Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ειδήσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 24 Οκτωβρίου 2006.

  1. Gizmo

    Gizmo New Member

    Είπα εγώ ότι οι αποκεφαλισμοί ή οι εκτελέσεις είναι δικαιολογημένα? Αυτό που λέω είναι ότι ο Μακρόν ήξερε τι θα προκαλέσει η πρόκληση και η προσβολή προς τον Ερντογάν. Είναι διαφορετικά πράγματα.
    Σαν να ήθελε την αντίδραση αυτή. Δεν ξέρω τι θα γινότανε αν η προσβολή αυτή είχε την παναγία στη θέση του μωάμεθ, σίγουρα πάντως θα είχε ξεσηκωθεί ο ντουνιάς. Εμένα προσωπικά δεν με αγγίζει τίποτα από αυτά. Δεν είμαι θρησκόληπτος. Και πάλι καλά δηλαδή.. Απλά είναι εντυπωσιακή η χειραγώγηση της μάζας μέσω ενός σκίτσου που προσβάλει έναν φανταστικό ήρωα ενός παραμυθιού.
     
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Κι όμως αγαπητέ και σκίτσα έχουν κυκλοφορήσει και θεατρικά έργα (οκ από κάτι παλιό τελευταίους) και δεν έγινε τίποτα.
     
  3. espimain

    espimain Contributor


    https://www.tanea.gr/2000/05/17/greece/skotadismos-eis-tin-niosti/

    Δεν έσφαξαν κανένα πάντως.
     
  4. Gizmo

    Gizmo New Member

  5. espimain

    espimain Contributor

    Γελᾷ δ' ὁ μωρός, κἄν τι μὴ γέλοιον ᾖ

    Πιττακός ο Μυτιληναίος, 650-570 π.Χ.

     
  6. Gizmo

    Gizmo New Member

    Εγώ είμαι ο ανόητος ή εσύ που πιστεύεις σε φανταστικούς ήρωες? Προφανώς και είναι αστείο το πόσο εύκολα μπορεί κάποιος να χειραγωγήσει τους πιστούς και να τους κάνει ακόμα και να σκοτώσουν για κάτι που κανείς δεν έχει την παραμικρή απόδειξη ότι υπάρχει. Ας το αφήσουμε εδώ το θέμα γιατί θα χρειαστείς χάπια για την πίεση αν μπεις σε τέτοια κουβέντα μαζί μου. Πίστευε όπου γουστάρεις, δικαίωμα σου, αλλά μέχρι εκεί.
     
  7. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  8. tithon

    tithon Contributor

    οι ηπα απέκτησαν την πρώτη γυναίκα πρόεδρο.
     
  9. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Πελόζι?
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    Kamala Harris
     
  11. PurpleRose

    PurpleRose Ξέρει κανείς πώς κλείνουμε τον λογαριασμό εδώ;

    Νομίζω ο Μπάιντεν είχε δεσμευθεί ότι θα διάλεγε γυναίκα για τη θέση
     
  12. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

    77 χρονων ο Biden
    74 χρονων ο Trump
    80 χρονων η Pelosi
    56 χρονων η Kamala Harris

    Αν εξαιρέσεις την Harris που δεν είναι πολύ μεγάλη και τον Trump που εχει πουλήσει τη ψυχή του στον Δίαολο οι αλλοι δυο είναι στη waiting list του Χάρου.