Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εισαι νινι ακομα....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος zou, στις 31 Δεκεμβρίου 2007.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δηλαδη Apollyon δεν εχεις κανει κατι στα 20 ας πουμε που τοτε θεωρησες σωστο και μετα απο χρονια ειπες πω πω τη μαλακια εκανα τοτε!
     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Αλλο το λαθος και αλλο η μαλακια που γινεται με καποιο σκοπο και ξερεις οτι ειναι μαλακια
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ καπου μπερδευτικα!τελικα μιλαμε για ηλικιες η για μαλακιες????δεν ξερω μαλλον ειμαι λαθος αλλα προσωπικα πιο πολυ εχω μετανιωσει για μαλακιες που δεν εχω κανει στα 18 παρα αυτες που δεν εχω κανει!τωρα μετα απο 22 χρονια θα ειχαν παραγραφει γαμωτο χεχεχεχε
     
  4. Emma

    Emma Contributor

    Χμμμμ... δηλαδή όποιος δεν είναι υπό (για να "πλαστεί) ή Κυρίαρχος (για να διδάξει κιόλας) δεν είναι/γίνεται (σωστός) άνθρωπος; Ή όποιος είναι μικρός σε ηλικία και δεν ασχολείται με το bdsm, έτσι ώστε να μη έχει κάποιον να τον διδάξει, τότε αυτός δεν γίνεται (σωστός) άνθρωπος;

    Έχω κι άλλη απορία όμως όμως και την είχα κάνει και νήμα παλιότερα.
    Άντε να είσαι υπό και να είσαι μικράκι και να ψάχνεις/βρεις κάποιον να σε "πλάσει". Πώς όμως μπορείς να "πλάσεις" άλλον όταν είσαι εσύ ο ίδιος νεαρός σε ηλικία; Ή μήπως οι Κυρίαρχοι γεννιούνται "πλασμένοι";  
     
    Last edited: 31 Δεκεμβρίου 2007
  5. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    <smiles @ Demoness> ουκ αν λάβεις παρά του μή έχοντος σε κάθε περίπτωση.

    ΥΓ. Μεγάλες και βαριες λέξεις τα "πλάθω" και "τα θέλω του Κ", σε τι ακριβως αναφέρεσαι tereza ;

    <χαμογελάει> Κάνει ένας Κυρίαρχος καμάκι; <wings @ LordDragonal>
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    στα ποστ μου αναφέρομαι μόνο σε σχέση νεαρού-άπειρου υπό και μεγάλου-έμπειρου Κυρίαρχου.αυτο ζητούσε το νήμα,αυτο σχολίασα.

    αν είναι και οι δυο μικροί,ας παίξουν με τις πλαστελίνες τους!! 
     
  7. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Re: Εισαι νινι ακομα....


    ένας εκπαιδευμένος υποτακτικός δεν έχει καμία τύχη μετά την αποδέσμευση;


    ένας ανεκπαίδευτος υποτακτικός δεν είναι άνθρωπος;





    (όπως προσέξατε, δε χρησιμοποιώ το ρήμα "πλάθω"... ο υποτακτικός δεν είναι κουλουράκι)
     
  8. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Απλα πιστευω οτι καλυτερα ο υποτακτικος ειναι οταν απολαμβανει την σχεση του με τον μεντορα του και ειναι πιο ολοκληρωμενος ανθρωπος ενας εκπαιδευμενος υποτακτικος απο εναν που δεν εχει εκπαιδευση
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    απο σημερα ειναι!χεχεχεχε
     
  10. Μαθαίνω είναι η πιο σωστή λέξη, προσπαθώντας να φέρω στα μέτρα μου.
    Όμως πρέπει να προυπάρχουνε "μικρόβια" ( σχετικά με τον ερωτικό σαδομαζοχισμό) εντός της υπό, γιατί διαφορετικά δεν γίνεται τίποτα.
    Σε γενικές γραμμές θα συμφωνήσω τις τοποθετήσεις του Bad_Habits, δεν είναι ο Kυρίαρχος του bdsm το κακέκτυπο του Γιόντα που λανσάρετε συνήθως για ψάρωμα. Οι νέες πρέπει να κάνουνε μικρά βήματα και να μάθουνε να μην εμπιστεύονται εύκολα.
     
  11. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Re: Εισαι νινι ακομα....


    !!!!!!
    μα τι λες τώρα;
    δηλαδή πριν εκπαιδευτώ δεν ήμουν ολοκληρωμένος άνθρωπος;

    για να προσέχουμε τι λέμε χρονιάρες μέρες
     
  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Οχι τοσο οσο οταν εκπαιδευτικες και μιλαω για τον χωρο οχι γενικα για την ζωη μας.Εχω αρχισει και πιστευω οτι δεν μιλαω/γραφω καλα Ελληνικα :S