Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ελληνικό Περιοδικό bdsm...το θυμάστε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος τασος0, στις 8 Νοεμβρίου 2022.

  1. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Πριν από πολλά χρονια ,στα πρώτα χρόνια της ζωής αυτης της σελίδας είχε ξεκινήσει η έκδοση ενός bdsm περιοδικού εδώ στην Ελλάδα. Δυστυχώς σταμάτησε στα 5 τεύχη. Πρόσφατα βρήκα κάπου τα 3 πρώτα τεύχη . Προσπαθώ να βάλω φωτό αλλά μου λέει ότι δεν είναι δυνατον
     
  2. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Πως λεγοταν
     
  3. bd.bd

    bd.bd Regular Member

  4. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Κάποτε υπήρχαν και πορνογραφήματα σε έκδοση viper, θυμάται κανείς/α τον τίτλο τους ; ή που μπορούμε να τα βρούμε ίσως ;
     
  5. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Domina
     
  6. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Σ ευχαριστω θα το ψαξω
     
  7. sfougokolarios

    sfougokolarios Regular Member

    To domina το εξέδιδα εγώ. Ήταν κάπου στις αρχές του 2000. Στην αρχη κυκλοφορούσε στα περίπτερα, μετά έγινε συνδρομητικό αλλά δεν τράβηξε πολύ. Στην συνέχεια to Βdsm μπήκε στο internet και δεν υπήρχε λόγος να συνεχίσει. Ήταν πολύ ωραία προσπάθεια, πάντως, είχε ιστορίες, είχε φωτογραφίες, είχε άρθρα είχε και dvd
     
  8. sfougokolarios

    sfougokolarios Regular Member

  9. τασος0

    τασος0 Regular Member

  10. sfougokolarios

    sfougokolarios Regular Member

    Σοβαρά! Ουάου!
     
  11. Mob_Jones

    Mob_Jones New Member

    Μπράβο ωραία προσπάθεια, κρίμα που δεν το είχα ανακαλύψει, μήπως υπάρχει καμία φωτογραφία εξωφύλλου ή ότι άλλο από το περιοδικό για να δω πως ήταν;
     
  12. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Έχω τα τεύχη