Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ενεργητικοί σκλάβοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος nikossub93, στις 5 Οκτωβρίου 2021.

  1. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Θέτω ένα ερώτημα με αφορμή την σημερινή συζήτηση μου με ένα υποτακτικο μου φίλο. Η Αφεντρα Του του ζήτησε να Την γάμησει και αυτός φυσικά το έκανε. Όταν τον ρώτησα πως αισθάνθηκε μου είπε πως ένιωσε παράξενα γιατί στο μυαλό του Η Αφεντρα του ήταν κάτι το ανώτερο. Μήπως η ερωτική επαφή κάνει το υ να <<σέβεται>> λιγότερο Την Αφεντρα του
     
  2. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Μάθανε ότι γαμιόσαντο, πλακώσανε κι οι slave  
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δεν είμαστε με τα καλά μας, πραγματικά όμως.
     
  4. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Ή αλλιώς "όταν η ψυχοπαθολογία συνάντησε το bdsm"
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    @nikossub93 ειλικρινά μόνο από ενδιαφέρον και γιατί πάντα απαντάς σοβαρά.
    Είχες ποτέ σχέση με κυριαρχική γυναίκα ή κυριαρχικό άνδρα;
    Στο ρωτάω γιατί τα ερωτήματα που θέτεις μοιάζουν σαν να ζητάς απαντήσεις σε φαντασιώσεις σου.
    Εκτός κι αν κάνεις πλάκα στο φόρουμ.
    Αν θέτεις ερωτήματα για λόγους παιδιάς, μην το κάνεις εκεί που γίνονται σοβαρές συζητήσεις.
     
  6. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Και τις Αφέντρες ποιός θα τις γαμήσει;
    Αγάμητες θα μείνουν; 
     
  7. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Οι κηφήνες καλέ  
     
  8. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

     
  9. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Άλλο η ερωτική επαφή άλλο το bdsm, σαφέστατα και συναντιούνται αλλά δεν είναι το ίδιο. Η συνειδητοποίηση, η απενεχοποίηση κι η αποδοχή (δεν μου έρχεται κάτι άλλο στο μυαλό αυτή τη στιγμή) σίγουρα θα βοηθήσουν στο ξεμπερδεμα του κουβαριού.

    Υ.Γ. Η καλύτερη οδός, εγγυημένα, είναι το να το ζεις.
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Oh,wow!   
     
  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Σωστά γκοτζάμ βασίλισσα-αφεντρά...με τους παρακατιανούς παραχρέχαμενους θα πάει...θα χάσει κάθε ίχνος σεβασμού. 
     
  12. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor