Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ελένη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος mds, στις 3 Ιουλίου 2007.

  1. gwendoline

    gwendoline Regular Member

    επειδη ο μαστερ του σαιτ ομως ειναι φιλλελην και ανθυβρετανος θα το γυρισω στα ελληνικα γκαραντι για να μην χαθουν οι αστερατες απαντησεις μου. Χαινριχ ειστε γερμανοτραφης? Μου αρεσουν ως λαος γιατι ειναι ψηλοι και ξανθοι και κανουν και ωραιες σαδιστικες τσοντες. στερουνται ομως χιουμορ-σχεδον γονιδιακα μην πω και αυτο παντα ειναι ενα μειον
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Ωχ κατάλαβα. Πως από τα μέρη μας πουλάκι μου;
    Πως το λέει ο Τσαουσάκης; «Σε διώξαν απ' τη Κοκκινιά, πια τόχες παρακάνει...και στο Χατζηκυριάκειο άμυαλη άρχισες το, άρχισες το σεργιάνι...»

    Ξέρεις πως τελειώνει το παραπάνω άσμα;
     
  3. gwendoline

    gwendoline Regular Member

    χαλοου γκαις! τελικα το μεσημερι μετα το φαι ειναι οτι πρεπει για πυρινες συζητησεις και προβληματισμους. μισο ομως γιατι πινω και σοδα στο σιμουλταν
    μαυροβασιλις-οντως το μετα-δεν ακουγεται και πολυ καλο μου φερνει σε συνασπισμο στην καλυτερη και σε υποκατεστημενους υδρογονανθρακες στην χειροτερη. το ελαφρυντικο ειναι πως δεν ειναι δικη μου επινοηση αλλα του μαστερ μου και καλα προκειμενου να δικαιολογησει πως ειναι δυνατον μια τοσο εξυπνη και μοντερνα κοπελα σαν και μενα να καθεται να την βαραει-οτι ειναι δικη μου επιλογη και καλα και οχι γιατι ειμαι καποια κατινογυναικουλα και μπουρ μπουρ... πολυ καλη επεξηγηση με την διαφορα πως στην πραγματικοτητα βαραει το κομοδινο γιατι ειναι τυφλος και δεν θελω να του χαλασω το τριπ
    εσυ κειπαγουαι μειλ σουιτς ναι γραφω σε ελληνικα τωρα οκεικ? και μπορω να σου γραψω σουπερ ντουπερ ιστοριες και χωρις την μεταλλικη δυσαρεστη γευση της φοξ γκλαμουριας του μντς αλλα ειναι βανιλλα ιστοριες οποτε δεν ταιριαζει στην θεματολογια. θα κοιταξω να κολλησω κανενα τσιτατο στην μεση απο γκουσγκουνη και θα τισ ποσταρω. αλλα οπως ειπαν και οι μεγαλοι κλασσικοι-περι ορεξεως κολοκυθοπιτα. και στην τελικη ευχαριστουμε τον μντς για την μεγαλη και αρκουντως διδακτικη ιστορια του. ειναι δυσκολο να γραφεις τοσα πολλα αν δεν ξερεις τυφλο
     
  4. gwendoline

    gwendoline Regular Member

    οχι σε πιο κλαμπ παιζει?
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Πρόδρομος Τσαουσάκης και σε κλάμπ; Τστστστσστ

    Είναι πολύ όμορφο τραγούδι για να παίζει σε κλάμπ. Τελειώνει ως κάτωθι.

    «Εδώ να κάτσεις φρόνιμα τ' ακούς ξεμυαλισμένη...γιατί αν ήρθες για μαλλί, άμυαλη, θα φύγεις κου- θα φύγεις κουρεμένη...»

    Είναι ένας πολύ ωραίος ναργιλαμάς.
     
  6. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Ελένη

    Εχω την εντυπωση οτι εντεχνα προσπαθεις να αποφυγεις την προκληση. Αλλα ετσι ειναι, οταν βρισκουμε τα δυσκολα ψαχνουμε μια τρυπουλα για να ξεφυγουμε (π.χ. vanilla θεματολογια).

    Τελος παντων... περιμενω να δω τι εχεις να γραψεις, και τι κριτικες θα λαβεις...
     
  7. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Άφες τη μωρέ Καπετάνιο την κοπέλα, μαγκάκι φαίνεται, ντάμα σπαθί.

    Είδες που το κάτεχα, Gwen; Μεταγκλίτσμαν το λοιπόν, μη θωρείς που φοράν ένα hand-stitched και τους βγαίνει colonial μαστεριλίκι.
    [Παρακαλώ όπως αποφευχθούν άστοχες αναγωγές, εγώ κρατώ κατσούνα σκέτη, δίχως 'μετα'.]

    Cheers, χαιρετώ σας γιατί το 'stone περιμένει και μας βλέπω να πηγαίνομε παπί-λοκώ στον αγώνα.
     
  8. gwendoline

    gwendoline Regular Member

    με απειλεις χαινριχ? μπιτς πλιζ, εχω περασει 3 πολεμους, μια βαιβα και 3 χρονια με ραδιενεργο φωσφορο για να φοβηθω τον Προδρομο Τσαουσακη-εαν μου λεγες για Τσαουσοπουλο κατι παει και ερχεται
    κειπαγουει-προκληση ειναι το μιντλ νειμ μου. Το αλλο ειναι μοντεστι μπλειζ. Δεν λεω ποτε οχι στην ιντερνετικη προκληση αλλα λεω οχι στην πραγματικη. τι ακριβως σε κανει να αμφιβαλεις? το οτι οι ιστοριες μου δεν ειναι βανιλα η πως δεν μπορω να γραψω? Οχι δυστυχως ειναι πολυ βανιλα και με κομματακια φραουλας μαλιστα. οι τριπλετες τα κατουρηματα οι ζωνες και ο συνεδριακος σεξοτουρισμος δεν αποτελουν και τρομερο αντικειμενο για στορι.
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Είναι παλαιά γνωστή Καπετάνιο...και γατέχει πως τηνε πειράζω χωρίς δόλο.
    Που δαίμονα μας εξερτύπωσε δεν γατέχω ακόμα...μα θα το μάθω.
    Όπως και να χει εγώ τη βέργα μου τηνε παντόνιαρα ....μα μπορεί να πιάσω κιανά στελιάρι...
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Όχι κοκόνα μου δεν σε απειλώ.
     
  11. gwendoline

    gwendoline Regular Member

    τζιι, ε να κατω να με γαμ*σουν 10 μαυροι που δεν μου αρεσουν κιολας με τα ραστα αν εισαι ο Θ Κ Ψ εαν παλι δεν εισαι οι ειλικρινεις μου απολογιες
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    Τζίξις και ξερός.
    Να κάτσεις, να κάτσεις.