Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ειδήσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 24 Οκτωβρίου 2006.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Μετά θέλουμε να λεγόμαστε πολιτισμένοι.....
    Βάρβαροι του κερατά είμαστε.
    Είπαμε είμαστε openmind, αλλά αυτό ξεπερνά τα δικά μου έστω όρια
     
  2. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΠΕΤΟΒΕΝ: Υπό του πενταμελούς εφετείου κατεδικάσθη ο Κωσταντίνος Σαπουτζής ή καπετάν Μπετόβεν, ετών 31, εις 7 έτων φυλάκισιν, διότι το θέρος του 1949 ανήκων εις ομάδα συμμοριτών διέπραξε διαφόρους ληστρικάς πράξεις εις Εύβοιαν. Ο κατηγορούμενος κατά την απολογίαν του είπε μεταξύ άλλων ότι Μπετόβεν τον αποκαλούν οι συμπατριώται του, διότι όταν ήτο μικρός έψαλλεν εις την εκκλησίαν του χωρίου Οχτόνια της Εύβοιας.
    ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ (7/7/02) 44χρόνια πριν
     
  3. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Σημερα παρειγγειλα την νεα προσφορα της Tellas. Η Υπηρεσια λεγεται Zisto και ειναι κατι ανεπαναληπτο για τα ελληνικα δεδομενα οσον αφορα τις ταχυτητες ιντερνετ αλλα και τα τηλεφωνα.

    Συμφωνα δηλαδη με τους λογαριασμους μου θα γλυτωσω περιπου 100 ευρω και θα εχω διπλασια ιντερνετ speed.

    Με την υπηρεσια Zisto θα πληρωνω ΜΟΝΟ 47 ευρω το μηνα (ΦΠΑ included) και θα εχω ADSL 4 Mbit download και 512 kbit upload και ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ αστικα και υπεραστικα τηλεφωνηματα.

    Δηλαδη διπλασιαζεται η ταχυτητα μου στο Internet χωρις και μπορω να κανω απεριοριστα τηλεφωνα χωρις να ξαναδω ποτε στην ζωη μου λογαριασμους του ΟΤΕ (ΠΟΤΕ)  
     
  4. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ειδήσεις

    Πολύ καλή η πληροφορία σου Κωνσταντίνε..
    το έψαξα και... το πήρα..   Μόνο που στην περιοχή μου θα είναι διαθεσίμο σε 4 μήνες και μετα. Έως τότε θα υπάρχει κ το πάγιο του Οτε οπότε η Τελας κατανοώντας το το διπλό οικον. βάρος, μου το προσφέρει με 37 το μήνα για το εν λόγω 4μηνο.
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    σχετικα με τις προσφορες ειμαι λιγακι καχυποπτος .... ολοι κανουν καποια κινηση να μαζεψουν κοσμο και μετα σιγα σιγα αρχιζει η αντιστροφη κινηση ....
    κανω μολις 20 ευρω τηλεφωνα και ομως ο λογαριασμος του ΟΤΕ με τα παγια ISDN , ADSL internet κτλ κτλ φτανει τα 140 ευρω ....
    να πανε να γα... , ψευτες ειναι ολοι τους και απατεωνες ... καθε φορα που πληρωνω το "φθηνο" ιντερνετ τους ευχομαι ολοψυχα να τα δωσουν στους γιατρους .... (οι υπευθυνοι οχι ο ταμιας) ...
     
  6. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Το ραδιοτηλεοπτικό συμβούλιο επέβαλε πρόστιμα σε τηλεοπτικούς σταθμούς για την προβολή video από ερωτικές περιπτύξεις μαθητών σε σχολεία και για τον "βιασμό" της Βουλγάρας μαθήτριας, εγώ ακόμα προσπαθώ να καταλάβω πως διάολο έγινε βιασμός όταν η ίδια είπε σε ένα κανάλι ότι έπαιρνε πίπα σε έναν και την βιντεοσκοπούσαν.
    Υπάρχει τέτοιο είδος βιασμού;;
    πιστεύω ότι δεν γίνεται και εάν γίνει είναι με την συναίνεσή σου.
    Έχω άδικο;;
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    πιστεύω ότι δεν γίνεται και εάν γίνει είναι με την συναίνεσή σου.


    ναι .... αλλα πεφτει και χαπι στην υποθεση και η "συναινεση" γινεται κατι σχετικο .... τωρα αμα το χαπι ή οτι αλλο χημικο απλα ξεκλιδωνει τα ενδοψυχα ή τα δημιουργει , αυτο πλεον ειναι θεμα ψυχολογου .....
     
  8. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Ειδήσεις

    Τυχερός!! Στην περιοχή μου δεν είναι διαθέσιμη αυτή η υπηρεσία ακόμα  
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood πιστεύω ότι τα ήθελε ο κωλαράκος της και δεν χάφτω για χάπια.
    Βλέπω τις Αλβανέζες πως κάνουν στο σχολείο, σαν στερημένες πουτάνες, σε αντίθεση με τις Ρωσσίδες που φέρονται σαν Κυρίες, Βουλγάρες δεν έχουμε για να σου πω  
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    νομιζω οτι σημερα πλεον υπαρχουν παιδια 2 ταχυτητων .. αυτα που εχουν καποια ορια , αθλουνται , ελπιζουν , ενδιαφερονται , εχουν ενδιαφεροντα ... και εκεινα τα αλλα που εχουν ισωπεδωσει τα παντα στον βωμο του μισους και της τεμπελιας ..... ομως ακομα και στην δευτερη κατηγορια πιστευω οτι με καποιο τεχνητο τροπο εστω και ηθελημενα κατορθωνεται μια ακομη μεγαλυτερη επεκταση των οριων .... ισως ετσι καταφερνουν να εκδικηθουν χωρις να πονεσουν .... δεν ξερω ...
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Σίγουρα υπάρχουν τέτοια παιδιά isnogood αλλά ότι δίνεις παίρνεις.
    Ένα παιδί από μία αδιάφορη οικογένεια θα βγει αδιάφορο...
    Ένα παιδί από μία οικογένεια ανύπαρκτη θα κοιτάξει να τα βγάλει στο σχολείο και στην κοινωνία.
    Δύσκολοι καιροί isnogood και άκρως επικίνδυνοι, ειδικά για παιδιά.
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και ομως καποιες πραγματικα λαμπρες εξαιρεσεις καταριπτουν τον κανονα του οικογενιακου περιβαλοντος και στην συγκεκριμενη περιπτωση το μονο που επιβεβαιωνουν ειναι οτι ολα γινονται εαν πραγματικα το θες και προσπαθεις ... καπου χανουν την θεληση για προσπαθεια ....