Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Είναι οι όροι Dom/Domme Master/Mistress slave/sub υπο εξαφάνιση;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος trterterterterter, στις 21 Ιουνίου 2020.

  1. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Βίτσια βγάζεις άνετα και χωρίς καμία στολή!
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αλλάζει τελείως το context και context *matters*

    Στην κρεβατοκάμαρα σου κάνε ότι θες, στην τελική τελική αυτό μπορεί να εξυπηρετεί και τον ρεαλισμό του play και άλλωστε τα φετίχ είναι ιδιωτικά.

    Η δημόσια επίδειξη των φετίχ ωστόσο είναι άλλη συζήτηση σε άλλο context.
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    στις ταινίες πράγματι περνάνε καστινγκ οι κομπάρσοι που υποδύονται ναζι στρατιώτες, αξιωματικούς, στρατιωτίνες, και συμπαρομαρτούντα

    στην πραγματικότητα γερμανούς στρατιώτες οι ναζί έντυσαν οτι μπορούσε να πάρει τα πόδια του απο 14 χρονών και πάνω, μέχρι και αεροπλάνα έδωσαν σε 15χρονα γιά να φουντάρουν με ενθουσιασμό.


    φερδερ: το φετιχ με πρωσίδες γκουβερναντες είναι αποδεκτότατο, μην πω και προσφιλές (γιατί είναι πολυ υπάκουες, πειθαρχημένες και πειθήνιες στο αφεντικό) και δεν το πειράζει κανένας.
    τα λήδερ και τα κόκκινα αρέσουν σε έναν σωρό κόσμο και είναι μια χαρά φετιχ γιά τους ασχολούμενους και δεν ενοχλεί κανέναν από τους υπόλοιπους.

    κανένα απ τα δυό φετιχ δεν έχει σχέση με d/s m/s κλπ αντικείμενα του βδσμ ντισκάσιον

    κινήματα πολιτικοποίησης της ιδιωτικής ζωής υπήρχαν πάντα και τίποτε δεν δείχνει οτι μπορεί να πάψουν να υπάρχουν, αλλά στ αρχίδια μας κιόλας γιατί αφορούν όσους έχουν το σχετικό κόλλημα. το φετ που σας προκάλεσε ανησυχία ασχολείται κατα κύριο λόγο με φετιχ και στην ελληνική ομάδα του κυριαρχούν ιδεοληψίες που εκδηλώνονται κι εδώ. ωστόσο υπάρχουν άνθρωποι που εξακολουθούν να γαμάνε χαρούμενα σε όλο το πολιτικό φάσμα. κι εμείς καλύτερα.
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    @trterterterterter
    Το φετίχ του ιεροεξεταστή το ξέρετε ή σας διαφεύγει;
    Το άλλο το πιο μονδέρνο με τις μάγισες του Σάλεμ;

    Σκέψου να σε ντύνουν παρθένα και να σε βασανίζουν dominatrix ντυμένες Ιησουίτες μοναχοί.

    Μεγάλα γούστα.


     


    Άσε που μπορείς να πας και στην παρέλαση ντυμένος «βασανισμένη παρθένα» και κανένας «αριστερός Αμερικάνος» δεν θα μπορεί να σε παρεξηγήσει.
     
  5. Just_Me

    Just_Me Contributor

       
    Indeed
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ώρες ώρες αναρωτιέμαι, τι είναι πραγματικά υπό εξαφάνιση....
     
    Last edited: 22 Ιουνίου 2020
  7. brenda

    brenda FU very much

    Ρεζουμέ.
    "Εμείς γαμάμε καλύτερα."
     
  8. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!


    Δεκτά όλα τα παιχνίδια ρόλων, αρκεί φυσικά να μην υπάρχει τραυματισμός.

    Οι μάγισσες του Σαλεμ θα μπορούσαν να καταταχθούν στα fairy role plays (κακός λύκος - κοκκινοσκουφίτσα κ.ο.κ)
     
  9. Salamander

    Salamander Dance into the fire

    Το αστείο της υπόθεσης αγαπητέ μου δεν είναι το κακό μου χιούμορ.... είναι ότι δεν έκανα χιούμορ...Και ότι έγραψα είναι βιώματα του παρελθόντος....Και για να το πάω και λίγο πιο κάτω δυστυχώς είναι λεγόμενα και πράξεις ατόμων που κάποτε ήταν ενεργά μέλη της βδσμ κοινότητας... Ξέρω δεν ακούγεται καλά σε πολλά αφτιά, αλλά καλό είναι κάπου κάπου να βάζουμε το χέρι επί τον τύπον των ήλων....
     
  10. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Βίτσια βγάζεις και χωρίς τα δερμάτινα και τα μαστίγια που έχεις στην φώτο, εγώ λέω απλά να κάτσουμε γυμνοί ο ένας δίπλα στον άλλον σε στάση γιόγκα με κλειστά τα μάτια και απλά να φανταζόμαστε, τι λές είναι το ίδιο;
     
  11. Salamander

    Salamander Dance into the fire

    Φυσικά και θέλω .. Πολλά μου αρέσουν πολλά όχι και για αυτό είμαι εδώ εξάλλου ,διαβαζω μαθαινω μοιράζομαι τα βιώματα μου και κουβεντιάζω ότι μ αρέσει και ότι δεν Μ αρέσει...
     
  12. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Και εγώ διαφωνώ με την δημόσια επίδειξη (pride κ.τ.λ) γιατί είμαι ενάντια στην επιδειξιομανία.