Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΡΩΤΗΣΗ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος 2Hole, στις 30 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Elysium

    Elysium Contributor

    Αξίζει;
     
  2. Eri

    Eri

    Αν βρει αυτο που θελει αξιζει.Αλλα ακομα κ αν δεν το βρει απεκτησε εμπειριες κ γνωση.Ετσι το βλεπω εγω.Εσυ σαν προσωποιηση της απαισιοδοξιας κατσε περιμενε κ βλεπε μονο τα αρνητικα στοιχεια σε ολα....  
     
  3. zinnia

    zinnia Contributor

    εγω θα προσθετα πως κανείς δεν γεννηθηκε έμπειρος.

    Αρα ολοι ως απειροι και κουταβια ξεκινησαμε και εξελιχτηκαμε (οσοι και οσο το καταφεραμε).

    Αρα πως εσυ ζητας να σου δωθει μασημενη τροφη? και πες πως σου δινεται. Νομιζεις πως χωρις μικρα βηματα με τον εαυτο σου πανω απ ολα θα εισαι ικανος να την αφομοιωσεις? Η μιλαει μονο η καυλα και το μυαλο ειναι εκτος λειτουργιας?
     
    Last edited: 30 Σεπτεμβρίου 2007
  4. Puma

    Puma Regular Member

    Ο 2hole έγραψε τι αναζητεί οπότε από εκεί και πέρα, είναι στο χέρι κάποιας Αφέντρας, αν θέλει να τον αναλάβει και να τον εκπαιδεύσει. Μπορεί και να υπάρχουν μερικές που να τους αρέσει να εκπαιδεύουν... και να τους αρέσει να βλέπουν το αποτέλεσμα μια και θα προέρχεται από τη δική τους εκπαίδευση   Να έχουν το προσωπικό τους φυτώριο...    
     
  5. ilny

    ilny Guest

    poli kalo thread!

    kaneis den katalave ti 8elei na pei o filos pou 3ekinise to thread kai mou kanei entipwsi giati empeiroi apo dw mesa apantane olo xazomaritses

    ennoei oti afentres polles den iparxoun kai oti oi liges pou iparxoun einai pros. opote leei pws 8a 3ekinisei kapoios xwris empeiria afou oi empeires afentres mallon opows nomizei 8eloun empeirous slaves.

    kai exei dikio polles afentres den iparxoun telika kai to lew san parapono oti oses fores exw rwtisei kati apo afentra eite edw eite se alla site, pote den apantane kai to paizoun ipervolika empeires kai oti den asxolountai me apeirous slaves!

    elpizw na min pesete oloi panw mou na me fate gi auto pou egrapsa giati an to kanete 8a dei3ete oti eiste oi kalovolemenoi pou exon vrei auto pou zitane
     
    Last edited by a moderator: 2 Φεβρουαρίου 2008
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Παρα το edit δεν ειναι θεμα καλοβολεψης.Ειναι θεμα πολλων πραγματων,συγκυριων,τυχης,κτλ κτλ.Απλα κανε τις γνωριμιες σου κι αν ειναι να ρθει θα ερθει.Μην το ζοριζετε δεν θα ρθει ποτε.
     
  7. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Αυτό θεωρώ πως είναι εφικτό μέσα από τις γνωριμίες που κάνει κάποιος που βασίζονται σε μια προηγούμενη ίσως διαδυκτιακή επαφή, όπου και μπορεί κάποιος άπειρος να ζητήσει βοήθεια σε κάποια συγκεκριμένα πράγματα και πρακτικές που θα ήθελε να εμπεδώσει καλύτερα.
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Διαδυκτιακα οπου ακους πολλα κερασια ... παρε το καλαθι και φυγε!!! 
     
  9. Constan

    Constan Regular Member

    σε παρομοια φαση ειμαι κ εγω αλλα για να μπορεσεις να βρεις τι σε καλυπτει πρεπει να ψαξεις.τωρα πως θα βρεις εσυ ενα τροπο να το πετυχεις σιγουρα.αρκει να ξερεις τι θες και για ποιο λογο
     
  10. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Στα 15 χρόνια που είμαι στο νετ δεν μπορώ να πω πως έχω απογοητευτεί ποτέ με κάποιο που μετά από επικοινωνία στο δίκτυο, συναντήθηκα real.
    Ίσως γιατί ποτέ δεν βιαζόμουν, ίσως γιατί είμαι γενικά δυσπιστη δεν ξέρω.
    Μέσα από το νετ έχω μάθει απίστευτα πολλά και έχω γνωρίσει τρομερά αξιόλογους ανθρώπους, με κάποιους εκ των οποίων μας συνδέουν πολλά και τους θεωρώ φίλους μου. Έχω γνωρίσει άτομα με τα οποία για χρόνια κρατάμε επαφή, με κάποιους για χρόνια έχουμε επαγγελματική συνεργασία και το σημαντικότερο. Μέσα από το νετ γνώρισα Τον Κύριο κι Αφέντη μου  

    Οπότε υποθέτω είναι θέμα κρίσης και επιλογών, όπως και προσδοκιών.  
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    πόσοι είστε τελικά ;
     
  12. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Είμαστε δυοοοοο είμαστε τρειιιιιιιιιις είμαστε χίλιοι δεκατρείιιιιιιιιιιιιιιιιιις blindfold  

    Επί του θέματος, πιστεύω κι εγώ αυτό που υποστήριξαν σχεδόν όλοι, ότι δηλαδή ο 2hole και ο κάθε "άπειρος" πρέπει πρώτα να διευκρινίσει στον εαυτό του πρώτα ΤΙ θέλει, και γνωρίζοντας άτομα να κρίνει πού ακριβώς μπορεί να το βρει. Στην τελική μπορεί να συνειδητοποιήσει ότι αυτό που ουσιαστικά θέλει απέχει συλλήβδην από την slave κατάσταση.