Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εξευτελισμος σκλαβας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Thorns, στις 10 Μαρτίου 2016.

  1. Ποιος ειναι ο πιο ωραιος τροπος κατα τη γνωμη σας να ξευτηλησει και να ταπεινωσει κανεις μια γυναικα σκλαβα?
     
  2. Ανάλογα την σκλάβα και τι θεωρείς εσύ εξευτελισμό.

    Στην πράξη εξευτελισμός είναι όταν την αναγκάζεις να κάνει κάτι που πραγματικά δεν θέλει, αυτό προκύπτει από την εκπαίδευση της βέβαια.

    Για παράδειγμα, το τελειώσει κάποιος στο πρόσωπο σε μια σκλάβα και να την στείλει στο περίπτερο να πάρει χαρτομάντιλα,
    θεωρητικά είναι εξευτελισμός, εάν όμως όλο αυτό της αρέσει, τότε είναι πραγματοποίηση της επιθυμίας της!!!
     
  3. Kyrios_Sadistis

    Kyrios_Sadistis New Member

    Στο παρελθόν, προσωπικά, έχω απαιτήσει να μου ζητήσουν οι ίδιες άδεια να τους αφήσω να γίνουν το πουτανάκι μου, να μου ζητάνε την άδεια να αυνανιστούν καθώς οι τρύπες τους πλέον ήταν δικές μου και δεν είναι σωστό να αγγίζεις ξένη περιουσία χωρίς να ζητήσεις άδεια, να ζητήσουν άδεια να έρθουν σε οργασμό, να ικετέψουν για να πιουν το σπέρμα μέσα απο το προφυλακτικό το οποίο μόλις χρησιμοποιήσαμε, να αναφέρονται στον εαυτό τους ώς "το πουτανάκι σου" "το τσουλάκι σου" και άλλα. Μια κοπελιά στο παρελθόν μου είπε πως θα της άρεσε η ιδέα μετά απο μια πίπα, να της αφήσω και 10 λίρες στο κομοδίνο σαν να ήταν κανονική ιερόδουλη, η απάντησή μου, στα αγγλικά γιατί ήταν αγγλίδα "I said you are a good cocksucker but not 10 pound good".


    Αυτά τώρα είναι μόνο παραδείγματα για ιδέες, τι θα κάνεις στην πραγματικότητα εξαρτάται απο την ίδια την υποτακτική και τους σεξουαλικούς ενδιασμούς της.
     
  4. NoviceSeeker

    NoviceSeeker New Member

    Θα συμφωνήσω με τον @Salos.
    Για κάποια που απολαμβάνει το να επιδεικνείεται το να την αναγκάσεις να το κάνει δεν είναι εξευτελιστικο. Τουλάχιστον όχι έτσι απλά. Πάρε τώρα κάποια που είναι αντίθετου mindset, μόνο τη μπλούζα να βγάλει θα τη δεις να αλλάζει 10 χρώματα στο πρόσωπο. Βέβαια υπάρχουν μερικοί που ενδιαφέροντες, μικροί τρόποι που μπορείς να δοκιμάσεις το κάθε άτομο.
     
  5. Kyrios_Sadistis

    Kyrios_Sadistis New Member

    Ακόμα και να την αναγκάσεις να βγει χωρίς να φορέσει εσώρουχο με μια φούστα που αλλιώς αισθάνεται άνετα να κυκλοφορήσει είναι και αυτό εξευτελιστικό. Είχα ζητήσει μία να με συναντήσει έτσι σε δημόσιο χώρο. Μετά της υπενθύμησα πως όσο περισσότερο το σκέφτεται τόσο περισσότερο προσέχει τις κινήσεις της και σαν αποτέλεσμα τραβάει την προσοχή γιατί δεν φαίνονται φυσικές, στην περίπτωση δηλαδή πως το γεγονός πως είναι κόκκινη απο ντροπή δεν είναι αρκετό για να τραβήξει τα βλέμματα. Εκεί αυτή τα έχασε και εγώ απλά απολάμβανα το θέαμα γιατί στην ουσία βασανίζονταν μόνη της καθώς οι πιθανότητες να φανεί πως δεν φοράει εσώρουχο είναι οι ίδιες με το να φορούσε, μηδενικές δηλαδή.
     
    Last edited: 12 Μαρτίου 2016
  6. Ποια ειναι κατα την γνωμη του καθενος και της καθεμιας η πιο εξευτελιστικη τιμωρια για μια σκλαβα?
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τι καιροί, τι ήθη...
    Φοργιέται πολύ τελευταία στα εξωτερικά από swingers, cuckoldαίους/ες, παρτουζόπουλα, kinkόπουλα, βουδουσουμόπαιδα και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις...
    Οι απόψεις για το θέμα ποικίλλουν: προσωπική ερωτική πορνογραφία, παρακμιακή συνιστώσα, χιουμιλιέσιο, λανθάνουσα αντίσταση κατά οτιδήποτε κλπ...

                                 
     
    Last edited: 3 Μαρτίου 2020
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    ωραίο ανθολόγιο, αλλα πιστεύω οτι στην εποχη που ζούμε των μετρίων , θέλει πολύ δουλειά για να σοκάρεις κάποιον, εντός και επι τα αυτά χώρου . Ορμώμενος από το "" λανθάνουσα αντίσταση κατά οτιδήποτε ""
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Σιγά μη θέλω να σοκάρω...
    Άσε που είμαι μαθηματικά σίγουρος πως δεν εννοούμε το ίδιο με το "λανθάνουσα αντίσταση κατά οτιδήποτε"...
     
  11. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    Πολυ πιθανό να το διαβασα και λαθος , εναν καφε εχω πιει και αυτόν στην εξοχή ....
     
  12. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Τον εδεσα στην καρέκλα και τον άφησα εκεί ώσπου κατουρήθηκε πάνω του, στα ρούχα του, παρ´ όλο που κρατιόταν για ώρα. Δεν του άρεσε αυτό, σκυθρώπιασε και εγώ την καταβρήκα! Είμαι κακιά......