Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκμετάλλευση υποτακτικών από ΑΦΕΝΤΡΕΣ και το αντίστροφο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 18 Αυγούστου 2007.

?

Πιστεύεται πως οι ΑΦΕΝΤΡΕΣ εκμεταλλεύονται τα φετίχ ορισμένων για να μεγαλώσουν τον τ

Poll closed 17 Σεπτεμβρίου 2007.
  1. ΝΑΙ

    20 vote(s)
    83,3%
  2. ΟΧΙ

    4 vote(s)
    16,7%
  1. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Εκμετάλλευση υποτακτικών από ΑΦΕΝΤΡΕΣ και το αντίστροφο


    Ούτε κ σένα υποτακτικό που τον εκμεταλλεύτηκαν βρε Μπαντ  
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    πες με πες με αν νιωσεις καλητερα θα το δεχτω!!!!! 
     
  3. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Εκμετάλλευση υποτακτικών από ΑΦΕΝΤΡΕΣ και το αντίστροφο

    Έτσι..



     
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    σου αρεσε ε?  kalaaaaaaaa!!!! 
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Εκμετάλλευση υποτακτικών από ΑΦΕΝΤΡΕΣ και το αντίστροφο

    πετεινο?
     
  6. simeon19791979

    simeon19791979 Regular Member

    Απάντηση: Εκμετάλλευση υποτακτικών από ΑΦΕΝΤΡΕΣ και το αντίστροφο

    Εχει βρει καποιοΣ αφεντρα Δορεαν οσεΣ επαγελματιεΣ εχο πλιροσει και τουΣ προτεινα σχεσι βδσμ μι επαγελματικι αρνιθικαν φισικα μπορειτε να πειτε οτι ετσι θα εχαναν πελατεΣ, εδο μεσα ιπαρχουν τοσεΣ αφεντρεΣ εχο στειλει σε πολλεΣ μινιμα να γνοριστουμε ι απλοΣ να αλλακσουμε αποψειΣ, καμια δεν μου απαντισε κσερετε γιατι γιατι ολεΣ εδο μεσα ειναι στραιιτ και στιν ουσια δεν τουΣ ενδιαφερει το σκινικο. Το παιζουν λοιπον αφεντρεΣ εναΣ θεοΣ κσερει γιατι μπαινουν εδο μεσα , πειτε μου ειχατε ποτε παιχνιδι βδσμ με καμια εδο μεσα¨? οχι βεβαια αν τα σκαγατε ομοΣ ι αν ειχατε φραγκα κατι γινοταν .Αλιθεια αφου δεν απαντατε στιΣ προσκλισιΣ μαΣ γιατι μπαινετε εδο μεσα
     
  7. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    βλεπω μεσα σε 2 μερες εχεις κατασταλαξει στα συμπερασματα σου, ποτε προλαβες αναρωτιεμαι ?
     
  8. simeon19791979

    simeon19791979 Regular Member

    Απάντηση: Εκμετάλλευση υποτακτικών από ΑΦΕΝΤΡΕΣ και το αντίστροφο

    ενταξει δεν ειναι ο σκοποΣ μου να χαλασο το φορουμ μιν ανισιχειΣ ξερο εισαι διαχειριστιΣ απλα εστειλα πολλα ευγενικα μινιματα σε αφεντρεσΣ και μονο ι μιρελλα απαντισε που ειναι τρανΣ . Μπορει φισικα να εχουν ιπαρξει σκινικα αλλα απο οτι εχο ροτισει ατομα που πανε σε σιναντισειΣ, μου ειπαν οτι δεν εχουν παιξει ιδιαιτερα σκινικα απλα νομιζο οτι δεν ιπαρχει δρασι ελπιζο να διαπσεφτο αλλα δεν νομιζο. Ιταν το τελευαταιο μινιμα περι του θεματοΣ και αν θεΣ ι απαντισι μου ταιριαζει στο θεμα αυτο πιστεβο λοιπον οτι οι αφεντρεΣ εκμεταλεβονται τουσ σκλαβουΣ για λεφτα πεΣ μου εναν που να εχει βρει αφεντρα εδο μεσα εναν απλα ειμαι απογοιτεβμενοΣ . -
     
  9. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Εχεις ισως σκεφτει οτι μπορει να μην φταινε αυτες?Δηλαδη γιατι συμβαινει αυτο εχεις κατσει να αναρωτηθεις ?
     
  10. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Συμφωνω απολυτα με τον Apollyon. Ως switch, και ως Domme και ως submissive, εχω λαβει πολλα μηνυματα απο πολλους. Απαντω σ'αυτους που μου φαινονται ειλικρινεις, που δεν με προσεγγιζουν χυδαια, που δεν ειναι γλοιοδεις. Δεν απαντω σ'αυτους που προφανως δεν εχουν καν διαβασει το προφιλ μου (στο οποιο δεν λεω σχεδον τιποτα, οποτε μην διαβασω "διαβασα το προφιλ σας και πιστευω πως ειστε το ταιρι μου κλπ"), σ'αυτους που κανουν μαζικες επιστολες, να ποιασουν καποια, οποια και να'νε.

    Αν γραφεις σε καποιο συγκεκριμενο ατομο, που γνωρισες στο φορουμ η σε συναντησεις και της μιλησεις σαν ανθρωπο, πιστευω πως θα παρεις απαντηση. Αν της γραφης απροσωπα η σαν να εισαι ηδη σκλαβος της, χωρις να εχετε γνωριστει ποτε, μην περιμενεις απαντηση. Δεν θα την λαβεις ποτε.

    Εγω προσωπικα θελω να γνωρισω καποιον προτου αρχισουν τα παιχνιδια. Οποτε μην την προσεγγισεις κατ'ευθειαν ως ρολο, αλλα ως γυναικα.

    That's my two cents worth of opinion.
     
  11. latexduck

    latexduck Contributor

    Συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λές Tropical_Storm