Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Είναι ο Σαδισμός Αμφισεξουαλικός;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος trterterterterter, στις 24 Μαϊου 2022.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Η ενοχικότητα είναι αποκλειστικό πρόβλημα των γυναικών; Δεν μας τα λες καλά...
     
  2. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Έπρεπε να πώ ότι δεν είμαι Σαδιστής αλλά το thread αφορούσε τις γυναίκες για αυτό έγραψα γυναίκα.
     
  3. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Τα φύλα έχουν διαφορές στον τρόπο που αντιλαμβάνονται την σεξουαλική τους ζωή, νομίζω ότι οι γυναίκες αισθάνονται λιγότερο ένοχες για αυτό που θα κάνουν.
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μισό λεπτάκι, στο thread ρώτησες αν μπορεί κάποιος straight αλγολαγνικά να ικανοποιείται ανεξαρτήτως του φύλου του συμπαίκτη του.

    Μπορεί η αφορμή για το thread να ήταν παρατήρησή σου για μια Ντομ αλλά το ερώτημα του νήματος, τουλάχιστον όπως αυτό ξεκαθαρίστηκε μετά την αρχική μου διευκρινιστική ερώτηση, δεν αφορά αποκλειστικά γυναίκες.



    Αυτό που μου χτύπησε στο μάτι είναι το παρακάτω, ότι γυναίκα => ενοχικότητα.
     
  5. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Ας μην μείνουμε εκεί, αλλάζω το γυναίκα σε Σαδιστής και τελειώνει εδώ το θέμα.
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    και τι δουλειά έχουν με το βδσμ ντισκάσιον τα δικαστήρια της «συναίνεσης» και του «σαδισμού» ή οποιασδήποτε άλλης πρόφασης;
     
  7. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Δεν καταλαβαίνω τι θές να πείς.
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Σαδιστής δε συνεπάγεται ενοχικότητα ακριβώς με τον ίδιο τρόπο που γυναίκα δεν συνεπάγεται ενοχικότητα.
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    τι σχέση έχει με το bdsm discussion με ποιόν παίζει μια σαδίστρια που γνώρισες ή ποιόν δεν γουστάρει ο καθένας;
     
  10. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Μα δεν μίλησα εγώ για ενοχικότητα, αλλά αυτοί που την αισθάνονται στο πετσί τους.
     
  11. grboy2022

    grboy2022 Regular Member

    Τελικά...;;;
     
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Καλά τα λες  
    Σκουικ