Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Ιανουαρίου 2007.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Φτου σου αγορίνα μου. Φτου σου να μην σε βασκάνω. Διακρίνω βέβαια μια μικρά ζήλια, μα θα είναι της φαντασίας μου ε;
     
  2. Eri

    Eri

    Καποιος βρηκε καινουριο παιχνιδι.......
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    κατι τετοια ποστ (της προηγουμενης σελιδας) διαβαζε και ο Κλιντον και νομισε πως της εκανε χαρη της Μονικας ....
     
  4. angela

    angela New Member

    Εγω δηλαδη που το απολαμβανω να χυνει πανω μου, να τα πασαλειβω πανω μου, να γλειφω τα δαχτυλα μου και μετα να του τον καθαριζω με το στομα μου ειμαι ξεφτιλισμενη? αχαχαχαχα, ε τοτε, ξεφτιλισμενες πασης Ελλαδος ενωθείτε! Και, Straponfantasy, κατι μου λεει οτι καπου αναμεσα μας θα σε βρουμε  
     
  5. dare

    dare New Member

    Σαν πράξη "κυριαρχίας" είναι ανάλογο με τα ζώα που μαρκάρουν τη περιοχή τους με ούρα, έτσι κι εδώ αφήνεις το σπέρμα-σημάδι σου (υλικό αποτέλεσμα του οργασμού σου) πάνω στη γυναίκα, κάνοντας την έτσι έμπρακτα δική σου. Προσωπικά το θεωρώ φοβερά ηδονικό, κυρίως όμως μέσα στο στόμα της.
     
  6. darklight

    darklight Regular Member

    Είμαι η γυναίκα του ζευγαριού και έχω την ίδια γνώμη με την Astarty (Η Κυρά της Λίμνης). Νοιώθω και εγώ ότι όταν με χύνει ο Κύριός μου στο στόμα ή στο σώμα μου ότι είναι παραδομένος σ' εμένα. Είναι κάτι σαν η δική μου κυριαρχία επάνω του...
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    To να τελειώσει στο στόμα μου δεν με χαλάει καθόλου, το αν θα τα καταπιώ δεν ξέρω...εκεί παίζει ρόλο η γεύση.... Όσον αφορά το πρόσωπο δεν είναι και το καλύτερό μου..
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    ασε που μπορεί να σε πιάσει και καμιά αναφυλαξία να τρέχουμε
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ


    Όντως... Ενθυμούμαι κάποιο καλοκαίρι, προ πολλών ετών, που πέρασα στη Νότια Ιταλία. Είχα κυριαρχήσει τότε πλήρως επί του γυναικείου πληθυσμού της περιοχής: Έκανε φοβερή ζέστη, το νερό δεν πινόταν και έπινα 7-8 λίτρα Sprite ημερησίως, με αποτέλεσμα το σπέρμα μου να βγαίνει γλυκό και αφρώδες, με ελαφρά επίγευση λεμονιού... Ήταν πολύ δημοφιλές, όλες οι κυρίες ζητούσαν να το γευθούν, και στα κομμωτήρια, τα ινστιτούτα αισθητικής και όπου τέλος πάντων διημείβοντο κουβέντες αμιγώς μεταξύ γυναικών, αναφερόμουν με το παρατσούκλι "il Cazzo Spumante"... Τι καιροί κι εκείνοι...

    (Σε πρόσφατο ταξίδι μου στην περιοχή, διεπίστωσα ότι κανείς πλέον δεν θυμάται το πρόσωπό μου, ο θρύλλος του "αφρώδους τσουτσουνιού" όμως, παραμένει ζωντανός. Μόνον που τα χρόνια που πέρασαν έχουν επιφέρει μιά κάποια σύγχυση, καθώς πολλοί από τους νεώτερους ιθαγενείς (επηρρεασμένοι προφανώς από κάποια επίσκεψή τους στην Ελλάδα και γνωρίζοντες ότι το πουλί που "με ιστορίες αλλόκοτες ο θρύλλος το' χει ζώσει" ήτο Ελληνικόν), επιμένουν ότι δεν ελέγετο "il Cazzo Spumante", αλλά "il Cazzo Frappé"...



    .
     
    Last edited: 28 Οκτωβρίου 2008
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Έζησα όλα μου τα χρόνια με ένα όραμα! Να γίνει ο ηδύποτος πούτσος που οι Θεοί δώρισαν, δι' εμού, στην ανθρωπότητα, αφρώδης κατά τα εκρέοντα, όπως ο θρυλικός 'Cazzo Spumante'.
    Κι ο κάτοχος αυτού του εξαισίου τεχνήματος, τούτης της αστείρευτης πηγής ηδονών, φαντασιώσεων και γυναικείων ονειρώξεων, ευρίσκετο μόλις ένα δημοσίευμα απόσταση από το post μου.
    Υποκλίνομαι Ιππότη!
    Είθε η μαλαπέρδα σας να υπερκεράσει σύντομα τη νέα κορυφή των παραδεισένιων απολαύσεων, παράγουσα ψωλόχυμα θρεπτικόν, νόστιμον, υγιεινόν και άνευ λιπαρών - παρά τον πλούτον των βιταμινών και των ελιξηρίων.
    Θα την αναγορεύσω τότε ευχαρίστως, ω Έλληνα, 'Καβλί φραπόγαλον'.
     
    Last edited: 29 Οκτωβρίου 2008
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ


    Συγκινούμαι βαθύτατα Μάγιστρε, από τα θερμότατα αυτά λόγια εκτίμησης. Αφρίζω από χαρά...

    Απορώ μόνον, πώς συνέβη δύο τόσον διαβόηται, πολύμνησται, πλήν αδελφαί ψωλαί, να μονομαχούν προ διετίας περίπου, κάποιο κρύο πρωινό, στα σκαλιά της Μητροπόλεως...



    (Το περί "ελιξηρίων" υπονοούμενο δεν διέλαθε φυσικά την προσοχή μου, αλλά αντιπαρέρχομαι...).
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Χαίρω που οι σαρμελιές μας αδελφοποιήθηκαν.
    Η μονομαχία μας ήταν ένα λάθος. Άλλωστε, απέτυχα να σε εξολοθρεύσω οριστικώς, μολονότι σε κήδεψα πλήρης συγκινήσεως.
    Δεν υπαινίχθηκα οτιδήποτε με τη λέξη 'ελιξήριον'. Εννοούσα ότι το αναβράζον φλόκι είναι θαυματουργόν αφ' εαυτού.
    Έρρωσε...