Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ειδα την πορτα της εξοδου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Stylianos, στις 8 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Απάντηση: Ειδα την πορτα της εξοδου

    Δεν θεωρω τον εαυτο μου ανεπιθυμητο γενικως και αοριστως, αλλα οταν πας να ανοιξεις το στομα σου και ακους "ελεος", "ημαρτον" και λοιπα τροπαρια και κοντακια, η πορτα της εξοδου εχει ανοιξει διαπλατα. Δεν εχω να λυσω τιποτα και με κανεναν. Δεν θεωρω υποχρεωση του καθενος να ανεχεται τον τροπο μου και οταν μαζευονται πολλοι που δεν με ανεχονται τοτε νοιωθω και ειμαι παρεισακτος και συνεπως αποχωρω.
     
  2. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Ειδα την πορτα της εξοδου

    Τότε δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης του νήματος. Απλά φύγε(απο το τσατ).
     
  3. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Απάντηση: Ειδα την πορτα της εξοδου

    Το τσατ ειναι ενας χωρος στον οποιον μπορει να γινει ανταλλαγη αποψεων με αμεση διαδραστικοτητα. Συνεπως καποιος εκδηλωνεται πολυ πιο εγκυρα εκει και μπορει να πει οσα αδυνατει να πει σε ενα νημα, στο οποιο περιοριζεται και απο το θεμα του νηματος.
     
  4. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Ειδα την πορτα της εξοδου

    Τελικά τι θέλεις δλδ; Να μην έχουν το δικαίωμα άποψης και οι άλλοι ή ακόμη και το δικαιωμα να σε αντιπαθούν; Θα τους περιορίσεις το λεξιλόγιο; Ελεος και ήμαρτον άκουσες δε σε έβρισε κανείς.
     
  5. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Απάντηση: Ειδα την πορτα της εξοδου

    Σε ποιον αφαιρεσα το δικαιωμα της αποψης και το δικαιωμα να με αντιπαθει?
    Οταν ομως μαζευεστε πολλοι που με αντιπαθειτε τοτε τι πρεπει να κανω?
    Επισης πρεπει να σου πω οτι βρισιες δεν ειναι μονο οι γνωστες.
    Πολλες φορες ακομα και "κυρια μου" αν σε αποκαλεσουν, στην ουσια σε βριζουν.
     
  6. female

    female Contributor





    Δεν νομίζω οτι πιθανές διαφορετικές απόψεις να σε κάνουν ανεπιθύμητο. Δεν ένοιωσα ποτέ κανείς στο τσατ να σου μιλάει κατά τέτοιο τρόπο, ούτε να νοιώθει διόλου εχθρικά μαζί σου, αντίθετα, συχνά βρέθηκα σε συζητήσεις που 2, 3, 4 γυναίκες μιλούσαμε μόνο μαζί σου και φιλικότατα, παρά τις διαφωνίες που μπορεί να υπάρχουν ανάμεσα σε οιουσδήποτε. Ακόμα κι αν ανέβηκαν κάποτε οι τόνοι μεταξύ μας, προσωπικά δεν σε είδα ποτέ ανεπιθύμητο. Αν ήσουν όντως, δεν θα έκαναν ... τόσες γυναίκες τον κόπο να μπουν στο τσατ όπου βρισκόσουν κι εσύ αλλά θα σε απέφευγαν. Δες τις συζητήσεις εκεί και με χιούμορ, όπου τα πειράγματα σε φιλικό τόνο μπορούν να ζεσταίνουν την ατμόσφαιρα. Η ικανότητά σου να αυτοσαρκάζεσαι ασφαλώς δείχνει πως χιούμορ διαθέτεις.

    Όπως και νά 'χει, να 'σαι καλά...


     
  7. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ειδα την πορτα της εξοδου

    Τότε πρέπει να σκεφτείς αν κάνεις κάτι λάθος.

    υ.γ. τα υπόλοιπα σε πριβέ συζήτηση
     
  8. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Λοιπον σας χαιρετω ολους και καλα να περνατε.
     
  9. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Αν βλέπεις ότι δεν περνάς καλά κάπου κ δεν σηκώνει το κλήμα, την κάνεις αθόρυβα κ έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!!! (λίγη αξιοπρέπεια βρε αδελφέ!)

    Κ αφού λες να φύγεις, ποιος ο λόγος να δημιουργήσεις μέσω αυτού του thread μια δυσάρεστη ατμόσφαιρα; Σου φταίμε τπτ όσοι δεν ξέρουμε κ όσοι δεν έχουμε ιδέα του τι έγινε; Απλά δηλώνω πως με ενοχλεί αυτό γιατί από την στιγμή που είμαι σε αυτό το φόρουμ κ συμμετέχω ενεργά ως μέλος αυτού, μου χαλάει την αισθητική!

    Ανακοίνωσε το στους διαχειριστές με ένα πμ κ τέλος!
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    στο flash chat επίσης μπαίνω .δεν φαντάζομε κάποιο από τα άτομα να είχε πρόβλημα μαζί σου ,πόσο μάλλον όταν αναφέρεις για άτομα , μήπως έκανες και εσύ κάτυι απρεπές ;
    συμβαίνει ,ειδικά όταν έχεις να κάνεις συνομιλία με γυναίκες που είναι ιδιαίτερα κυκλοθυμικά πλάσματα...  
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    σημφωνω απολυτα με την SMiss_angel2307 πως φευγεις ετσι χωρις λεπτομερειες??ντροπη 
     
  12. Maley

    Maley Contributor

    Στυλιανε, ηρεμησε..ελα τωρα..μια χαρα εισαι..