Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ενημερωση για fake profiles.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Illustration, στις 3 Οκτωβρίου 2016.

  1. Οταν γινεται μια ερωτηση η ανεβαινει ενα νημα μην βγαζετε χολη πειτε ενα δυο τροπους που εχετε στο μυαλο σας για να γινει καλυτερο κατι.. υστερα ειστε τοσο γενναιοι ολοι που δεν σας νοιαζει εγω τους κοβω εδω μεσα τους περισσοτερους παιδια του υπολογιστη.. και οι περισσοτεροι που θα μου γραψουν ριχνοντας με στο βουρκο της μιζεριας .. Δεν με νοιαζει ... Ειμαι διανυκτερευων αποψε και αυριο πηδαω εχουμε εκπαιδευση ροδο καλη συνεχεια στα παιζακια
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    τι μας λείπει;
     
  3. danos

    danos Regular Member

    σορρυ το πήρες στραβά,δεν είπα οτι κάνεις υποδείξεις ουτε ήθελα να σε φέρω σε δύσκολη θέση ουτε να σ την πω
    κατι αλλο ηθελα να πω
    ισως να μην το ειπα σωστα δεν ξερω
     
  4. Brigitte

    Brigitte Contributor

      
     
  5. danos

    danos Regular Member

    διαβάζω το ποστ σου φίλε μου και προσπαθώ να καταλάβω
    αν θες γίνε πιο σαφείς να ξεκινήσει μια κουβέντα γιατι μάλλον ειναι ενδιαφέρον το θεμα που προσπαθείς να θίξεις
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    αύριο πηδάει, αυτό είπε. hahahaah