Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ελένη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος mds, στις 3 Ιουλίου 2007.

  1. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    Μια χαρά είμαι πληροφορημένος.
    ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΌΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ.
    Αν θέλετε όλοι να το καταλάβετε έχει καλώς, αν δεν θέλετε μη λέτε.....άντε να μην πω τι λέτε.
    Δηλαδή πόσο πιο πολύ "υπό" είναι ένας ή μια που κυκλοφορεί 24 ώρες το 24άωρο με ένα κολλάρο στο λαιμό από ένα ή μια που δεν κυκλοφορεί με αυτό? Μήπως δηλαδή υπάρχει και πρωτόκολλο τώρα? Η θα πρέπει όλη μου η ζωή 24 ώρες το 24άωρο να ταλαντεύεται και α περιστρέφεται γύρω απ΄αυτό?
    Αλήθεια ξέρεις τι σημαίναι σαδιστής? Ξέρεις τι σημαίνει μισογύνης?
    Ξέρεις που ξεκινάει και που τελειώνει ο σαδισμός?
    Ελα τώρα μη μας τρελλάνεις και εσύ!
    Πως ξέρεις που σταματούν τα όρια σε αυτές τις καταστάσεις? Με βάση τα δικά σου?
    Και πως κρίνεις το status μου από μια ιστορία που μου έτυχε? Τόσο εύκολο το έχεις?
    Αμάν ρε σεις με τα συμπερασμάτά σας πια!
    Βουτήξτε τη γλώσσα στο μυαλό σας πριν μιλήσετε ώρες-ώρες!
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Στα ίδια μέρη, σε πολλά μέρη, και προπαντός με το ίδιο πρόσωπο σε όλα τα μέρη.
     
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Heinrich: τόσο, που αν δεν μου άρεσε ο ... Άραψ θα δεχόμουν να φέρεις πίσω τον Συκό <χ>
     
  4. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ελένη

    Oτι πεις.. μη μου συγχιζεσαι μόνο..
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν έχουν καμία διαφορά πίστεψέ με. Με τον ίδιο τρόπο αγαπούν, σχολιάζουν, δέχονται σχολιασμούς, μαλώνουν. Έχουν βλέπεις τον ίδιο πατέρα. Τον Μάνο.
     
  6. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Heinrich: Κομμίζεις γλαύκαν <χ>. Μιά και μόνη διαφορά ο Άραψ "εριθίζει" εκεί που ο Συκό θεωρείται δεδομένος.

    Καλό το βρίσκω
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Αν θεωρείς τον Σύκο δεδομένο ...θα σε πάρω μάρτυρα στις δίκες που έχει.
     
  8. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Heinrich: δεκτον αρκει να WYSIWYG. Δεν εννούσα ακριβώς αυτό πάντως.

    Ξεχειλώσαμε το νήμα
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Και με όλους τους browsers ΜαστερJP .
     
  10. gwendoline

    gwendoline Regular Member

    μντς χαιρομαι που καθησες και βρηκες ολα μα ολα μου τα ποστ αρχης γεννομενης απο την 10/7 που αρχισα να γραφω και χαιρομαι που κανεις και κοινωνικοοικονομικοπολιτικη αναλυση των γραφομενων μου. οχι οτι με ενδιαφερει και φυσικα δεν το παιρνω τοσο προσωπικα οσο εσυ. ειναι χαρακτηριστικο ολων των μαστερ να μην αντεχουν την κριτικη για τα γουαναμπι ΣΑΣ που γραφουν? γιατι αν ειναι ετσι τοτε υστερω σε ενα πολυ κομβικο σημειο να γινω μαστερ οφ δε γιουνιβερς μιας και η λογοτεχνια-ακομα και η κακη ειναι θεμα γουστου. ενυγουει δεν εχω πολυ χρονο να σε αναλυσω και να σου πω τι κανεις λαθος απο τα ουτως η αλλως αστηρικτα συμπερασματα σου-απλως αυτο που με θλιβει και επετρεψε μου να σου το πω αυτο με πονο καρδιας ειναι πως η αποψη σου για το ες-εμ εξαντλειται στην γκλαμουρ ξυλια -αυο εννοουσα και οχι το φορολογικο σου εκκαθαριστικο-μπαι δε γουει μην μου το δειξεις-εχω και εγω τα τσεγιεν μου και δεν θα τα αφηνα για ενα γαμησι ες-εμ η απλο με τυροκαφτερη. επισης αυτο που με θλιβει περαιτερω ειναι οι βδελυγμιαιοι χαρακτηρες σου στην μικρη σου ιστορια -σκεφτομαι πως εχεις ενα πολυ συγκεκριμενο καλουπι για τις γυναικες που ισως να καλυψε η εν λογω κοπελα απο το οποιο πιαστηκες οπως ο πνιγμενος-θελω να πω καλος ο νατουραλισμος και κανεις δεν ειπε να βαλεις για ηρωιδα την Πολυαννα αλλα η Ελενη δεν ειναι η Νανα και εσυ αγαπητε μου δεν εισαι-οχι δεν εισαι ο Ζολα
    Ζε τ εμπρας
    Γκουεν
     
  11. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Ελένη


    Καλώστηνα κι' ας άργησε. Είπα και εγώ.... δεν απαντήσει η κυρία φιλόλογος?
    Διαβάζοντας την απάντησή σου απογοητεύτηκα, για δύο λόγους.
    Αρχικά θεώρησα ότι θα μπορούσες να κάνεις έντονο διάλογο-αντίλογο με πειστικά επιχειρήματα, όπως κάποιοι και κάποιες εδώ μέσα που είπαν την αντίθετη προς εμέ γνώμη τους, τους απάντησα, μου απάντησαν κοκ.
    Εν συνεχεία, επιβεβαιώνοντας το ότι έχεις status vanilla, πως έχεις άποψη ΕΣΥ με αυτό το status για το πως θεωρώ εγώ το s/m, (έτσι το είπες).
    Λαμβάνοντας υπόψη τα παραπάνω και βλέποντας το επίπεδο της απάντησής σου και τις γελοιότητες περί glamourias και εκκαθαριστικού που επιμένεις να αναφέρεις, καταλαβαίνω όχι μόνο ότι είσαι πραγματικά στον κόσμο σου, αλλά και τον τρόπο που ενεργείς και βλέπεις τα πράγματα γενικότερα.
    Οταν βρεις χρόνο, όπως λες, κάτσε να αναλύσεις πρώτα εσένα και μετά εμένα, και όταν διαβάζεις τις απόψεις κάποιου άλλου, μην βάζεις μπροστά την διαφάνεια με τα στεροέτυπά σου, αλλά φρόντιζε να μπορέσεις να καταλαβαίνεις αυτό που διαβάζεις και να δεχθείς ότι δεν είναι όλοι σαν εσένα!
     
    Last edited: 12 Ιουλίου 2007
  12. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    Επίσης, θέλω να σας ευχαριστήσω και δημόσια για τα prive μυνήματά σας.