Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ειδήσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 24 Οκτωβρίου 2006.

  1. MasterK777

    MasterK777 New Member

  2. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  3. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  4. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  5. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  6. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Οι "Ράδιο Αρβύλα" ανακοίνωσαν την απομάκρυνση του Στάθη Παναγιωτόπουλου, μετά από καταγγελίες κοπέλας που τον κατηγορεί ότι ανέβασε σε ιστοσελίδα πορνογραφικού περιεχομένου βίντεο και φωτογραφίες της από προσωπικές της στιγμές.

    https://www.thetoc.gr/koinwnia/arti...Social&utm_source=Facebook#Echobox=1639418782
     
  8. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  10. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Παιδες ονειρευόμουν να το δω ταινία από τότε που το πρωτοδιαβασα.
    Ο κυλινδρικής "πλανητης" μου είχε απαγάγει το μυαλο.
    Θα το περιμένω ασμένως κι εγώ!.
     
  11. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Μου έπεσαν τα σαγόνια όταν διάβασα την είδηση. Βέβαια μιλάμε αρκετά χρόνια μπροστά για την ολοκλήρωση του project, ωστόσο - και ειδικά για όλους αυτούς που έχουν διαβάσει την τετραλογία - η ταινία θα θεωρηθεί σταθμός και μόνο από το concept της. Με παραπέμπει σε επικές εποχές, στυλ CONTACT.
     
    Last edited: 17 Δεκεμβρίου 2021
  12. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15