Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Είμαι κουρασμένη....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Red, στις 5 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Είμαι κουρασμένη....

    Κάβλωσα...
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    κατι που με εκνευριζει αφανταστα ειναι οταν λενε : "δεν τα βαζω με τους αλλους αλλα με τον εαυτο μου ..."
    ειναι οτι ποιο υποκριτικο μπορει να πει καποιος και φευγει μακρια απο οποιαδηποτε ελπιδα κατανοησεις για την πραγματικη αιτια ....
    οσο και αν δεν θελουμε να το πιστεψουμε , ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ καποιος αλλος , περισσοτερο ομορφος , περισσοτερο διασκεδαστικος , περισσοτερο ευγενικος , που θα μας προσεξει περισσσοτερο κτλ κτλ ... στατιστικα δε ... καθε καινουργιο ειναι παντα καλυτερο απο καθε τι παλιο ... η εμπειρια θες ? .. η ωριμανση ? .. παντως σιγουρα το χτες δεν φτανει το αυριο ...
    πριν σκεφτει λοιπον καποιος : "ημουν μαλακας/μενη που τα δινω ολα διχως δευτερη σκεψη" ... ας αναρωτηθει για ποιο λογο τα "ολα" , του/της φανηκαν λιγοτερα απο αυτα που πηρε απο το πρωτο τσολι/αλητη που συναντησε στον δρομο του/της ....
     

  3. Το αστείο το είδα σ εσένα που απαντάς στ «ανέκδοτα»  
    Αλλά άντε….αφού επιμένεις ,ας δώσω μια «ορθή απάντηση»
    Την «Miss Lady» που βάζει τούς όρους ούτε που την ξέρω
    οπότε τη όρους να μου βάλει? Το πολύ πολύ να μου βάλει
    κανένα ignore αλλά ούτε η πρώτη θα είναι ούτε η τελευταία.
    Αν εσύ την ξέρεις , και σου βάζει όρους η φαντάζεσαι ότι σου
    βάζει όρους, είναι δική σου πραγματικότητα η δική σου
    φαντασίωση και please μην περιμένεις να την ακολουθήσω
    κι εγώ. Αν ποτέ την γνωρίσω ,ίσως ,δεν ξέρω.
    Ερχομαι δεύτερος ε? Φτου γαμοτο πάλι άργησα.
    Εσύ ηρθες πρώτη??? Άντε πάλι τυχερουλα  

    Με αγαπη
    ΛΩΛΟΣΤΕΦΑΝΗΣ
     
    Last edited: 14 Φεβρουαρίου 2008
  4. The_Ogre

    The_Ogre Me !

    Απάντηση: Είμαι κουρασμένη....

    Μου είπε ότι … « η ποιο έντονη χαρά δεν είναι το να έχεις αλλά το να επιθυμείς ! ΤΟΤΕ η αιώνια ευφορία είναι δική σου όταν αυτό που επιθυμείς είναι … απρόσιτο !»
    Την ευχαριστώ και … μιας και μου άρεσε θέλησα να το μοιραστώ με εσάς !
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Είμαι κουρασμένη....

    φτανει αυτο που επιθυμεις να μην ειναι ενα ποτηρι νερο στην μεση της ερημου ..... 
    οσο για το ολο θεμα αν το αναγεις σε ερωτικο , συνοψιζεται σε μια λεξη : καψουρα
     
  6. Re: Απάντηση: Είμαι κουρασμένη....


    Χμμμ…μάλλον εγώ είμαι πιο καχύποπτος από σένα.
    Όταν μου λένε κάτι παρόμοιο νομίζω λέει ότι θέλουν
    να με βγάλουν έξω. Να με ξεφορτωθούνε όπως λένε
    και στο χωριό μου.
    -Τι επιθυμείς ? Femdom? spanking? Strapon? Wipping?
    -Eεε…να επιθυμείς, και φρόντισε να σου αρέσει που
    επιθυμείς ,γιατί ,με την επιθυμία θα μείνεις .
    Το κανω αυτο για να σε βοηθησω να βρεις την αιωνια ευφορια
    ΤΥΧΕΡΕ !!!
    Υπάρχει πιο ωραίο πράγμα απ το να μένεις με το πουλί
    στο χέρι?   Δεν μου αρέσει και πολύ η ιδέα της «αιώνιας ευφορίας»  
    Ουτε και του Ντίνου Χριστιανόπουλου (Πολύ τον αναφέρω
    τελευταία) του αρέσει αυτο που σου ειπε η τυπισα. Διάβασε τη γράφει

    «Ωραίοι νεαροί τρέχουνε με τα μηχανάκια τους στο δρόμο
    για να μας φέρουνε στο σπίτι την πίτσα που παραγγείλαμε.
    Τι κρίμα, όμως, μόλις εισπράξουν τα λεφτά φεύγουν αμέσως
    και μας αφήνουν με την πίτσα στο χέρι»
    :lol

    Και εγώ στην θέση σου θα την ευχαριστούσα με τη διαφορά
    oτι θα της έλεγα «THANKS FOR NOTHING»  
     
  7. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Πω βρε φίλε απο humor 0 και απο φλιαρία 10 ! Έχεις και μέγαλη φαντασία πανάθεμα σε.. relax cornilie  
     
  8. Lady_in_Red

    Lady_in_Red Regular Member

    Επειδή ξεφυγαμε λιγάκι του θέματος θα ήθελα να υπενθυμίσω ότι ΔΕΝ μιλάω για ερωτικές σχέσεις και ανθρώπους μέσα σε αυτές αποκλειστικά. Μιλάω γενικά για την ανθρώπινη επαφή με οποια χαρακτηριστικά τις προσδίδει ο καθένας.
    Απαντώντας και στο φίλο isnogood με το να απαραδέχεσαι οτι έχεις κάνει λάθη δεν έπεται ότι στραβώθηκες και δεν βλέπεις που έχουν κάνει λάθη και οι υπόλοιποι. Απλώς, μιλώντας για έξυπνους ανθρώπους πάντα, έχω την αίσθηση ότι εθελοτυφλούμε πολλές φορές και ενώ έχουμε τις ενδείξεις γυρνάμε το κεφάλι από την άλλη μερια....κοινώς παραμυθιαζόμαστε.

    Εν κατακλείδι όπως έχω ξαναπεί όλα καλώς γενόμενα..... είχανε τους λόγους τους....Εγώ γιατι έχασα τπ παραμύθι με νοιάζει (και νομίζω είμαστε πολλοί), γιατί έπαψα να αναπνέω καψούρα που ειπες και εσύ, να μυρίζω τη φιλία, να αισθάνομαι τον άνθρωπό, να χαίρομαι από την αγάπη- αυτή που δίνω, όταν είχα να δώσω- να πίστεύω αυτή που παίρνω και τελικά να αναγνωρίζω τουσ ανθρώπους ως αισθήματα και προσωπικότητες και όχι ως επαγγέλματα και στόχους

    Μ' άρεσε να πιστεύω πως κάτι θα ερθει, τώρα απλώς πιστέυω πως κάτι δεν θα ρθει γιατί δεν υπάρχει κι αν υπάρχει δεν θα μπορω πια να το αναγνωρίσω

    ΜΕ ΑΓΑΠΗ
    Η νονά του ΛΩΛΩΣΤΕΦΑΝΗ
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ ξερεις ποσες φορες ειπα αυτα τα λογια?μετα απο καθε απογοητευση τα ιδια και τα ιδια!και μετα παλι προς τη δοξα τραβα!εμενα προσωπικα με εκνευριζουν οι γενικοτητες και τα λογια τα απολυτα!στην ουσια ναχαμε να λεγαμε οσο ειμαστε χαλια!
     

  10. Αν θέλεις τόσο πολύ να με γνωρίσεις δεν χρειάζεται
    να τα γράφεις όλα αυτά. Ένα απλό πμ να μου στείλεις είναι αρκετό.
    Συνήθως δεν έχω αντίρρηση για μια απλή γνωριμία. Τώρα αν
    θέλεις κάτι παραπάνω απ αυτό …Να σε δω να σε γνωρίσω λίγο
    καλύτερα κι απ κει και πέρα θα αποφασίσω εάν και τι θα
    κάνω με σένα  
     


  11. Αααα…γι αυτό δεν με αναγνωρίζεις εσύ
    Και λέω και γω…τι συμβαίνει….τι συμβαίνει
    Λοιπόν lady in red εγώ είμαι αυτό που θα έρθει
    και όσα σου είπα σε προηγούμενο ποστ ισχύουν ακόμα
     
  12. apeirosprothimos

    apeirosprothimos Regular Member

    ... πίστεψέ με δεν είναι μόνο δικός σου ο σταυρός..., αλλά αυτό σίγουρα δεν κάνει τον δικό σου πιο ελαφρύ...., εύχομαι να αποφύγεις την παγίδα να μην συνηθίσεις το βάρος του σταυρού και πάψει να σε κουράζει τόσο, γιατί τότε θα προστεθεί ο επόμενος σταυρός....