Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Ιανουαρίου 2007.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Tότε Πέρρη σου ζητάω συγνώμη και αν θες μπορείς να ζητήσεις να σβήσουν τις απαντήσεις μου...Από την άλλη όμως αν το ξανασκεφτείς,βοηθάμε το θέμα σου,γιατί μόνο έτσι οι υπό θα απαντήσουν,μεσα σε ένα γενικότερο τοπίο..Αν νόμιζες πως θα έχεις λίστα
    "' -ναι μ αρέσει να με χύνουν στο πρόσωπο
    - ναι μ αρέσει να τα πίνω
    -ναι μ αρέσει ο κύριος μου να μου κάνει τη φάτσα βέτεξ" κτλ κτλ τκλ
    Μάλλον θα απογοητευόσουν..

    Παρόλα αυτά σκέψου και πράττεις..Ιτς απ του γιου..
     
  2. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Μάλλον της ανοσίας τους....
     
  3. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: η απαντηση

    θηλυκού.. μια που κατεχεις πολλα για την φύση του θηλυκού καλό είναι να ξέρεις κ πως γραφεται.
     
     
  4. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: η απαντηση

    Μας το είπες στο introduce , μας το είπες κι εδώ ..οκ το εμπεδώσαμε Μαστερ. Άλλη καραμέλα έχεις να μας πεις?
     
  5. gaby

    gaby Guest

    Εμένα δεν μου αρέσει. Μου πέφτει λόγος; Μου αρέσει να μη μου πέφτει λόγος.


    Άσχετο με το θέμα μου φάνηκε, αλλά σωστό ως προς την ταπείνωση εν γένει, εθίζει ή προκαλεί γρήγορα ανοσίες.
     
  6. Elvira

    Elvira Regular Member

      Μηπως να επανερχομασταν στο θεμα;
    Με δυο λεξεις : Ειναι υπεροχο.
     
  7. female

    female Contributor



    Πού ή πώς; (Παρεκκλίνοντας του αρχικού ερωτήματος)

    Κάποτε διάβασα ένα απόσπασμα του Erich Fromm που συζητούσε τη μέθεξη μιας σεξουαλικής πράξης ανάμεσα στα δύο φύλα. (Δυστυχώς δεν μπορώ να το βρω να το παραθέσω επακριβώς.) Η άποψή του με έκανε να δω μια άλλη οπτική, μια άλλη ερμηνεία, αρκετά διαφορετική από την κρατούσα.

    Κατ' εκείνον, λοιπόν, σε μια σχέση ερωτικής αγάπης αυτός που προσφέρει κυρίως (όχι απλώς κόπο ή συναισθήματα, αλλά κομμάτι του) είναι ο άντρας. Το σπέρμα είναι η υλική προσφορά αγάπης του αρσενικού, προσφορά της ζωής που παράγει, κομμάτι του είναι του, και το θήλυ το παίρνει, το δέχεται με αγάπη. Αυτά σε μια ουσιαστική, οικεία σχέση ερωτικής αγάπης.

    Καλύτερο είναι να μην δίνουμε αλλά ούτε να παίρνουμε κάτι μη συνειδητά. Να μην δίνουμε όταν ο άλλος δεν προτίθεται να πάρει ουσιαστικά αυτό που του δίνουμε, την αγάπη μας, ή τη ζωή μας, σε οποιαδήποτε μορφή. Καλύτερο να μην δεχόμαστε κάτι που δεν θέλουμε --- και να το πάρουμε, αξίζει να το πάρουμε αν δεν το θέλουμε, με μισή ή καθόλου καρδιά; Είναι κρίμα η ζωή έτσι να χάνει το ουσιαστικό νόημά της, κατά την ταπεινή vanilla άποψή μου.

    Τα περί τοποθεσιών και χαρτογραφικών του σώματος είναι, όπως υπαινίσσεται και ο εκκινήσας το νήμα, προσωπικά γούστα του καθενός.

     
    Last edited: 27 Ιανουαρίου 2007
  8. Kallia

    Kallia New Member

    Απάντηση: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    η απόλαυση είναι μεγάλη
     
  9. sector10

    sector10 Regular Member

    endiaferon thema piasate..........
     
    Last edited by a moderator: 2 Νοεμβρίου 2007
  10. leatherlover

    leatherlover New Member

    Να αντιστρεψω το ερωτημα?
    θα ικανοποιουσε τους ανδρες να τις χυνουν στο προσωπο αν αυτο δεν ηταν μια εικονα που μας εχει εντυπωθει μεσα απο το συνολο των προιοντων της ερωτικης βιομηχανιας?
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Είναι μια χαζομάρα και μισή να θεωρούν οι Κυρίαρχοι άντρες ότι είναι ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΤΙΚΟ για μια γυναίκα να δέχεται το πιο πολύτιμο σύμβολο της απόλαυσης του άντρα στο πρόσωπό της. Είναι τιμή της. Και μάλιστα, θα προτιμούσα μέσα στο στόμα. (Θα μπορούσα να τον φάω και ολόκληρο αν γινόταν να επιζήσει του καταβροχθίσματος - θα αρκεστώ στα σύμβολα).

    Πρέπει όμως να παραδεχτώ ότι όταν κάνω έρωτα, το πιο απολαυστικό πράγμα για μένα είναι να αισθάνομαι τις ριπές του σπέρματος μέσα στον κόλπο μου. Τις νιώθω μία μία ξεχωριστά. Αυτό φυσικά ενσαρκώνει και την ιδέα των Άγγλων (πριν γίνουν poofters) ότι η γυναίκα αποτελεί "a man's chattle".
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Αντε και εγω νονος....