Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εθελοντισμός και εμπορικά events στο BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Seirios_79, στις 29 Απριλίου 2009.

  1. G_E

    [...]

    Ως προς αυτά που γράφεις στην 1η παράγραφο ας σταθούμε στο "διαφορές που εγώ δεν βλέπω":
    Θα σου αναφέρω μερικές λέξεις, στην παρούσα φάση, και αν θες κάνε μόνος τις εξισώσεις: έρευνα, πείραμα, καταγραφή, τέχνη, εφαρμογή

    Δεν έχει λοιπόν το θέμα να κάνει με την erotica (ούτε την 1, 2, 3 κλπ) μόνο και δεν είναι προσωπικό (όπως υποθέτεις). Αφού δεν σε ενδιαφέρει το θέμα, όπως αναφέρεις, τις όποιες αντιδικίες έχεις από πέρσι (και με άλλο θέμα μαζί μου) να τις λύσουμε αλλού.
     
    Last edited by a moderator: 5 Μαϊου 2009
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εγω λεω καλυτερα να επικεντρωθουμε στην Πετρουλα.
    Την ειδατε χτες;
    Χαρμα ηταν το πουλακι μου!
     
  3. Στο ρόλο της είναι καλή και νομίζω καλύπτει και τις προϋποθέσεις ως η πιο κατάλληλη για πρωθυπουργός της Ελλάδος.
     
  4. pancyber

    pancyber Regular Member

    Όπως το βλέπω εγώ... εθελοντισμός = ευκαιρία για νέες γνωριμίες -that's all-

    ποιό συγκεκριμένα:
    1 & 2 -> there is no such thing as a free meal...
    3 -> όταν είσαι χοντρή και κακάσχημη (συχνά και κακιασμένη) οπότε θες θύματα να ξεσπάσεις... ή ανάλογα όταν πιστεύεις οτι είσαι τόσο χάλιας που μόνο οι χοντρές wannabe μετραίσες θα ασχοληθούν μαζί σου
    4 -> Minimal, νεαρά βυζαρού (Si), χαμηλού νοητικού επιπέδου, με έφεση στις μεταμφιέσεις... can you think of anything better?
    5 -> Urban tribes υπήρχαν ανέκαθεν, φυσικά πάντα υπήρχε και το αντίστοιχο χάσμα μεταξύ πραγματικών belivers και απλών followers... (όπου όλοι, παν' κι κώλοι...)
     
    Last edited: 3 Μαϊου 2009
  5. Syrah

    Syrah Contributor

    Moderator's notification:

    G_E & Seirios_79 η προσωπική αλληλογραφία της συνομιλήτριάς σας δεν ενδιαφέρει τα fora, και ούτε δικαιούστε να εκθέτετε μέρος των περιεχόμενών της δημόσια, επειδή έχετε κατ' οποιονδήποτε τρόπο πρόσβαση σε αυτή. Μην αναρτάτε αναφορικά με συνομιλητές σας πληροφορίες που αντλείτε από άλλες πηγές, πλην των fora.