Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εγώ πάλι μπερδεύομαι…

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος mirmidon, στις 12 Απριλίου 2012.

  1. mirmidon

    mirmidon New Member

    Χρόνια τώρα ( για να μην είμαι υπερβολικός και πω από μικρό παιδί ) με ενδιαφέρει το θέμα. Αλλά… Πάντα παράλληλα υπάρχει αυτό το ΑΛΛΑ. Τελικά αυτό το ενδιαφέρον είναι απλά μια προσπάθεια στο να υπάρχει μια ποικιλία στο σεξ η τελικά ανήκω στον χώρο αυτό;
    Σε αυτό το σημείο κολλάω πάντα …
    Μήπως να μην ασχολούμαι τόσο πολύ με αυτό το ΑΛΛΑ και απλώς να το απολαμβάνω το θέμα;
     
  2. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Απάντηση: Εγώ πάλι μπερδεύομαι…

    Εσύ το ξέρεις αυτό. Σου βγαίνει αβίαστα η ανάγκη να ασχοληθείς με το θέμα; Αφού λες ότι το νιώθεις από μικρό παιδί, τότε μια γνησιότητα σίγουρα υπάρχει. Δεν νομίζω ένα μικρό παιδί να έχει σοβαρή σκασίλα να έχει σεξουαλική ποικιλία χάριν της σεξουαλικής ποικιλίας.

    Καλό είναι πάντως να εκφραστείς φυσικά και να μην μπεις στο τριπάκι "δοκιμάζω ότι βλέπω για να δω πως είναι".