Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εισαι νινι ακομα....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος zou, στις 31 Δεκεμβρίου 2007.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ρε παιδια αναλογα τη ενοειτε πλαθουν!δηλαδη ειναι ενα αμορφο πλασμα χωρις χαρακτηρα και προσωπικοτητα?πιστευω αυτο που κανουν ειναι να παρουν αυτα που εχει και να τα προσαρμοσουν εκει και οπως τα θελουν!αλλο το ενα και αλλο το αλλο!θα ελεγα πιο πολυ κανουν μια αναβαθμιση χεχεχεχε!
     
  2. zou

    zou

    Επειδη οι ανθρωποι δεν ειναι μηχανες για να κανουν μια αναβαθμιση, τοτε ναι πιστευω οτι τους πλαθουν... οι υποτακτικοι διδασκονται, μαθαινουν και πως να ευχαριστουν τον Κυριαρχο τους αλλα και να γινονται πανω απο ολα ανθρωποι... Εχω πολλα παραδειγματα που Κυριαρχοι εχουν παρει στα χερια τους αβουλα πλασματα και εχουν βγαλει Ανθρωπους...
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    και εγω που πηραν ανθρωπους και τους εβγαλαν αναισθητα πλασματα που δεν ξερουν τη γινετε γυρω τους ισως η αναβαθμιση ηταν ατυχες παραδειγμα αν και το ειπα πιο πολυ χαριτολογοντας αλλα να στο πω αλλιως!ειναι σαν να εχεις βγαλει το λυκειο και πας πανεπιστημιο!αν δεν πας στο πρωτο δεν προκειται να δεις προκοπη στο δευτερο!ελπιζω να ειναι πιο ανθρωπινο αυτο 

    και θα ελεγα μην δωσουμε σε εναν μαστερ την εικονα του θιβετιανου μοναχου που εχει φτασει σε ενα επιπεδο ανωτερο και κανει οτι κανει χωρις ανταλαγμα και λογο!δεν καταλαβενα ποτε πως μπορεις να πλασεις και να δημιουργησεις κατι ομορφο και τελειο για σενα και να το αφησεις!τοση ανιδιοτελια(το εσκισα χεχεχε)δεν την αντεχωωωωωωωωω 
     
    Last edited: 31 Δεκεμβρίου 2007
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    αν είσαι με εναν έμπειρο υπό,τότε το μόνο που χρειάζεται είναι να του μάθεις αυτά που ευχαριστούν εσένα.στην ουσία ''τον παίρνεις έτοιμο".

    τον άπειρο πρέπει να τον πλάσεις.να του μάθεις τα πάντα, οχι μόνο οτι ικανοποιεί εσένα.

    τα παραπάνω αναφερόμενη στο bdsm

    εκτός χώρου,όταν αποφασίσεις να είσαι με κάποιον μικρής ηλικίας,χωρίς εμπειρίες ζωής,αν πραγματικά ενδιαφέρεσαι,θα τον βοηθήσεις να "μεγαλώσει",να ωριμάσει,να γίνει Άνθρωπος-όπως πολύ σωστά είπε η Tereza

    ο σωστός Κυρίαρχος ενδιαφέρεται για όλα τα παραπάνω..

    Υ.Γ. κανείς δεν είπε οτι πρέπει να τον αφήσεις.το αν δεν μπορέσεις να τον κρατήσεις είναι άλλο
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    καταρχην θα ελεγα αυτο το γινε ανθρωπος θιγει πολλους!και στα 15 εισαι και στα 18 και στα 20!αλλο εισαι και αλλο γινεσε ο ανθρωπος που θελει καποιος αλλος!δηλαδη οποια σκλαβα εχω γνωρισει πρεπει να μου αρεσει επειδη ειχε μια πολυ καλη εκπαιδευση απο καποιον αλλο?θεωρειτε δεδομενο?εχω δει και εχω ακουσει τις πιο απιστευτες μαλακιες απο σκλαβες που ειχαν την πιο τελεια εκπαιδευση!γιαυτο το ανθρωπος πιστευω ειναι λιγο ατυχες ορος!
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    δεν εννοώ οτι πρώτα ήταν ζώο ή ζώον.
    λέω Άνθρωπος και εννοώ σωστός άνθρωπος.

    όλους τους υπό τους εκπαιδεύεις ώστε να καλύπτουν τα δικά σου "θέλω"!!απλά αν ενας έχει εμπειρία,σου το κάνει πιο εύκολο 
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    τωρα μιλησες σωστα!στα δικα του θελω!
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    εκτός αν είναι άπειρος,οπότε του μαθαίνεις κάποια πράγματα παραπάνω.όπως έχω πει... 
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Το νεαρο της ηλικιας δεν ειναι δικαιολογια για να σκεπασει καποιος τις μαλακιες που εκανε ειτε ειναι Κυριαρχος ειτε ειναι υποτακτικος.
    Πολλες φορες εχω ακουσει την φραση ''ελα μωρε μην δινεις σημασια ,μικρουλης/λα ειναι ..''
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    μαλακιες με μαλακιες εχει διαφορα!υπαρχουν αυτες του 20αρι και αυτες του 30αρι!
     
  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Εξακολουθουν να ειναι μαλακιες ομως και οσο πιο γρηγορα κοβονται τοσο καλυτερα.Πιο ευκολα μετα βγαινει η ψυχη του ανθρωπου παρα η συνηθεια