Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Είσαι Master. Είσαι δίκαιος;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Rene Laennec, στις 22 Απριλίου 2013.

  1. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Είσαι Master. Είσαι δίκαιος;

    Δεν το ήξερες, ε;
    Είδες τι μαθαίνεις αυτό το μεσημέρι του Σαββάτου, Θανάση μου;  

    (Αν μπορείς να περπατάς από τα αρθριτικά, ευχαριστημένος να είσαι, που μου θέλεις και μαστιγώματα.     )
     
  2. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Απάντηση: Είσαι Master. Είσαι δίκαιος;

    Έτσι,έτσι...τώρα μιλάς σωστά...


    Αφήστε τα μίση και τις διαφωνίες και ερωτευτείτε, με τον τρόπο που θέλετε/μπορείτε.
    Οι ταμπελίτσες είναι για τους κομπλεξικούς και θέλω να πιστεύω ότι δεν υπάρχουν πολλοί τέτοιοι εδώ μέσα.  


    (Εγώ ξέρω πολύ καλά τι εστί βερύκοκο και λέω να μην το ξαναδοκιμάσω.   )
     
  3. MissMary

    MissMary Regular Member

    Απάντηση: Είσαι Master. Είσαι δίκαιος;

    Δεν νομίζω πάντως ο Elysium να ήθελε να θίξει πρόσωπα ή άτομα, αλλά ρόλους..
    Το αν είναι εντός ή εκτός Bdsm ο ίδιος το ξέρει, εμείς υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε για τους υπόλοιπους, πράγμα που δεν είναι κ απαραίτητο. Υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα να ασχοληθεί κανείς. Θα έπρεπε να δίδεται βάση στον εποικοδομητικό διάλογο και στο ελεύθερο της άποψης χωρίς τα παρελκόμενα. Ένας συνομιλητής που δεν θίγει επί προσωπικού είναι άξιος σεβασμού σε κάθε περίπτωση. Ισότητα στα μέλη οποιασδήποτε προέλευσης. Δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι.
    Υ.Γ. Μέσα σε όλα αυτά, δεν πήγαμε και θάλασσα. Για να γλιτώσετε βενζίνη. Τσιγγούνηδες! Σκρούυυυυυυυτζζζζζ.. 
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Είσαι Master. Είσαι δίκαιος;

    Συμπαθεστάτη μου Black Butterfly, δεν είναι ταμπελίτσες ορισμένα πράγματα που γράφονται στα διάφορα ερωτικά φόρουμ, φαντάσου εσυ να είσαι υποτακτική και να ψάχνεις για Κυριαρχικό άντρα, φαντάσου ακόμα οτι στο φόρουμ που γράφτηκες δεν γράφει κανένας το status του, αν δεν υπάρχουν status, (ταμπέλες οπως λες) ποιον απο ολους να πλησιάσεις ή να απαντήσεις στα pm που θα δεχόσουν χωρίς να γνωρίζεις τα γούστα τους και αυτοί τα δικά σου;
     
  5. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Απάντηση: Είσαι Master. Είσαι δίκαιος;

    Σωστό αυτό, μόνο που εγώ εννοούσα πως δεν είναι ανάγκη να κρίνουμε κάποιον από το στάτους που δηλώνει, αλλά από το τι άτομο είναι. Στα υπόλοιπα έχεις δίκιο,απλά για μένα το τι δηλώνει ο καθένας εδώ μέσα είναι αδιάφορο, αφού από την μια δεν ψάχνω κάποιον,από την άλλη όπως έχω ξαναπεί, κάποιοι είναι εντελώς μπερδεμένοι και δηλώνουν ό,τι να΄ναι. Μη με ρωτήσεις τώρα λεπτομέρειες, ξέρω τι σου λέω.    

    (Και μη λες βρε ότι συμπαθείς εμένα τη βανίλλα, θα σε κακοχαρακτηρίσουν οι σκληροπυρηνικοί.   )
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Είσαι Master. Είσαι δίκαιος;

    Ποτέ δεν θα έκρινα κανέναν απο το status του, άλλωστε εχω αρκετούς φίλους από κάθε ερωτικό χώρο, ασχέτως τι αρέσει σ΄ εμένα σεξουαλικά.

    Παω τώρα για ενα εσπρέσο φρέντο στην παραλία, και να κάνω μερικά κόλπα στους αμμόλοφους με την γουρούνα μου...με αυτά και αυτά μου φάγατε το μισό Σάββατο.... 
     
  7. Alma Oscura

    Alma Oscura Όπταις άμμε

    Απάντηση: Είσαι Master. Είσαι δίκαιος;

    Αυτό προσπάθησε ( στο περίπου   ) και ο Victor Frankeistein, και έτρεχε και δεν έφτανε μετά ο φουκαράς .... :/

    To βασικότερο πρόβλημα δε με την οποιαδήποτε δημιουργία είναι η "συντήρηση" της  
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: Είσαι Master. Είσαι δίκαιος;

    και καραμπουζουκλης!!! χαχαχα που τα θυμασαι αυτα;