Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΑΛΗΘΙΝΗ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΑΛΗΘΙΝΗ

    Η Αστυνομια της Σκεψης...(απο τις καλυτερα οργανωμενες στη χωρα μας,εδω και δεκαετιες...)
     
  2. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΑΛΗΘΙΝΗ

    Μονο που αυτη η αστυνομια της σκεψης δεν κυνηγαει ουτε τον Λαζοπουλο
    ουτε τον Θεοδωρακη. Και οι δυο εδω και δεκαετιες οτι ωρα θελουν εχουν
    κατι μικροφωνα μπροστα τους ΝΑΑΑΑ....με το συμπαθειο
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΑΛΗΘΙΝΗ

    Βεβαια.Μονο που οταν ενοχλουν με αυτα που λενε φροντιζουν να τους αποδομουν.
    Εκκρεμες σου λεει ειναι αυτος,μη τον παιρνεις στα σοβαρα.Και ξεμπερδευεις και απ'τον κοπο να τον αντικρουσεις με επιχειρηματα.
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μια καλη αρχη θα ηταν (για μας πρωτα και επειτα για τους αλλους) να λεμε Αλεξανδρειο μελαθρο και οχι Παλε Ντε σπορ που ακουγεται ποιο κουλ (οχι στα δικα μου αυτια παντως)
    τελος παντων ... λιγο πολυ , αφου τον γουσταρουμε τον Αμερικανο , τι τις θελουμε τις δηλωσεις ? ... υπο το πεπλο ενος Αμερικανικου τροπου ζωης και με Αμερικανικα ιδανικα ... πολλα ακουσματα ηχουν σαν αποκριατικο πανηγυρι στον Καραγκιοζι ...  ...
    Ολε !! ...
    ο δε θεοδωρακης μας λεει κατι που ολοι ξερουμε , συνεπως τιποτα το καινουργιο και τα λεει εξισου καλα με τον καπεταν μπαρμπα μητσο στο καφενειο της ιχθυοσκαλας .. γνωμη μου ειναι πως δεν βγαινεις να πεις κατι που ολοι ξερουν .. εκτος αν θες να κανεις show off ... λιαν επιεικως ανεχομαστε τον Λαζοπουλο διοτι μας κανει και γελαμε ...
    οσο για το Σκοπιανο ..... εδω εμεις του Ανατολικου Αιγαιου βλεπουμε μια αλλη πραγματικοτητα που η υπολοιπη Ελλαδα προφανως αγνοει και ουδεις την σκαλιζει ... ουτε καν ο Τριανταφυλοπουλος ... : πληθος βραχονησιδων που ηταν παντα Ελληνικο εδαφος , σημερα αποτελουν σημειο απαγορευμενο για προσεγγιση για να μην προκαλουμε τους γειτονες !!!!!!! .....
    και οσο η Σαντορινη και η Μυκονος βουλιαζουν το καλοκαιρι απο τον τουρισμο ενω ωραιοτατα νησακια στο Ανατολικο Αιγαιο (πχ Φουρνοι , Αρκιοι, Ψαρα , Αη Στρατης κτλ) ατενιζουν τις αδειες μεν περηφανες και πανεμορφες δε , παραλιες τους ... σκεφτητε οτι κανενα συλαλητηριο δεν αποδιδει περισσοτερο απο την ιδια μας την παρουσια εκει που το βλεμμα περιμενει το αδειο πλοιο της γραμμης ..
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΔΕΡΦΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΑΛΗΘΙΝΗ






    !!!!!!!!!
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014