Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Ιανουαρίου 2007.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Δεν θα δοκιμάσω, κι ας χάσω... Δεν θα είναι το πρώτο πράγμα άλλωστε, που χάνω... Εδώ μέσα, και strap-on έχουν προσπαθήσει να με πείσουν να δοκιμάσω, και ζαρτιέρες, και διάφορα... Γιά μένα όμως, έχει περάσει ο καιρός τέτοιων αναζητήσεων, εδώ και 45 χρόνια περίπου...

    Όσο γιά την απαράμιλλη γεύση των health wackos, δεν έχω λόγο να διαφωνήσω (βεβαίως σε 'μένα αρέσει πολύ και η σκορδαλιά και ο παστουρμάς, αλλά αν θέλουμε να είμαστε αντικειμενικοί, έχεις δίκιο)... Κάτι σε θηλυκής παραγωγής όμως, έχουμε; Θα το προτιμήσω...



    .

    Αυτά τα λες, διότι δεν ήρθες τελικά στο Spirit, όπου θα γνώριζες την atasai... Οπότε, μην μεγαλοστομείς...

    (Αν και είναι κομματάκι ιδιόρρυθμη ως health wacko ομολογώ, με το τσιγαράκι και τη βότκα της...).



    .
     
    Last edited: 14 Νοεμβρίου 2008
  2. DiDi

    DiDi Regular Member

    ε τώρα για θηλυκά θα πρέπει η καθεμιά να πει για τα δικά της και θα θεωρηθεί διαφήμιση
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Πού είναι το πρόβλημα; Διαφημισθείτε εσείς, κι εγώ θα διαλέξω (αφού με θέσατε θέλοντας και μη, στο ρόλο του καταναλωτή...).
     
  4. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    προσοχή στους ρομπέν των super market και χάσεις το προϊόν  
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Εγώ, αν ενδιαφερόμουν, θα θεωρούσα τη γεύση παστουρμά (αρμένικου, από καμπούρα καμήλας) τεράστιο πλεονέκτημα.
    Παρεμπιπτόντως: Αυτά τα health wackos πόση διάρκεια ζωής έχουν;
    Επιδέχονται ευθανασία ή ανθίστανται;
     
  6. atasai

    atasai Regular Member

    Re: Απάντηση: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Προτείνω αργό και βασανιστικό θάνατο.  
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Πώς ξέρεις, να μιλάς στους άντρες!!!  
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Εσένα, ποιός σου μίλησε;
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Μα εσένα εννούσα...  
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Είμαι βέβαιος για το αλτρουιστικό σου πνεύμα. Δεν επιθυμώ, εντούτοις, να κάνω κατάχρηση των καλών σου προθέσεων.