Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εξευτελισμος σκλαβας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Thorns, στις 10 Μαρτίου 2016.

  1. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Ξύστρα, κλάψε!

    ΥΓ. Ξύστρα λένε τη γάτα μου
     
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Πωω ρε φιλε μην σου τυχει τετοιο πραμα... α πα πα
     
  3. Mr G

    Mr G New Member

    Είναι πραγματικά πολύ ωραίο συναίσθημα να βλέπεις την υ σου να πίνει το γάλα της από ένα πιάτο στο πάτωμα.
    Τα μάτια της γέμισαν με τόση ευγνωμοσύνη, το μυαλό και το κορμί της έσπασαν και έπαιρνε το βραδυνό της με τόση λαγνεία.
    Σου εύχομαι να έρθει η στιγμή που ο Κ σου θα σου αφαιρέσει την όποια αξία σου, και θα σου φερθεί σαν ένα τετράποδο όν..
     
  4. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Ωραίο νήμα... γράψτε κι άλλα  
     
  5. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Εγω θα προτεινω ενα ωραιο και αναιμακτο public hymiliation για νεες στον χωρο υ
    Που παιζει πολυ με την ψυχολογια κ το μυαλο της Υ παρα με το σωμα
    Και το ακομα καλυτερο ειναι οτι ο Κ το μονο που εχει να κανει ειναι να απολαυσει το θεαμα
    Οταν καποτε βρεθειτε σε καποια παραλια για μπανιο
    οπου ολοι οι λουωμενοι φορανε τα μαγιο τους και τα κορμια ειναι πιο ευδιακριτα
    χωρις να εχει καμια προειδοποιηση και ενημερωση
    φοραστε της ενα ωραιο μεγαλο κολλαρο στον λαιμο
    Απο εκει και περα πινεις τον καφε σου και απολαμβανεις ολα οσα βλεπεις να της συμβαινουν
    Ενα αγγιγμα με το χερι απο νευρικοτητα και για να καταλαβει ποσο μεγαλο ειναι
    σκυψιμο το μουτρακι χαμηλα για να καλυψουν τα μαλλια το κολλαρο
    καθε φορα που περνανε αγνωστοι απο μπροστα της
    Μερικα χαμογελα αμηχανιας αλλα και ευχαριστησης για την νεα κατακτηση της
    Διαστηματα που το ξεχναει και η ιδια
    μεχρι να βρεθει ο επομενος που θα κοιταξει περιεργα
    και θα την κανει να μαζευτει ξανα
    Τα γουρλομενα ματια της οταν της πειτε οτι πρεπει να παρασει μεσα απο ολους
    και να παει εως το μπαρ να σας φερει μια μπυρα
    Kαι πολλες ακομα αντιδρασεις που θα λατρεψετε
    ENJOY 
     
    Last edited: 12 Ιανουαρίου 2021
  6. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Θέλει προσοχή με τακτικές εξευτελισμού/ταπείνωσης.
    Διότι, κυκλοφορούν πολλά "ύπουλα" πλάσματα που
    πραγματοποιήουμε τεχνηέντως τις επιθυμίες τους!!
     
  7. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

  8. Mr G

    Mr G New Member

    Είναι νωρίς το απόγευμα και βρίσκομαι σε κυρίαρχο mood από νωρίς, χωρίς να το έχω εκδηλώσει στην υ μου.
    Οι σκέψεις πηγαίνουν και έρχονται για το τι θα κάνω να της ταράξω την ηρεμία.
    Η ώρα περνάει χαλαρά, όπως κάθε απόγευμα.
    Κάποια στιγμή κάνει να ανάψει το τσιγάρο της και συνηδητοποιει πως ο αναπτήρας έχει παραδώσει πνεύμα, μετά από πολλές απόπειρες.
    Τότε έκανα τη σύνδεση της πόσης ευτελούς αξίας ήταν εκείνη για εμένα (για εκείνη τη στιγμή πάντα) ταυτοποιοντας την με ένα αντικείμενο.
    Της πήρα τον αναπτήρα από τα χέρια και τον έβαλα μέσα της, λέγοντάς της πως η θέση του είναι πια στα σκουπίδια. Χωρίς να κάνω κάποιο άλλο σχόλιο.
    Η ηρεμία της έσπασε, το βλέμμα χαμήλωσε και αποδέχτηκε το ρόλο που της είχα ορίσει για εκείνη τη στιγμή.
    Δεν κράτησε πολύ.
    Δε μου αρέσει να κρατάει και πολύ όλο αυτό.
    Το mind fuck πέτυχε.
    Πάμε για άλλα και συνεχίζουμε να ζούμε ευτυχισμένοι μαζι.
    Ένα τρελό παρεάκι που πλέον λειτουργεί με όρους και προϋποθέσεις που ορίζω.
    Δεν τη βλέπω σαν σκλάβα, σαν υ, σαν bottom.
    Τη βλέπω σαν σύντροφο που είναι όλα αυτά μαζί ταυτόχρονα.
    Είναι για μένα ένα πολύτιμο παιχνίδι που όταν της οριστεί θα γίνει αυτό που θέλω. Ίσως και μόνο για να της γάμησω το μυαλό.
    Ελπίζω να μη βγήκα εκτός θέματος εδώ, αλλά κάπως έτσι το βιώνω.
     
  9. Εξευτελισμός δεν υπάρχει όταν απολαμβάνει ή καυλωνει με αυτό που θα ζητηθεί.
    Ο Εξευτελισμός σχεδόν πάντα συνυπάρχει με την ντροπή.
     
  10. bluesky

    bluesky Regular Member

    Μπορεί να ντρέπεται πολύ και να το απολαμβάνει κιόλας.Χωρις ντροπή, απόλαυση δεν έχει!!
     
  11. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Συνήθως, απολαμβάνει την κατάσταση αλλά νιώθει ντροπή/ενοχές για την πράξη αυτή καθ'αυτή
     
  12. bluesky

    bluesky Regular Member

    Ντροπή το καταλαβαίνω.. Ενοχές γιατί;;
    Προσωπικά δε νιώθω καμία ενοχή, οταν κάνω κάτι που θέλω. Ακόμα και αν αυτό είναι να εκτελέσω μια εντολή.