Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εισαι Ευτυχισμενος/η οταν...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 11 Μαρτίου 2009.

  1. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Εισαι Ευτυχισμενος/η οταν...

    Περασε πολυς καιρος απο την τελευταια μου ευτυχισμενη στιγμη , τιποτα πλεον δεν μπορει να μου δωσει ευτυχια παλι , την εκλεισα στην καρδια μου και ειναι η τελυταια της ζωης μου.
     
  2. chienne royale

    chienne royale Regular Member

    Απάντηση: Εισαι Ευτυχισμενος/η οταν...

    ..όταν στα μάτια Του βλέπω αυτό που χρειάζομαι... όταν το χαμόγελο Του μου δίνει δύναμη...
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Εισαι Ευτυχισμενος/η οταν...

    ....Οι αλλοι αντιλαμβανονται τι ζηταω και αν μπορουν να μου το προσφερουν μου το προσφερουν, αν θελουν και δεν το εχουν προσπαθουν και αν δεν το εχουν και δεν το θελουν.....αποχωρουν!
    Δηλαδη καθαρες και ξαστερες κουβεντες!
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ξαπλώνω το βράδυ στο κρεβάτι μου και ... βουλιάζω!.. δεν ακούω τον παραμικρό ήχο. Καλό Βράδυ!..
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    οταν ο γατος μου κανει ναζια και τσιριμονιες προκειμενου να δεχτει τα χαδια μου , να ταισω , να του δωσω λιγη σημασια .
    οταν μου τριβει τη μυτη του στη δικια μου, οταν μου γλυφει το χερι που τον χαιδευε πριν λιγο....
    εκει νιωθω ευτυχισμενη... ειναι ειλικρινης... δινει για να παρει... τιμια και καθαρα.
     
  6. ...όταν συγκεντρωνομαι στο παρόν, όταν χαϊδεύω την χνουδομπαλα μου, όταν αδειάζει το μυαλό μου από το θόρυβο των ανθρώπων, όταν διαβάζω, όταν ακούω μουσική, όταν δίνω και παίρνω αγάπη, όταν παρατηρώ χωρίς να κρίνω και πολλά άλλα μικρά πράγματα που έχουμε άλλα δεν τους δίνουμε την πρέπουσα σημασία. Επίσης όταν τρώω ζαμπόνοτυροπιτα. Έχω οργασμό.
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Έρχεται το Σ/κ...

     
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    όταν λύνω ασκήσεις
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    "ο παραδεισος του ενος , ειναι η κολαση ενος αλλου" ...
    Καποτε ενιωθα ευτυχισμενη οταν ελυνα ασκησεις.... μου το κατεστρεψαν οι μαθηματικοι του λυκειου  
     
  10. фетишoмазох

    фетишoмазох Regular Member

    Είμαι ευτυχισμένος όταν νιώθω ελεύθερος[κι η ελευθερία των ανθρώπων ως προς φύση-κοινωνία-εαυτό τους,είναι πάντα σχετική,και κατά συνέπεια κατ εμέ και η ευτυχία,ποια και πώς θα μπορούσε άλλωστε να ταν η ''απόλυτη αφηρημένη ευτυχία'';]
     
  11. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    οταν νιωθω τυλιγμενα στον λαιμο μου δυο μικρα παχουλα χερακια να με σφιγγουν και δυο χειλακια ροζ σε σχημα καρδιας να με κανουν μακια στο μαγουλο....
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    όταν μπορώ να πραγματοποιώ αυτά που ονειρεύομαι, αλλά και όταν ονειρεύομαι, όταν μοιράζομαι μοναδικές στιγμές με δικούς μου ανθρώπους, όταν ταξιδεύω σε μέρη που με γοητεύουν, όταν κάνω εκρηκτικές συζητήσεις, όταν πραγματοποιώ τις φαντασιώσεις μου και είναι καλύτερες απ΄ότι μέσα στο μυαλό μου, όταν είμαι σε χαμάμ με παρέα της επιλογής μου, όταν απολαμβάνω τις στιγμές της μοναξιάς μου, όταν γνωρίζω ανθρώπους που μου ανατρέπουν τις πάγιες απόψεις μου για την ζωή, όταν δοκιμάζω νέες υπέροχες γεύσεις, όταν βλέπω τους ανθρώπους που αγαπώ ευτυχισμένους, όταν μπορώ να μοιράζομαι σώψυχα και σώρουχα, όταν, όταν, όταν....
    Η ευτυχία είναι στιγμές...έτσι νομίζω....και τις ρουφάω....αν μπορώ να προσφέρω στιγμές ευτυχίας στους άλλους χαίρομαι εξίσου....