Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ελευθερία λόγου και λογοκρισία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 12 Δεκεμβρίου 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ενω στο συγκεκριμενο νημα ειμαι ακομα ενα αναμονη των εξηγησων του ιδιου του νηματοθετη , σχετικα με το τι τον κανει να πιστευει οτι μια ανωνυμη διαδυκτιακη ταμπελα (στατους) μπορει να δωσει καταλληλη ή οχι απαντηση για το νημα του ... βλεπω οτι εγινα αιτια να γινει αυτο που ακριβως δεν ηθελα .. να χαλασει τελικα το νημα

    δεν χρειαζεται λοιπον να λαβω καποια απαντηση , αποσυρω δε και τα ποστ , κυριως για τον λογο πως δεν επιτρεπω σε καμια Avalonia (γενικα μιλαω) να με προειδοποιησει ταχα ως καποια που ξερει κατι περισσοτερα απο μενα , πως αν δεν ειμαι καλο παιδακι θα βε βγαλει εξω ....
    και στο κατω κατω με ποια πιστοποιημενη ιδιοτητα σου θα κρινεις εσυ αν ο λογος ο δικος μου εμπιπτει στην κατηγορια της αντιπαραθεσεις ή της δικαιης εκφρασης της αποψης μου ; ....

    τεσπα ... δικο σας ειναι και το νημα και το φορουμ οποτε καντε οτι θελετε .. απλα μην περιμενετε και χειροκροτημα ....
     
  2. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Πρώτον δεν αναφέρθηκα ποτέ σε σένα.
    Δεύτερον είναι απαίτηση του νηματοθέτη να αφαιρεθούν οι αντιπαραθέσεις από το νήμα του γενικά και εκείνος επίσης δεν αναφέρθηκε ποτέ σε δικό σου post. Δεν αναφέρθηκε επίσης σε διαφορετικές απόψεις, παρά μόνο σε προσωπικές αντιπαραθέσεις.
    Τρίτον ενεργώ ως moderator και όχι ως ειδήμων επί κανενός θέματος.
    Και τέλος δεν σου επιτέθηκα και θεωρώ απαράδεκτο το γεγονός πως μου επιτίθεσαι.
     
  3. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: Ελευθερία λόγου και λογοκρισία

    Σαφέστατη εξαιρετική τοποθέτηση.

    Θα πρόσθετα πως η διασφάλιση της ποιότητας του διαλόγου εναπόκειται στα μέλη.
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Σου "επιτεθηκα" γιατι ενιωσα προσβεβλημενος που ενω εκρεμουσε καποια εξηγηση (διοτι ενιωσα πως αδικουμαι και διοτι διατηρω το δικαιωμα να εχω BDSM αποψη εστω και με στατους Perv) ετρεξες να προστατεψεις τον νηματοθετει λες και ο "νηματοθετης" αποτελει ενα αξιωμα που ηγειται οποιασδηποτε αλλης δικαιοσυνης και ισοτητας ....
    δεν θελω να δωσω συνεχεια , ηδη αισθανομαι πως με εχει στεναχωρησει αυτη η αντιπαραθεση .. δεν συμπεριφερθηκα με σοφια και δημιουργησα αρνητικο κλιμα εστω και αν ειχα καποιο δικιο ή τουλαχιστο λογικες απορειες ... επρεπε να ειχα μεινει στην ικανοποιητικη απαντηση του Ηλια ...
    ζητω συγνωμη* για την "επιθεση" ....

    ΥΓ . * και απο τους δυο ...
     
    Last edited: 15 Δεκεμβρίου 2008
Thread Status:
Not open for further replies.