Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ελένη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος mds, στις 3 Ιουλίου 2007.

  1. llazouli

    llazouli Contributor

    Τυχερό πλάσμα! Ούτε safeword έχεις ανάγκη ούτε ατέρμονες συζητήσεις περί ορίων και λοιπών που έχουμε βγάλει τα μάτια μας εδώ να τα αναλύουμε εις βάθος...Αν ήταν και κωφάλαλος, θα μιλάγαμε για τον ιδανικό Μάστορα.
    Πού ήσουν κρυμμένη τόσο καιρό, αγαπητή μου; Πολύ χαίρομαι που ο μάστερ σου ενέκρινε την εισόδο σου στο σεπτό μας σάιτ και κατόπιν αδείας του, όπως είναι το πρέπον, έχουμε την ευχαρίστηση να διαβάζουμε το δροσερό και αυθόρμητο λόγο σου.
     
  2. gwendoline

    gwendoline Regular Member

    θενκ γιου λαζουλι. δεν το ξερει καθως δεν ειναι σε συστημα μπραιγ. εδω θελω να κανω μια παρενθεση στους μοντερειτορς και να πω πως θα πρεπε να επιληφθουν και για αυτο το θεμα των ΑΜΕΑ οι οποιοι και αυτοι εχουν δικαιωμα στην αποκλιση. παντως ο εκχριστιανισμενος αραψ προσφερει ηδη αρκετη φρεσκαδα στο φορουμ αυτο που ντε φακτο θα μπορουσε να γινει ενα ΓΙΟΥΜΑΝ περιοδικο η ενα ΚΛΙΚ του 90-δηλαδη μια σκετη αηδια. Ετοιμαστειτε για τοση φρεσκαδα που θα γινει τυφωνας. Καλε μου χαινριχ παω διακοπες τωρα α τουτ α λ ερ! σι γιου σουν αντ νοου χαρντ φιλινγκς
     
  3. llazouli

    llazouli Contributor

    Σαν τον σίφουνα λοιπόν...εκεί που μας γλύκανες, μας αφήνεις στα κρύα του λουτρού...Καλά να περάσεις και καλή αντάμωση!
    Πολύ χαίρομαι για το θέμα των ΑΜΕΑ που έθιξες, λίγο ως πολύ όλοι μας άνθρωποι με ειδικές ανάγκες είμεθα.
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    «Στριγκλααααα...τοφαγες παλι το γυναικακι!!!! αααααααααααααααναχαθεις!!!»

    [YT]Dg_JTinShsM[/YT]

    Αψουλιμάν νο χάρντ φίλινγκς
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ελένη

    εμ ντι ες λάθος καταλαβες όλο το ποστ μου..
    ποτε δεν ειπα οτι η ελενη ειναι πουτανα.. η κοπέλα σεξ ηθελε κ το ζητησε.. αν δεν ηθελες ας μη καθοσουν..
    Σε εσενα όμως.. δεν διεκρινα τιποτα που να συνηγορει στο ότι εχεις στατους Μαστερ.. κ αν θεωρεις οτι 2 σφαλιαρες κ μερικές ξυλιές στον πισινο.. το δικαιολογούν.. χμμμ.. καπου κάτι έχεις μπερδέψει.. ή ισως λάθος πληροφορίες πήρες.
    Η αλήθεια ειναι οτι μου θυμισες το τραβατε με κ ας κλαιω.. που συνηθίζουν οι γνωστές μυξο.....νες... αλλα ποτε δεν θα σου έδινα τετοιο χαρακτηρισμό.. για προσωπικη ιστορία σου που εκθέτεις εδώ..
    Ένα ναρκισισμό τον βγάζει το κειμενο σου δεν ιν κακο... μη σε χαλάει αυτο..
     
  6. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ελένη



    Αγαπητή qwendoline,
    1) Συγγνώμη αν το όνομά μου, (που δεν μπήκες στον κόπο να ρωτήσεις τι σημαίνει), σου θύμισε τα μαγαζιά που προφανώς ψώνιζες τα ρουχαλάκια σου. Δεν θα το ξανακάνω το υπόσχομαι.
    2) Εφόσον καταλαβαίνω έχεις δει τα σήριαλ της Παπαοικονόμου και των λοιπών τότε ίσως όπως λες να μοιάζει το σενάριο τόσο πολύ. Δεν ξέρω γιατί δεν τα βλέπω, έβλεπα, δεν ξέρω για ποιά
    μιλάς. Εσύ ξέρεις και λες.
    Παρατηρώ ότι υπάρχει πολύς περισσότερος κόσμος απ'όσο νόμιζα που θα γούσταρε να κάνει ταξιδάκια all inclusive με παρέα, όχι απαραίτητα ερωτική, απλά παρέα.
    Αλήθεια, είναι τυχαίο ότι ακόμα και σήμερα όλες οι διαφημίσεις δείχνουν γυναίκες να φαντασιώνονται το οτιδήποτε και όχι άντρες? "Μ' ένα άρλεκιν ξεχνιέσαι" και εσύ?
    Παρεπιπτόντως, η Ελένη δεν ήταν γραμματέας, η εταιρεία δεν πληρώνει τόσα τις γραμματείς, ήταν στο οικονομικό και ήταν και πολύ άξια και καλοσπουδαγμένη, χωρίς εμφανή κόμπλεξ.
    Ισως να ήταν παραπάνω απ' όσο έπρεπε διεκδικητική ή παρορμητική.
    Δεν καταλαβαίνω, γιατί όλοι σχεδόν επιμένετε να λέτε ότι εγώ είμαι ή το παίζω απόλυτο αρσενικό.
    Τελικά αυτό θέλετε (και θέλεις) να βλέπετε στις ιστορίες αυτές? Εχεις διαβάσει τις απαντήσεις μου? Αν ναι, τότε δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις και επιμένεις μόνο στην δική σου απάντηση. Αν όχι, τότε
    διάβασέ τες να δεις τι έχω πει περί ομορφιάς και το πόοοοοοοοσο με ενδιαφέρει η γνώμη των άλλων. Αλλωστε η Ελενίτσα, δεν ανέφερε ποτέ κάτι για την εμφάνισή μου, και δεν με
    ενδιέφερε ποτέ το πως θα φανώ στην Ελένη και στην κάθε Ελένη.
    Σε τελευταία ανάλυση, εκεί που τυχόν θα με ενδιέφερε η συνολική μου εικόνα, δεν έχω πρόβλημα, πέτυχα αυτό που ήθελα. (αφορμή για να κοροιδέψεις).
    3) Οσο αφορά τα στερεότυπα, ούτε και εγώ είμαι μαζί τους. Σχετικά με την κάθαρση λές ότι σ'αρέσει. Τότε στην σημερινή εποχή θα πρέπει να υποφέρεις πολύ, γιατί η μόνη κάθαρση που
    επιτυγχάνεται είναι η ατομική "ξαλάφρωση" του καθενός.
    Αν νομίζεις πως θα ξαλαφρώσεις γράφοντας fake ιστορίες (έτσι είπες) κάντο.
    Ομως, να τις γράψεις πραγματικές. Και να μη προσπαθήσεις να βάλεις μέσα κάτι που δεν μπορείς να το ζήσεις ή το ονειρεύεσαι. Δεν δήλωσα ότι είμαι λεφτάς, δεν δήλωσα ότι είμαι
    όμορφος, δεν δήλωσα ότι είμαι γαμίκος, δεν δήλωσα ότι το πρωί μπαίνω στο jacuzzi και βλέπω θέα από ψηλά τους φτωχούς από κάτω την ώρα που η σκλάβα μου "παίρνει το πρωινό της"
    γονατιστή, δεν δήλωσα ότι ζω μέσα την glamouριά, δεν δήλωσα τίποτα ότι χόρτασα την ζωή, δεν δήλωσα ότι πεινάω.
    Εγώ έγραψα μια εμπειρία μου και στο κείμενό μου, ο καθένας είδε ότι ήθελε να δει.
    Αν το ανάγνωσμά μου όπως είπες "bri8ei misogunismo, ametroepeia, dragons kai to xeirotero-kakh stiksi" και "glamouria fox" τότε η απάντησή σου κρύβει απλά στέρηση. Και αυτό είναι
    χειρότερο απ'όλα. Γιατί αν ξεχώρισες μόνο αυτά τότε πραγματικά είναι αυτά που σου λείπουν και σε κόβω για πολύ στερημένη.
    Και μάλιστα κακιά στερημένη. Εχεις γενικά μια κακία, όχι μόνο σε εμένα, αλλά και σε άλλους.

    Αγαπητή μου κυρία φιλόλογε, έχεις αντιληφθεί ότι φάσκεις και αντιφάσκεις? Μπα, τι λες τώρα!
    Στο «Καλώς σας βρίσκω» απαντάς
    Αίμα? Σπέρμα? Ιδρώτα? Πόνο? Μπα? και δεν σου έκανε η δική μου ιστορία ε? Ε τι να κάνω αυτό μου έτυχε τότε αυτό έγραψα και εγώ. Τι κρίμα να μην έχω μαζί μου και μια μάσκα
    κουκουβάγιας από Ελένη να την κάνω Σοφία....
    Και σε τελευταία ανάλυση εσύ, μια vanilla πως μπορείς και κρίνεις τι έπρεπε να περιέχει η ιστορία αυτή? Ε κυρία ξερόλα?
    Το ότι παρακάτω σε ρωτάει ο tangerine δεν σε πτοεί και τον γράφεις
    Επίσης, στην Πριγπίπησσα Ιρίνα απαντάς,
    Θυμάσαι τις απαντήσεις σου νομίζω ε? Πως καταφέρνεις την μια να τα λες έτσι και την άλλη γιουβέτσι?
    Η glamoyριά που ανέφερες μόνο σου και την κατηγορείς δεν παύεις να την έχεςι μέσα στο μυαλό σου και να την αναφέρεις συνέχεια. (Όσα δεν φτάνει η αλεπού....)
    Υποστηρίζεις την πουτανιά που μας πλημμυρίζει για ένα burberry και παλεύεις για την απελευθέρωση της αρκτικής φώκιας αγαπητή μου μετα-φεμινίστρια. (Με το μετά δεν συμφωνώ).
    Και έτσι λοιπόν φτιάχνεις έναν καλύτερο κόσμο. Εσύ η κυρία Β.Π. να κάθεται να κρίνει και να κατηγορεί εκ του ασφαλούς την "πουτανίτσα" όπως λες του Burberry και του Cavalli, την
    Ρωσίδα που για να φάει τα μακαρόνια, που στα 33 σου στα φτιάχνει η μαμά σου ακόμα, μπορεί να έστησε κόλο 100 φορές. Ακόμα χειρότερα μπορεί να μην τα φάει αλλά να τα στείλει
    πακέτο στο παιδάκι της που πεινάει πραγματικά, και το οποίο ειρωνικιά λες ότι 'πίνει βότκα" και για το οποίο εσύ μάχεσαι να έχει ένα καλύτερο κόσμο λέγοντας μεν την μάνα του πουτάνα και ταίζοντας δε τις φώκιες.
    Κατάλαβες τι υπονοείς με αυτά που λες? Οτι όλες οι γυναίκες ο μόνος τρόπος που έχουν για να διεκδικήσουν κάτι, είναι τα ανοιχτά τους πόδια!
    Μπράβο, ελπίζω ότι όλες εδώ θα συμφωνήσουν με αυτή την άποψή σου.
    Τουλάχιστον εγώ δεν έπεσα σε αυτή την λούμπα της δημιουργίας ενός καλύτερου κόσμου με τον τρόπο αυτό.
    Υπάρχει ένα ρητό που λέει "όποιο πρόβατο φεύγει από το κοπάδι το τρώει ο λύκος" και απ' ότι βλέπω ήδη σε έφαγε...
     
    Last edited: 9 Ιουλίου 2007
  7. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    Ισως δεν έχει καταλάβει κανείς ότι το να λέω ότι είμαι "master" δεν σημαίνει ότι για εμένα είναι ο απόλυτος τρόπος ζωής. Πως να εξηγήσω να καταλάβετε όλοι ότι για εμένα το BDSM αρχίζει και τελειώνει σε ένα σημείο. Δεν αφιερώνω την ζωή μου σε αυτό, δεν το σκέφτομαι πάντα, δεν είναι πάνω από εμένα, δεν με κατατρέχει.
    Είναι κάτι το οποίο όταν οι συνθήκες το ευνοούν τότε είμαι μέσα σε αυτό. Αν οι συνθήκες δεν το ευνοούν τότε δεν είμαι.
    ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ.
    Δηλαδή θα ήταν πολύ καλύτερα να μην πηδήξω την Ελένη αλλά να αρχίσω να της γλύφω τα πόδια 2 ώρες, να την δέσω, να της τραβήξω ένα χερι ξύλο, να την τρυπήσω, να της βάλω και καμιά μάσκα, άντε να την κάψω και με το τσιγάρο, να τη λέω να με λες "κύριο"
    "μάλιστα κύριε" αυτή, πω πω τι ικανοποίηση είμαι άντρας τώρα,
    να μου γλύψει και τα παπούτσια (μην μείνουν και αυτά παραπονεμένα), α αντε και να της έλεγα πε+παι, δηλαδή πέσε και παίρνε, χαστούκια την ώρα που γεμίζει το στόμα....ε, να την άφηνα και άλλες 2 ώρες δεμένη και χυμένη και να πήγαινα για κανα ποτό και να γύριζα και να καμάρωνα για το BDSM έργο μου.
    Ευχαριστώ, καλό είναι, αλλά όχι μόνο αυτό.
    Αν αυτό είναι το BDSM για μερικούς και μερικές, αν αυτό περιμένατε να διαβάσετε τότε λυπάμαι όχι σε εμένα. Κάπου αλλού.
     
  8. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Ελένη

    Ο mds
     
  9. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Ελένη

    Σαν τους δικαστές στον Μεσαίωνα. Η πιο σάπια τάξη που επέβαλε την τάξη!
     
  10. undead

    undead Regular Member

    καλα της εκανες φιλε mds της ελενης. και λιγα εκανες, θα επρεπε παραπανω. ο μοναδικος βλακας της υποθεσης ειναι ο κερατας γκομενος της ελενης ο οποιος θα την παντρευτει κι ολας για να διευρυνει τα κερατα του  
    τι εκανε ο ανθρωπος; του την επεσε μια ωραια γκομενα και απλα εκτελεσε το καθηκον του ως αρσενικο
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ελένη

    Είδες που δεν εισαι καλα πληροφορημένος?
    Ολα αυτα που περιγραφεις καμια σχεση με Μαστερ δεν έχουν από μόνα τους..
    Αυτα μπορει να τα κάνει ο κάθε ενας μισογυνης.. ή απλως σαδιστής..
    Για να χαρακτηριστει κάποιος ως Μαστερ θα πρέπει να έχει - τουλάχιστον- τον ελεγχο των καταστασεων που του συμβαίνουν .. να μη τον άγει κ τον φέρει μια 25χρονη.. πχ..
    Αισθανομαι άσχημα που επανέρχομαι στο ποστ σου γιατι είναι μια δικη σου πραγματικη
    ιστορια.. κ δεν έχω κανενα δικαίωμα να την κρινω.. κ ουτε ο σκοπός μυ είναι αυτός..
    Επειδη όμως διαβαζουν το φορουμ κ πιο νέοι κ άπειροι δεν θα ηταν καλο να αποκομισουν μια λάθος εικονα.
     
  12. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Μεγάλη μπουκιά να τρώς ...

    ΥΓ. Συχνάζουμε ενίοτε και στα ίδια "μερη" <χ>