Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ειναι ο οργασμός στόχος του BDSM ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Christos70, στις 15 Οκτωβρίου 2009.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ειναι ο οργασμός στόχος του BDSM ?

    Δεν ξέρω πού τα βρίσκεις αυτά και τα λες, ειλικρινά. Κάτι δεν κατάλαβες καλά μάλλον.

    Ο Θεός κατεβαίνει στην γη και γαμάει τους πιστούς; Μην κάνει και BDSM πάρτι ο Θεός; Για συνέλθετε λίγο δεσποσύνη. BDSM σχέση περιγράφω. Με το ανήκουστο (; ) τουίστ της λατρείας, θρησκευτικού τύπου βεβαίως βεβαίως - υπάρχει άλλος τρόπος για να λατρέψουμε; - της απέραντης προσήλωσης, της βεβήλωσης στα χέρια του ερωτικού συντρόφου, της προσαρμογής της παραμικρής λεπτομέρειας της ζωής μου σε αυστηρό πλαίσιο πειθαρχίας, του πάθους που επισκιάζει όλα τα άλλα, της σκληρής φροντίδας ενός ανθρώπου προς την ιδιοκτησία του, την ακατάσχετη έκλυση ενδορφινών, την γαλήνη του ανήκειν, την αίσθηση ασφάλειας που παρέχει ο Νόμος Του. Ποια καθεστηκυία τάξη τσαμπουνάς; Υπάρχουν πολλοί που απολαμβάνουν επί εικοσιτετραώρου βάσεως την διαστροφή τους;

    ΥΓ. Εάν τα πάρει χαμπάρι η μάνα μου θα με αποκληρώσει... 
     
  2. savra

    savra Guest

    Απάντηση: Ειναι ο οργασμός στόχος του BDSM ?

    Όσο ψάχνομαι, βλέπω πως στο πηγαιμό για το BDSM βρίσκουμε το Θεό, τον Βούδα και ενδεχομένως τον "φανταστικό" κυρίαρχο.
     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Ειναι ο οργασμός στόχος του BDSM ?

    @dora
    δεν θες να ακούσεις
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Ειναι ο οργασμός στόχος του BDSM ?

    Σόρρυ. Είμαι πολύ απασχολημένη με το να χύνω...
     
  5. Christos70

    Christos70 Regular Member

    Απάντηση: Ειναι ο οργασμός στόχος του BDSM ?

    @dora
    δεν θες να ακούσεις

    Σόρρυ. Είμαι πολύ απασχολημένη με το να χύνω...
    ____________

    Θα σε παρακαλούσα στο νήμα μου να φέρεσαι πιο κόσμια:xyxwave:
     
  6. savra

    savra Guest

    Απάντηση: Ειναι ο οργασμός στόχος του BDSM ?

    Ένας Ιδανικός Κυρίαρχος!
    Καλοκάγαθος, ΠΑΝέξυπνος, Θεός! Γλύκας!  
     
  7. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: Ειναι ο οργασμός στόχος του BDSM ?

    Καποτε ειμασταν τα μοναδικα σπερματοζωάρια που επιβιωσαν αναμεσα σε τοσα αλλα.Μάλλον αυτα που αργησαν περιμεναν τον οργασμο.Εμενα μετραει ομως η επιβιωση

    ---------- Post added at 16:37 ---------- Previous post was at 16:04 ----------

    Γνωρίζουμε το νόημα ανοιχτη δομη;Το περιεχομενο τους δεν ειναι αυστηρως προσδιορισμενο ωστε να ειναι δυνατον να λεχθει εκ προτερων ποτε και πως ακριβως θα συμβουν ή δε θα συμβουν.Ετσι λοιπον οταν κανουμε ενα νεο θρεντ ας εχουμε υπ οψιν το σοφο λαο.Βαλαμε τα χερακια μας και βγαλαμε τα ματακια μας..
    υγΤο κακο με τους ξερολες ειναι οτι δεν αφηνουν να μιλησουν αυτοι που τα ξερουν ολα.
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ειναι ο οργασμός στόχος του BDSM ?

    Πρόσεχε λιγάκι που πιτσιλάς.
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ειναι ο οργασμός στόχος του BDSM ?

    Ωχ. Με συγχωρείτε. Προσέξτε να μην γλιστρήσετε.
     
  10. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ειναι ο οργασμός στόχος του BDSM ?

    Ναι έχει πολύ γκλίτσα.
     
  11. nastyhabits

    nastyhabits New Member

    Συγνώμη που επεμβαίνω ,στην όμορφη ατμόσφαιρα που έχει αυτό το νήμα 
    Κλασσικές καταστάσεις που συναντούμε όλοι μας μέσα σε κάθε φόρουμ ανεξαρτήτως θεματολογίας .Το αποτέλεσμα είναι στο τέλος,ακόμα και μιας δημιουργικής ανταλλαγής απόψεων να καταντάει ανέκδοτο που δε βγάζει πουθενά,ή κουράζει κάποιον που πρασγματικά ενδιαφέρεται να κάτσει να ασχοληθεί..........
    Αυτά, συνεχίστε ,αλλά τουλάχιστον προσφέρετε λίγο παραπάνω θέαμα, κανά μπινελίκι ,λίγο ξύλο ίσως? κανά μπαν?  
     
  12. savra

    savra Guest

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ειναι ο οργασμός στόχος του BDSM ?

    Γκλίτσα είναι το μπαστούνι του γέρου