Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Επιστροφη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 16 Ιουλίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Contributor

    Γυρισε στην Ελλαδα. Δεν σταματησα στιγμη να μαθαινω νεα του. Οταν με αφησε οριστικα, εφυγε για το Λονδινο. Εργαζομαστε στον ιδιο χωρο, οποτε μαθαινα τα παντα. Δεν τολμησα να του στειλω ενα μηνυμα.

    Εμαθα ομως οτι επεστρεψε μονιμα πισω. Ηξερα οτι δεν εχει αλλον σκλαβο και καταλαβαινα οτι ισως επρεπε να προσπαθησω.

    Φορεσα λευκη φορμα, λευκο τισερτ κ τιποτα αλλο. Οπως του αρεσει. Πηγα εξω απο το σπιτι του στην Καρδία. Μονοκατοικια. Ημουν σιγουρος οτι θα με εβλεπε. Εσκυψα το κεφαλι μου και περιμενα. Πεντε το απογευμα, Αυγουστος.

    Η καμπανα χτυπαγε καθε αλλαγη της ωρας. Αν δεν εκανα λαθος ηταν δεκα. Κατεβηκε τα σκαλια του, ανοιξε τη πορτα κι αφησε το μπωλ του σκυλου με νερο. Τον ειδα για λιγο, ασπρισε κ εσφιξε πρεπει να γυμναζεται πολυ.

    Γονατισα, ηπια νερο σαν σκυλος. Εκλεισε παλι η πορτα.

    Μια ωρα μετα ηρθε ενας νεαρος. Του ανοιξε, φιληθηκαν στο στομα κ ο νεαρος περασε μεσα. Τα ματια μου γεμισαν με δακρυα, ζηλεψα. Παντα πηδαγε αλλους, ειχε κι αλλους αλλες υ. Ομως τοτε ημουν σκλαβος του. Δεν με πειραζε.

    Παρεμεινα στη πορτα, καποια στιγμη γονατισα και ηπια νερο. Περασαν και καποιοι γειτονες του που με ηξεραν, μιλησαμε, εφυγαν.

    Δεν ξερω τι ωρα ηταν. Υπολογιζα 3. Η καμπανα σταματαγε στις δυο. Ακουσα την γκαραζοπορτα ν ανοιγει. Ο Μιχαλης οδηγουσε, ο νεαρος διπλα του. Περασε απο μπροστα μου, δεν μου εδωσε σημασια. Εμεινα. Δεν ειχα σκοπο να φυγω.

    Γυρισε πολυ αργοτερα, ηταν ετοιμο να ξημερωσει. Ανοιξε η γκαραζοπορτα. Παρκαρε εκλεισε.

    Ανοιξε τη κεντρικη ειαοδο, αφησε στο μπωλ με το νερο ενα δερματινο κολλαρο με καρφια. Το αναγνωρισα αμεσως. Το κολλαρο του πονου. Οταν το φοραγα με εδερνε πολυ.

    Πηγα στη πορτα. Εβγαλα τα ρουχα μου. Δεν με ενοιαζε αν με εβλεπαν. Τα διπλωσα. Φορεσα το κολλαρο και πηρα το μπωλ. Ημουν επιτελους σπιτι παλι!!

    -Παμε για υπνο. Μου ειπε. Τον ακολουθησα στο δωματιο του. Ξαπλωσα μαζι του, πλαι του.
    -Δεν θα υπαρξει επιστρφη!
    Εγνεψα καταφατικα. Γυρισα μπρουμυτα οπως του αρεσει να με εχει στο κρεβατι του. Ενιωσα τα δακτυλα του μεσα μου.

    -τον μικρο τον εχω δυο χρονια υποτακτικο μου, για αυτον σε ελευθερωσα, αυριο που θα ερθει θα σε γαμησει. Αν καταφερεις να συνυπαρξεις μαζι του, θα εισαι παλι σκλαβος μου.

    -Μαλιστα Αφεντη.

    Εκλαιγα πνιγοντας τους λυγμους μου. Οι γνωστοι μας ελεγαν οτι ειναι μονος, εγω δεν ημουν ο μονος υ του. Σκατα!
     
  2. slave32

    slave32 Contributor

    Ενιωσα ενα χερι να με χαιδευει. Δεν καταλαβα ποση ωρα ειχε περασει. Τα χερια μου ηταν δεμενα στο σιδερενιο κρεβατι. Ενιωσα χειλη να με φιλανε, ενα ζεστο ανδρικο σωμα πανω μου, καυλωμενο.
    -Ωστε εσυ εισαι ο Μαριος.
    Τον ειδα, ο νεαρος απο χθες. Δεν αντισταθηκα, δεν αντεδρασα.
    -Μαλιστα Κυρ...
    -Σσσσουτττ δεν θελω τετοιους τιτλους!
    Ανοιγε την τρυπα μου με τα χερια του.
    -Την εχω πολυ μεγαλη!
    Εκλεισα τα ματια μου, με σουβλιζε. Σηκωσε λιγο τη λεκανη μου. Εβγαλα βογγητα.
    -Πολυυ...
    Εκανε απαλες κινησεις αισθησιακες, εμπαινε πιο μεσα..
    -Με πονατε πολυ...
    Εβαλε το χερι του στο στομα μου..
    -φαντασου τι θα παθουν τα λαιμα σου μετα..
    Τωρα γινονταν εντονος, γρηγορος...
    Βογγουσα δυνατα.
    -γαμησε τον πιο δυνατα! Διεταξε ο Μιχαλης.
    Σαν να πατησε το κουμπι του, αλλαξε ταχυτητα. Κομπρεσερ κανονικο. Περισσοτερο απο μιση ωρα.
    -Κυριε μπορω να χυσω;
    Τον ακουσα να ζητα αδεια, βυθιστηκα παλι.
    -βγες, βγαλε την καποτα και χυσε την πουτανα σου στα μουτρα!
    Ο νεαρος ηρθε με επιασε απο τα μαλλια κι εχυσε στα μουτρα μου.

    -Κυριε ευχαριστω που μ αφησατε να χυσω.
    Ο Μιχαλης του εδωσε ενα φιλι στο στομα και μια ξυλια στο κωλο.
    -Παρε αυτο.
    Του εδωσε μια βιτσα.
    -Δειρτην!