Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 3 Νοεμβρίου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Το μοναδικό ερώτημα που είδα στο κείμενο σου Εύα και υπέθεσα ότι είναι ρητορικό . Να απαντήσω για αυτούς τους κυρίαρχους που δε πηδάνε ; Δεν γνωρίζω τι σκέφτονται , δεν έχω μιλήσει με κανέναν από αυτούς . Να μιλήσω για τον εαυτό μου ; Μ' αρέσει να κάνω σεξ με τον τρόπο που με εκφράζει και σαν καθαρόαιμος σκορπιός είναι κάτι που το θεωρώ πολύ σημαντικό . Για αυτό και επιλέγω υπερσεξουαλικές υποτακτικές και φροντίζω τη φωτιά τους να τη φουντώνω ακόμα περισσότερο .
    Για αν το καθαρόαιμα αρσενικά εκλείπουν πια ; Αν ισχύει αυτό τότε καλύτερα για εμένα και τους άλλους που δεν έχουν τέτοια προβλήματα .
    Σκλαβίτσες καταδικασμένες στην αγαμία ; Είμαι σίγουρος ότι μεταξύ των γυναικών υπό και των γυναικών vanilla , σε σχέση πάντα , οι πρώτες παίρνουν περισσότερο ηδονή και όχι μόνο . Αν θέλεις μπορούμε να τις ρωτήσουμε ...
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Μου φαίνεται πως λείπει η γάτα και χορεύουν τα ποντίκια...    
     
  3. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    Ηρεμήστε.
    Mη λυπάστε τους σκλάβους που δεν κάνουν sex με τις Αφέντρες.
    Δεν είναι αυτό ακριβώς το ζητούμενο τους.
    Σήμερα πιο εύκολα βρίσκει ένας άντρας γυναίκα από ταξί.
    Σε μιαν Αφέντρα (που σπάνια βρίσκει) υποτάσσεται ένας άντρας, όπως πολύ σωστά γράφει η Eύα, για να τοποθετήσει στα πόδια της ότι ακριβώς του έχουν βγάλει οι προηγούμενες -το αντριλίκι.
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Αυτό το ποστ βλέπει τους Κυρίαρχους από πέρα ως πέρα vanilla οπτική! Διότι αν ένας μπει στο BDSM για να γαμήσει δεν πηγαίνει πολύ μακριά ως Κυρίαρχος.

    Αν είχα μπει στο BDSM για το σεξ με Κυρίαρχους, τότε μάλιστα θα ήμουν ξεφτιλισμένη, αλλά δεν πηγαίνει έτσι, στο BDSM μπαίνει κάποια για σχέσεις ή παιχνίδια Κυριαρχίας - υποταγής και για όλην ή την περισσότερη checklist of submission που τόσο πολύ σνομπάρουμε εδώ μέσα! Περιλαμβάνει και διεισδυτικό σεξ, δεν θα έλειπε, αλίμονο!

    Αλλά και από βανίλλα άποψη το ποστ αυτό κάνει μεγάλο λάθος!

    Μιά χαρά είναι οι άντρες μας εδώ πέρα, έχετε δει έξω τί γίνεται; Καλά τα πάρτυ και τα events και τα happenings, μετά στα σπίτια, νομίζετε γίνεται τίποτα;
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Aλίκη ...
    "στο BDSM μπαίνει κάποια/ος για σχέσεις ή παιχνίδια Κυριαρχίας - υποταγής και για όλην ή την περισσότερη checklist of submission"
    "Περιλαμβάνει και διεισδυτικό σεξ, δεν θα έλειπε, αλίμονο! "
    Συμφωνω και ειναι όπως ακριβως τα λες.

    Αλλα μη μας λετε περι "εκπαιδευσης σκλαβων για επιβητορες" γιατι γελαει και το παρδαλο κατσικι και ας τρωει βανιλια η σοκολατα και οχι κουτοχορτο.

    Αναφερθηκα στους Κυριαρχους που αυτοι εχουν το "προνομιο" της διεισδυσης στις υποτακτικες τους ...οποτε, οπως, και οπου αν τους αρεσει.
    Αρα εκ των πραγματων Αυτοι (οι Κυριαρχοι) ειναι που ισως να χρειαζονται εκπαιδευση (στο γαμειν) και οχι οι υποτακτικοι μια που οπως ειπαμε αυτο δεν ειναι στα...."καθηκοντα" η στις κυριες "υποχρεωσεις" τους απεναντι στις Κυριες τους..

    Μη λεμε αλλα και αλλα καταλαβαινουμε.
    Μη προσπαθουμε να παραπλανησουμε με τα γραφομενα μας …
    Ε/ειμαστε Εξυπνοι ανθρωποι.!

    Για πια λαθη μιλας?
    Δεν βλεπω κανενα λαθος όπως και αλλοι το ιδιο.
     
  6. gaby

    gaby Guest

    σύμφωνη αγαπητή Εύα  

    Θέλησα να τονίζω ότι το "γαμάτε γιατί χανόμαστε" δεν έχω αντιληφθεί να έχει θέση στο M/f BDSM.

    Και το δόλιο το "γαμείν" δε νομίζω να χρειάζεται εκπαίδευση, τουλάχιστον αυτό. Τουλάχιστον στα μέρη μας. Πάντως όχι ακόμα. Απ ότι γνωρίζω και στο βαθμό που αυτό βλέπω και καταλαβαίνω.
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Eυτυχως που εισαι απο αυτες που "νομιζεις" οτι το "γαμειν" δεν χρειαζεται εκπαιδευση.  
    Τυχερη εισαι!  

    Εγω παλι επιμενω οτι οχι μονο χρειαζεται αλλα επιβαλλεται κιολας  
     
  8. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας κυρία Εύα. Προσωπικά και εγώ επιθυμώ να καταθέσω κάθε ίχνος αρσενικής ιδιότητας στα πόδια της Αφέντρας μου.
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Και αν μια γυναίκα Κυρίαρχος θέλει την διείσδυση τι κάνει ; Ή αποκλείεται να θέλει ;
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δεν αποκλείεται να θέλει !!! Αν είναι δυνατόν Ηλία!
    Υπάρχουν πολλοί sexy και αρκετά πρόθυμοι και με "δυνατά προσόντα" υποτακτικοί και φυσικά Κυρίαρχοι για να Την ικανοποιήσουν.
    Έγκειται στην καθαρά προσωπική Της επιλογή και ευχέρεια για να επιλέξει το αν θα το κάνει η όχι

    Προσωπικά για Μένα ισχύει ότι :
    Η Κυρία θα έχει σκεφτεί καλά από πριν τον λόγο που θα το κάνει, και το κυριότερο θα γνωρίζει καλά την άξια του υπέρτατου δώρου που προσφέρει.
    Θα πρέπει επισης να γνωρίζει, το ποιος είναι ο παραλήπτης του δωρου και κατά πόσο αυτός ο "τυχερός" αξίζει η έχει κερδίσει τέτοια "ιδιαίτερη" μεταχείριση και θα το εκτιμησει.
    Δεν πρέπει μια Κυρία να χαρίζεται ούτε ακόμα και για την κάβλα Της.

    Αυτά και πάλι ισχύουν για Μένα που λογούμε Κυρία και όχι "κυρία" και με ότι αυτό συνεπάγεται.
     
    Last edited: 7 Νοεμβρίου 2006
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Και γιατί Ομορφιά μου , να μην πάρει έναν από αυτούς και να τον εκπαιδεύσει μόνο για το συγκεκριμένο ; Και αυτόν τον υποτακτικό να τον έχει μόνο για το σεξ .
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Μπορώ να εκπαιδεύσω έναν υποτακτικό να γίνει μια "καλή τσουλίτσα" και να με βγάλει ασπροπρόσωπη σε μια άλλη Κυρία που μπορεί να τον χρησιμοποιήσει (μετά από Μένα φυσικά).
    Μπορώ να εκπαιδεύσω επίσης και τον γάτο μου να κατουράει όρθιος.

    Είναι αδύνατον έως και ακατόρθωτο όμως να μου λες να εκπαιδεύσω ένα Ά/άντρα, είτε αυτός είναι υποτακτικός, είτε είναι Κυρίαρχος, προκειμένου να τον κάνω Εγώ τέλειο Επιβήτορα, χωρίς να διαθέτει αυτά προσόντα (εσωτερικά και εξωτερικά).

    Θα είναι ουτοπικό να πιστεύω ότι θα το επιτύχω μια που το θεωρώ άσκοπο και χάσιμο του πολύτιμου χρόνου Μου.
    Πιστεύω ακράδαντα ότι "Επιβήτορες" Ά/άντρες και άλογα γεννιούνται. Δεν γίνονται ούτε κατά παραγγελία, και με ειδική εκπαίδευση και ούτε καν γίνονται με δεήσεις η και τάματα.  

    Αν μου έλεγες Ηλία να εκπαιδεύσω έναν ήδη έτοιμο (εκ γενετής) "Επιβήτορα" προς ικανοποίηση Μου μαθαίνοντας τον τις επιθυμίες και τις ιδιαιτερότητες του κορμιού μου …το καταλαβαίνω.
    Σε αυτόν ευχαρίστως να αναλωθώ προκειμένου να του παραδώσω ειδικά προσωπικά μαθήματα!

     P Αλήθεια εδώ που τα λέμε, μήπως έχεις κανένα υπόψιν σου?  )
     
    Last edited: 7 Νοεμβρίου 2006