι απο που προέκυψε???