Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ενώ τρέμουν οι χορδές...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 23 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. Splatter bdsm scene ακαταλληλο για τους παντες
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το splatter scene είμαι εγώ με τα μάτια στο πάτωμα απ' την ξαγρύπνια και το τσιγάρο στραβά στο στόμα.
    Κάνω κάτι σακούλες που πας για ψώνια στο super market και βάζεις τα πάντα εκεί.
    Οικολογικό BDSM δεν μολύνεις και με το πλαστικό χαχαχα. Τώρα που είπα supermarket, δεν έχω ρίξει έστω και μια μπούφλα σε κάποια σε supermarket.
    Να σου, το τερπνόν μετά του ωφελίμου, έχει και μουσική ( για να μην off topicιασω και μου την πει ο νηματοθέτης χαχα ) αηδία βέβαια, αλλά μουσική.
    Χρησιμοποιείς και την υπό για βάθρο, να φτάσεις τις κονσέρβες με την γατοτροφή ( catfoodphilia. Να προσθέσουμε και καμιά καινούρια παραφιλία στη λίστα χαχαχα )    
     
    Last edited: 24 Σεπτεμβρίου 2015
  3. Εχω καταλληλη μουσικη γεματη αγωνια γι αυτη τη περιπτωση
     
  4. Μουσικη του σουπερ μαρκετ... αυτο κι αν ειναι συνεδρια... διπλη κι ολας γιατι κολλα στο μυαλο αυτος ο ρυθμος... ποιος θα υποφερει αναρωτιεμαι
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μην μου πεις



    Γιατί "βλέπω" την σκηνή και μυρίζομαι λευκά "συνολάκια" και στενά μανικάκια χαχα

    Υ.Γ.

    Όχι διπλή μουσική super market έλεος, ούτε εγώ δεν είμαι τόσο σαδιστής  
     



  6. Εγω σκεφτομουν αυτο
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χμμμ, δεν θα την έλεγα κακή επιλογή για συνεδρία σε super market. Βέβαια αν κρατούσε πολύ ώρα και αυτό το κομμάτι δεν θα ήταν άσχημο  

     
  8. Χαχαχαχαχα οοοχιιιιι σου χω το τελειο!!!!!
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ το είπα, πλέον υπάρχει μια νέα ράτσα υπό. Ουε και τολμήσεις να κοιμηθείς και να βρίσκονται σπίτι σου. Δεν ξέρεις όταν ξυπνήσεις, πόσα κομμάτια θα σου λείπουν χαχαχα...    

     


  10. Νεφρα συκωτακι ο υπολοιπος καταψυξη για τις κρυες μερες του χειμωνα... sub serial killer δες το tough candy  
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τέρμα επιστρέφω βανίλιας. Μην πω καλύτερα, ότι πάω σε βραχονησίδα ν' αρμέγω albatross.
    Και κόβω μαχαίρι και την μουσική. Με τραυμάτισες ελεεινά σήμερα χαχαχα...   
     
  12. @Tenebra_Silente ειμαι μεγαλη φαν απο μικρη τετοιων ταινιων... λες αυτο να φταιει που σκεφτομαι παιδακια μπαρμπεκιου?