Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εδω ΔΕΝ ειναι Facebook!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Balkanian Godess, στις 31 Αυγούστου 2021.

  1. Cyberpunk_S

    Cyberpunk_S New Member

    Δεν έχει πάντως και πολύ άδικο η op. Ίσως αισθάνεται ότι φιλτράρονται (= λογοκρίνονται) περισσότερο από όσο θα έπρεπε, τα όσα γράφει κάποιος εδώ μέσα. Και μεταξύ μας εδώ αυτό ψιλοέγινε, μέχρι και που απειλήθηκε ότι θα τη διώξουν  . Πλάκα έχει.
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ποιος την απείλησε ότι θα τη διώξει;
     
  3. Cyberpunk_S

    Cyberpunk_S New Member

    Όχι admin, το είχε γράψει μέλος, δεν το βρίσκω να το κάνω quote , της είπε «μήπως πρέπει να φύγετε εσείς, εφόσον προτρέπετε άλλους να αποχωρήσουν»
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αφού εδώ δεν είναι Facebook ρίξτε μια ματιά στο gallery και απαντήστε στην ερώτηση της op "τι είδους φωτογραφιες εχετε στο φβ"

     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    δηλαδή κάποιο μέλος
    Φρικτή απειλή! Μπρρρ!  
     
  6. Balkanian Godess

    Balkanian Godess New Member

  7. Cyberpunk_S

    Cyberpunk_S New Member

    Δεν ξέρω εμένα μου φάνηκε αστείο, χαχα, sorry.

    Τέλος πάντων, δεν συνεχίζω, δεν υπάρχει λόγος να κουράζω, απλώς θεωρώ ότι πρέπει στα off-topic threads, να υπάρχει μία χαλαρότητα. Καλό απόγευμα σε όλους.
     
  8. Βρισηίδα

    Βρισηίδα To submit isn’t to be forced.

    Υπήρξε τέτοιο νήμα?