Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΧΕΜΥΘΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Yiannis, στις 9 Ιουνίου 2007.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    εγώ μόνο αυτό στην πλατεία Αττικής ξέρω... και νομίζω είναι ακόμα ανοικτό ,σερβίρουν και τοστάκι  
     
  2. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Re: ΕΧΕΜΥΘΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

    TEΛΕΙΟ ! The BEST Και πολυ κοντα μου !! Και καλη τιμη.
    Αυτο λοιπον. Εκλεισε. Μην συνεχισετε αλλες προτασεις ευχαριστω.

    Oσο για την θέα, γραμμενη την εχω κακως την χρεώνουν και την προβαλουν σαν
    ασσο στο μανίκι τους.

    Μπραβο nantine.
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Βρε την Ναντίν πόσα ξέρει...
     
  4. nantine69

    nantine69 Regular Member

    Yiannis
    χαιρομαι που σε βοηθησα ,αυτο εχει σημασια!!!!!




    Βρε την Ναντίν πόσα ξέρει...

    Χάινριχ.... 
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Εγώ στη θέση σου Γιάννη θα έπαιρνα την Ναντίν στο ξενοδοχείο. Ως μικρά ανταμοιβή για την βοήθειά της...
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    όντως απο Θεσσαλονίκη και να ξέρει τόσες λεπτομέρειες , πάντως προτιμώ κανονική διαμονή , οι ημιδιαμονές είναι μισές δουλείες...
     
  7. Astarty

    Astarty Contributor

    Μα ναι συμφωνώ...Να μην προλαβαίνεις να ανάψεις ένα τσιγάρο, να κοιμηθείς λιγάκι βρε αδερφέ! Τσουπ! είναι η ώρα για να φύγεις...
     
  8. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Re: ΕΧΕΜΥΘΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ


    Γι αυτο πας και κλεινεις πρωι και οταν τελειωσεις αντι για τσιγάρο πας για τρέξιματακι
    με μουσικούλα.