Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ειδήσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 24 Οκτωβρίου 2006.

  1. Iagos

    Iagos Contributor

    Πόσο συμφωνώ.

    Εδώ το παράδειγμα της ελπίδας που φέρνουν οι νέοι....

     
  2. RAIN

    RAIN nefelibata

    Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω Σέρας αλλά το σκοτάδι νικάει.
     
  3. Iagos

    Iagos Contributor

    Πόσο συμφωνούμε... 

    @Seras Victoria άλλη μια θετική είδηση από τους νέους που στέκονται απέναντι...

    Συντονιστική Επιτροπή Μαθητών Πειραιά: «Όλοι στη συγκέντρωση την Παρασκευή στο λιμάνι του Πειραιά!
    Φτάνει πια με τις εικόνες φρίκης!»

    Η Συντονιστική Επιτροπή Μαθητών Πειραιά καλεί σε συμμετοχή στην κινητοποίηση των σωματείων την Παρασκευή 8/9, στην πύλη Ε3 στο λιμάνι του Πειραιά στις 19:00, καταδικάζοντας τη στυγνή δολοφονία του 36χρονου Αντώνη Καργιώτη.

    https://thepressproject.gr/syntonis...9mkO3rt-kzz3N6lrSLqiZ4S2QE5zW4P-eXO8HE-ft8DN4
     
  4. rea..

    rea.. Contributor

    Όχι βροχούλα μου, μην μου απελπίζεσαι!
    Είναι που μας έρχονται σαν φάπες ( ασυναίνετες και ξενέρωτες ). Αλλά δες το ότι πια βγαίνουν σπό τη σιωπή και αναγκάζει το μυαλό να προβληματιστεί, δεν προλαβαίνει να ξεχάσει το ένα και έρχεται το άλλο.
    Βλέπω μέχρι και γιαγιάδες να γλυκοκοιτάζουν τα σκουπόξυλα τους για να ορμήξουν!
    Και ξέρεις το σκουπόξυλο δεν είναι ούτε γκλομπ ούτε μολότοφ.. είναι λαός!  

    Δεν ξέρω πότε, δεν ξέρω πως. Το σίγουρο είναι ότι .. βράζει! Και είναι υπέροχο και ελπιδοφόρο!
     
  5. Iagos

    Iagos Contributor

     
     
  6. Dapom

    Dapom Contributor

    Θα ήταν πολύ ενδιαφέρον να παραθέσετε τα στοιχεία που έχετε και που επιβεβαιώνουν τον ισχυρισμό σας.

    Δεν γνωρίζω τι εννοείται με τον όρο σκοτάδι, όμως το αδιαμφισβήτητο είναι οτι σε σχέση με 100 χρόνια πριν η τάση στα γραφήματα είναι παγκοσμίως πολλοί περισσότεροι άνθρωποι να έχουν πρόσβαση στη εκπαίδευση, πολλοί περισσότεροι άνθρωποι να έχουν πρόσβαση σε καθαρό νερό, κάθε χρόνο και λιγότεροι να πεθαίνουν απο έλλειψη φαρμάκων ή γιατρών, κάθε χρόνο λιγότεροι να πωλούντα ή να χρησιμοποιούνται ως σκλάβοι, καθε χρόνο και λιγότερα παιδιά πεθαίνουν στη γέννα και λιγότερα παιδιά δεν εμβολιάζονται κλπ.

    Το site της UNISEF είναι μια καλή αρχή για να δείτε κάποια απο αυτά.
     
  7. Iagos

    Iagos Contributor

  8. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Που να δείτε το μίσος και ο φθόνος τι κάνει...
     
  9. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Σωστός!
     
  10. Iagos

    Iagos Contributor

    Last edited: 8 Σεπτεμβρίου 2023
  11. Iagos

    Iagos Contributor

  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ένα ηφαίστειο μας μένει να τα έχουμε ταυτόχρονα και τα δύο στην ίδια περιοχή