Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εξευτελισμος σκλαβας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Thorns, στις 10 Μαρτίου 2016.

  1. dkbdsm

    dkbdsm Regular Member

    Πολύ ενδιαφέρον και όμορφο θέμα.
    Θεωρώντας ότι προφανώς υπάρχει συνένεση, και ότι τελικά το απολαμβάνει όσο κι εγώ, θα την υπέβαλα στα εξής:

    α) Θα την έβαζα να μπει σε ένα πολυκατάστημα και να κάνει όλα τα ψώνια της ξυπόλητη.
    β) Θα την έδενα για να την τιμωρήσω γυμνή στο μπαλκόνι.
    γ) Πάνω από το τζάκι στο σπίτι θα είχα τοποετήσει ένα μαστίγιο. Σ όποιον επισκέπτη θα το σχολίαζε, θα έπρεπε να λεέι ότι είναι γι αυτήν, όταν παρκτρέπεται.
     
  2. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Ένα body writing Στην πλάτη
    και βόλτα για ποτό με εξωπλατο τόσο όσο να μην μπορεί κάποιος να διαβάσει ξεκάθαρα τι λέει αλλά να είναι διακριτό ότι κάτι γράφει.
    Η αμηχανία στο πρόσωπο της κ η νευρικότητα στις αντιδράσεις ειναι ολα τα λεφτα
    ενας απλος τροπος
     
  3. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Τι θα έλεγες αν σε όλο αυτό τοποθετήσουμε και κάποιον γνωστό μας να την "γδύνει" με τα μάτια του όσο απολαμβάνουμε το ποτό μαζί της
    αλλά εσκεμμένα πέρα βρέχει;
     
  4. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Πολύ ντεκαντάνς, ιδιαίτερη μνεία στον αυτο-εξευτελισμό που προσφέρει η ιδέα σου.
     
  5. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Δεν είναι το στυλ μου να βάζω γνωστούς στα παιχνίδια μιας τέτοιας σχέσης και γενικά δεν μου αρέσει να μοιράζομαι. Αλλά περί ορέξεως κολοκύθοπιτα όπως θέλει μπορεί να το εμπλουτίσει ο καθένας
     
  6. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Αντιλαμβάνομαι τι λες αν και άσχετος σε αυτές τις σχέσεις και τα παιχνίδια τους.
    Ούτε εγώ μοιράζομαι εκτός της περίπτωσης που η άλλη μου είναι εντελώς άγνωστη και νιώθω τέλειο κενό σε οτιδήποτε
    ή αν είναι απλά γνωστή μου αλλά μου ζητήσει ευθύς εξαρχής μοίρασμα.
    Ήθελα απλώς να εμπλουτίσω την ατμόσφαιρα όπως σωστά κατάλαβες χωρίς να αγγίξει τρίτος κι όχι να φέρω τον άλλον στο "πιάτο" μου.
    Για να ολοκληρώσω την σκέψη μου, αν η άλλη μπλέξει τα μπούτια της με άλλον, τότε παίρνει πόδι άμεσα όπως κι εμένα θα ήταν φρόνιμο
    να μου δώσουν πόδι. Δεν γνωρίζω τι γίνεται στο bdsm σε αυτές τις περιπτώσεις.
    Θα ήταν επιμορφωτικό ένα τέτοιο θέμα αν δεν υπάρχει ήδη.
     
  7. brasco

    brasco New Member

    εγω παλι,που θελω να την καυλωνει παραλληλα με το να την ταπεινωνει/εξευτελιζει,οτι την βαζω να κανει ειμαι ενας φιλεσπλαχνος ?

    1.δεν βρισκω νοημα αν δεν καυλωνει και η s.
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν υπάρχει M/D/s αυτό που θέλει ο/η M/D.

    Αν είναι απλά T/b ο,τι συμφωνήσουν μεταξύ τους.
     
  9. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Τhanks bro, ώρα για μελέτη.
     
  10. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Ο εξευτελισμός είναι τόσο πολύ προσωπικό, όπου κατά τη γνώμη μου απαιτεί να υπάρχει καλή γνωριμία των ατόμων. Κάτι που για κάποια είναι εξευτελιστικό κάποια άλλη να βρίσκει ηδονική ευχαρίστηση σε αυτό  
    Επίσης κάτι που τώρα είναι πράγματι εξευτελιστικό, σε βάθος χρόνου μπορεί και να μετατραπεί σε άκρως ηδονικό..
     
  11. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Για εμένα, για τα γούστα μου, αυτό που είναι εξευτελιστικο είναι και ηδονικο και ταυτόχρονα σπάνια είναι ηδονικο ο,τι δεν είναι εξευτελιστικο.  
     
  12. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Θα ήτανε μεγάλη πρόκληση σε αυτή την περίπτωση αν κάποιος θα επιθυμούσε να τιμωρήσει με μέσο τον εξευτελισμό!
    Πολύ ενδιαφέρον το μοίρασμά σου