Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εξευτελισμος σκλαβας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Thorns, στις 10 Μαρτίου 2016.

  1. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Πολύ σωστό αυτό που έγραψες
     
  2. Nemo90

    Nemo90 New Member

    να την κανεις πουτανακι σου
     
  3. Nemo90

    Nemo90 New Member



    ωραιες ιδεες
     
  4. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Η αφαίρεση και του τελευταίου ίχνους <<αξιοπρεπειας>> οδηγεί στην ευτυχία/αυτοπραγματωση του σκλαβου
     
  5. agadmos

    agadmos New Member

    Εξευτελιστικό αντιλαμβάνομαι κάτι ντροπιαστικό γι΄αυτήν π.χ[λούζει τον πούτσο του αφέντη της με τον εμετό της(αφού έχει να πάρει ανάσα κάμποση ώρα) και εκείνος την αναγκάζει να ζητήσει συγγνώμη]. Ταπεινωτικό τώρα - με τη σύμφωνη γνώμη της - μία βραδιά με φίλους που ολοκληρώνεται με την κατάποση απο το σπέρμα όλων μετά απο τσούγκρισμα των ποτηριών ακούγεται καλό
     
  6. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Πάντα θα υπάρχει κάτι να την εξευτελιζει να την αγκιστρωνει και ισχυει για οποιοδηποτε άνθρωπο.. Άρα εξαρτάται τον χαρακτήρα κ.α καλή συνέχεια.
     
  7. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    Και αν δεν σου αρέσει ο εξευτελισμός τι γίνεται;
     
  8. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Να με συγχωρήσετε, αλλά η μοναδική περίπτωση να το νιώσει αυτό σαν εξευτελισμό είναι να είναι παρθένα. Και πάλι δεν είμαι σίγουρος
     
  9. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Το απολαμβανεις περισσοτερο
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    να την βαλει δημοσιως να κανει δεκαδικη διαιρεση με μολυβι και χαρτι .. και αφου δεν θα θυμαται που βαζουμε την υποδιαστολη και τον παρονομαστη , να γυρισει στους αλλους και να πει : "...τωρα ολοι ξερουμε για ποιον λογο ειναι σκλαβα...."
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ό.ε.δ..!  
     
  12. Rotoras

    Rotoras Regular Member


    Δε γνωρίζω από αυτά κι είμαι αρχάριος αλλά αν το deepthroat γίνει εξαιρετικά σκληρό, τρέχουν δάκρυα κορόμηλο και στα απότομα μπασίματα παίζει να ξεράνεις την γυναίκα και να μουσκέψει το μουνί της. Ακολούθως θα θέλει να ξεράσει αλλά αν την έχεις στρώσει σε κρατήματα και έχει μάθει ότι θα πας να την φιλήσεις (για μένα καύλα) θα κρατηθεί (φυσικά δεν εννοώ να πνιγεί).
    Την φιλάς βαθιά γραπώνοντάς την σαν γατί από το σβέρκο, αυτή τα χάνει λόγω πρέσινγκ όσο προετοιμασμένη και να είναι
    και μετά αφού ανασάνει για να ισιώσει, της τον καρφώνεις λαρύγγι με νορμάλ χαστούκια στο πρόσωπο πηδώντας μανιασμένα το στόμα της.
    Τελειώνεις μέσα της και την αφήνεις να σου καθαρίσει τον πούτσο με γλώσσα/χείλη, συνεχίζοντας τα νορμάλ χαστούκια.
    Εννοείται ότι όλα αυτά τα αποδέχεται. Αυτό χωρίς να θέλω να διαφωνήσω, δεν μου φαίνεται εξευτελιστικό και συμβαίνει αραιά και που.

    Το δεύτερο που ανέφερες, είναι πολύ χειρότερο γιατί βαράει πολύ έντονα σαν εικόνα και καταγράφεται αλλιώς λόγω φίλων.
    Δεν είναι με έναν για να το κρατήσει μυστικό. Όλα αυτά, πάντα κατά την γνώμη μου.