Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 3 Νοεμβρίου 2006.

  1. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    εγω απαντησα Phoenixxx, και δεν θα απαντησω ξανα !

    τωρα κατα ποσο ειναι απαραδεκτος η οχι ,
    οποιος ,
    αυτο ειναι δικο σου θεμα και οχι και των αλλων που διαβαζουν .


    αυτο δεν σημαινει πως συμφωνω με αυτον η με σενα ,
    γιατι δεν ξερω απλα , αλλα και δεν θα τον κρινω κι ολας !


    αλλα μην θελεις και απαντησεις στο ερωτημα σου !!!

    γιατι το νοημα , ναι αυτο ειναι ..

    ασχετα αν σχετιζεται η οχι , μια και δεν ξερουμε την πραγματικοτητα !


    την ξερoυμε ?
     
    Last edited: 4 Νοεμβρίου 2006
  2. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Ενδιαφέροντα πράγματα μαθαίνω επά, το δικαίωμα έκφρασης των συμμετεχόντων καθορίζεται από τον αριθμό δημοσιεύσεων.
    Κατ' αναλογία του αμερικάνικου ακαδημαϊκού εσμού όπου μετρά ο αριθμός δημοσιεύσεων για να κριθεί ο ερευνητής.

    Παλαιότητα κι εδά. Όπως στον ΕΣ.
    Καλύτερα να μην αναφέρω πως επεράσαν οι φαν μου που είχαν την ατυχή έμπνευση να φερθούν ετσά.

    Αν για κάτι δοκεί να εγκληθεί ο cancer, είναι όχι το αυτονόητο δικαίωμα έκφρασης- δεν υπάρχουν ιερές αγελάδες.
    Μα είναι που δεν κατανοεί την θεμελιώδη αρχή: ο άνδρας γαμά μια γυναίκα, δεν την εκθέτει.

    ΥΓ: Δεν την πετώ τη βέργα μου και το γαμπά αλαβάρι, κι ας λέει εκείνη πως βοσκό δεν πρόκειται να πάρει.
    Δεν την πετώ τη βέργα μου, τη βούρια δεν τη βγάνω, θέλει δε θέλει στανικώς γυναίκα θα την κάμω.
    (Βοσκικές μαντινάδες. Προφανώς.)
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Όχι....
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ήταν άκομψη η μολότωφ που πέταξε το καρκινάκι . Αλλά δεν βρίσκω τίποτα το μεπτό για την Φίονα . Εκτός αν είναι μάγισσα που πρέπει να καεί , επειδή ως αφέντρα τόλμησε να κάνει σεξ με έναν υποτακτικό ; Δηλαδή από πότε κάποιος ή κάποια δηλώνοντας κυρίαρχος απαγορεύεται να απολαμβάνει τους χυμούς της ζωής ; Αν υποψιαστώ ότι είναι η μοναδική γυναίκα κυρίαρχος που απολαμβάνει το σεξ με έναν άντρα δονητή , τότε θα της βγάλω το καπέλο...
     
  5. zinnia

    zinnia Contributor

    διαβαζω, διαβαζω κι οσο διαβαζω αντι να ξεμπλεκομαι τοσο μπλεκομαι...


    Δηλ. αν καταλαβα καλα, τους ανδρες υποτακτικους τους θελουμε μονο για να τους ταπεινωνουμε, να τους εχουμε στα ποδια μας, να μας κανουν τις δουλειες, το σκυλακι, την υπηρεσια, την ανδρικη φιλιπινεζα, να τους μαστιγωνουμε ή να τους περιοριζουμε οταν αυτο θελουμε και μας εξιταρει ή οταν ειναι απειθαρχοι.. Να τους μειωνουμε λεκτικα, να τους κανουμε να σερνονται πισω και κατω απο τις γοβες μας, να εχουμε τη γλωσσα τους σε πρωτη ζητηση ως προιον καθαρισμου κλπ..

    σεξ αποκλειεται! και αποκλειεται φυσικα μονομερως γιατι εμεις μπορουμε να τους κανουμε με ενα δανεικο πεος. Διεισδυση απο μεριας τους ομως αποκλειεται! και απ οτι καταλαβα ουτε οι Κυριες το θελουν , ουτε και οι ιδιοι γιατι "ξενερωνουν".. δεν ψαχνουν για γυναικα, απ αυτες εχουν , Αφεντρες ψαχνουν να τους ταπεινωνουν και να τους κανουν να νοιωθουν αδυναμοι κι ευθραστοι κι ευαλωτοι.

    Μαλιστα..Οποτε μιλαμε αυστηρα και μονο για προγραμματισμενες συνεδριες κι οχι για σχεση. Γιατι πως να το κανουμε; σε μια σχεση οχι της μιας μερας και της μιας εβδομαδας, αλλα μακροχρονια , που γουσταρεις να εισαι με τον αλλον σαν ανθρωπο πρωτα απ ολα, πως θα νοιωσουν κι οι Αφεντρες καλυμενες και γεματες απο τον ανδρα που εχουν διπλα τους; εστω στα ποδια τους.

    Εκεινες τον καλυπτουν με τη συμπεριφορα τους.. και λαμβανουν ευχαριστηση απο την υπακοη τους και τη διαθεσιμοτητα τους.. Φτανει ομως? τους αρκει? ή αυτον τον εχουν ΜΟΝΟ γι αυτο και μετα πανε σε αλλους για να νοιωσουν πως ειναι γυναικες?

    Συμπεραινω λοιπον και διορθωστε με, πως μ αυτες τις προδιαγραφες, σχεσεις ζωης μεταξυ ενος ανδρα υποτακτικου και μιας γυναικας Κυριαρχου δεν μπορουν να ευδοκιμησουν.. Εκτος αν ειναι σχεσεις μισες..χωρις ολοκληρωση..

    Επισης συμπεραινω πως αντιθετα, σχεσεις ζωης μεταξυ ενος ανδρα Κυριαρχου και μιας γυναικας υποτακτικης μια χαρα μπορουν να σταθουν.. οι αλλες παραμενουν σε αποσπασματικες συνεδριες...

    ΥΓ. Ισως φταιω εγω που δεν κατανοω μερικα πραγματα , απλα επειδη δεν θελω να τα καταλαβω.. Ισως επειδη παντα μεσα μου σκεφτομαι "σχεσεις ανθρωπων" κι οχι συνεδριες για ξαλαφρωμα και μετα μην τον ειδατε τον παναη.. Ισως ακομα να σκεφτειτε πως ειμαι μια ακομα ανοητη βανιλα.. Μπορει να χετε και δικιο.. και για το ανοητη και για το βανιλα..
     
  6. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Μπορεί να έχω πάθει αμνησία.
    Δεν θυμάμαι ούτε ξέρω ποιος είσαι, τώρα εάν έχει γίνει κάτι τέτοιο και δεν το θυμάμαι, δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο που με εκθέτεις.
    Μπορείς να μου τον εξηγήσεις;;;;;;
    Μήπως θες να αποδείξεις ότι είσαι άντρας γαμίκος;;;
    Θα επανέλθω δριμύτερη
     
  7. gaby

    gaby Guest

    @ zinnia  

    Είτε καταλαβαίνω είτε όχι την FemDom/malesub δυναμική των σεξουαλικών διεισδύσεων ένα πράγμα κατάλαβα με την διάσημη πλέον παρέμβαση κάνσερ και αυτό είναι ότι αν εγώ ήμουν αφέντρα, δεν θα πηδιόμουν, δεν θα πηδιόμουν, δεν θα πηδιόμουν με υποτακτικούς.

    Νισάφι δηλαδή.

    Καμμιά φορά ένα παράδειγμα αξίζει για 200 ποστ και άδικα νομίζω γράφατε Εύα το καλοκαίρι στο διάσημο εκείνο νήμα, μ ένα ποστ του ο κανσερ μας έδωσε πολύ καλά να καταλάβουμε τί εννοούσατε...
     
  8. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    anasia που κολλάω εγώ σε αυτό ;;;
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

       
    Ειλικρινά δεν θυμάμαι Εύα μου.
    Τώρα εάν ήταν πριν μερικά χρόνια........εγώ δεν θυμάμαι τι έφαγα χθες    
     
  10. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    εσυ ?

    με τον cute μιλουσα Pain ,
    οχι μαζι σου .
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Εάν δεν ήθελε να με εκθέσει, τότε γιατί το είπε Mavrobasilis;;
    Το ότι γνώρισε και άλλους υποτακτικούς και είπαν το ίδιο για μένα;;
    Τι θέλει να μας πει ο ποιητής;;;
    Πολύ ασχολήθηκα με τον τύπο και δεν του αξίζει.
    Ένας άντρας υποτακτικός ή όχι εάν θέλει να λέγεται άντρας, δεν εκθέτει καμμία γυναίκα Αφέντρα ή μη.
    Δεν θα ξεχάσω πριν πολλά χρόνια το χαστούκι που έριξα σε κάποιον μέσα σε καφέ όταν έμαθα ότι διέδιδε ότι με πηδούσε ενώ δεν ήξερα ούτε το όνομά του !!!
     
  12. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Τελικά μήπως είσαι και εσύ από τους σκύλους που δεν δέχτηκα γι αυτό τα λες αυτά;;;
    Σκυλιά που απορρίπτω συνήθως, όχι μόνο εγώ αλλά και άλλες Κυρίες, έχουν τέτοια συμπεριφορά.