Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΜΠΕΙΡΟΣ Η΄ ΠΡΩΤΑΡΗΣ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος master00dragon, στις 23 Οκτωβρίου 2008.

  1. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Να συμπληρώσω το ερώτημα; Πρωτάρα ή έμπειρη αφέντρα;
     
  2. εξαρταται απο τον αφεντη ανεξαρτητου εμπειριας του ζωου.
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Ποιος είναι το ζώο;
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: ΕΜΠΕΙΡΟΣ Η΄ ΠΡΩΤΑΡΗΣ??

    Ρωτας κ συ κατι πραγματα:lol2: οτι να ναι 
     
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Re: ΕΜΠΕΙΡΟΣ Η΄ ΠΡΩΤΑΡΗΣ??

    Προσπαθώ να πείσω τον κόσμο πως είμαι ηλίθιος, άρα κάνω αναλόγου επιπέδου ερωτήσεις.
    Ενίοτε, βέβαια, οι απαντήσεις αποδεικνύουν πως υπάρχουν και χειρότεροί μου  
     
  6. milamber_gr

    milamber_gr New Member

    δεν θα διαφωνησω αλλα με υπομονη και σαλια γαμαει ο ελεφαντας το ποντικι... το ταξιδι εχει πολλα να σου δωσει
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor


    μεγάλο θέμα αυτό ..!
     
  8. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    θα συμπληρωσω και εγω το ερωτημα: ντοματες ή πιπεριες στα γεμιστα???
     
  9. dfairy

    dfairy Regular Member

    αν μου επιτρέπεις να απαντήσω

    ντομάτες, πιπεριές και μελιτζάνες:mdrmed:


    αν και οπως εχω πει, δεν εχει τυχη να ζησω μια τετοια σχέση, με το ενστικτο θα απαντήσω..
    Καλό ειναι να μη βάζουμε όρια στο μυαλό μας για το τι μπορεί να δώσει κάποιος άνθρωπος. Ολα ειναι πολύ σχετικά..και όλα τα σεναρια δυνατά.
    Δηλαδή θα μπορούσε ενας πρωτάρης άνετα να σου δώσει περισσότερα απ οτι ένας έμπειρος σκλάβος, ακριβώς επειδή τον διαμόρφωσες οπως θες αλλά μπορεί και το αντίστροφο. ΑΠλά θεωρώ πως δεν υπάρχουν standards σε αυτα και οτι καθε συνδυασμος θα χει να δωσει κατι..
    όπως και αντίστροφα με νεo-α ή εμπειρo-η master/mistress
     
     
    Last edited: 23 Φεβρουαρίου 2009
  10. Phobos

    Phobos New Member

    οι πρωταρηδες ειναι πιο αγνοι και οτι κανουν το κανουν καθαρα απο συναισθημα και αγωνια να ανακαλυψουν και να εξερευνησουν το αγνωστο που τοσο πολυ ποθουν.Ο εμπειρος σκλαβος/α ειναι νοθευμενος/η...καμια φορα σε αδυναμα οντα η πολυ εμπειρια μπερδευει
     
  11. Dessex

    Dessex New Member

    Να απαντησω και εγω ως πρωταρης?? 

    Η αναζητηση των οριων μου και η περιεγια του ταξιδιου -οπως προειπαν καπιοι- με κανουν να ψανχω τι υπαρχει παραπερα απο το ''φυσιολογικο''. Νομιζω οτι η πρωτη φορα δεν θα πει και πολλα αλλα με Εναν-Μια Αφεντη-ρα που ξερει πως να το χειριζεται ολα γινονται πολυ καλυτερα, ποιο ιδωνικα και τελικα φανταστικα!!!