Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Επιτέλους!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος doulos, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

Tags:
  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Επιτέλους!

    MasterPerris τα σεβη μου, πεσταααααααααααα, γιατι καποιοι υποτακτικοι ειναι κλουβιοκεφαλοι σε βαθμο κακουργηματος!
    Ηθελα να ηξερα, μα δεν αντιλαμβανονται, η εθελοτυφλουν, οτι αυτες ΔΕΝ ειναι Αφεντρες, οτι δεν εχουν καμμια σχεση με τον χωρο μας, οτι απλα "παιζουν" εναν ρολο και πως πληρωθηκαν για τον σκοπο αυτο????
    Και οταν τελικα οι εν λογω επαγγελματιες τους δωσουν τα παπουτσια στο χερι, διοτι οι "πελατες" περιμενουν να παρουν σειρα, οι συγκεκριμμενοι τυποι εμφανιζονται παντου κραυγαζοντας,"οι Αφεντρες ειναι επαγγελματιες και εκμεταλλευονται".
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    αν υπαρχουν μελη που ειναι στο σιτε και ψαχνουν για χαρτζιλικακι να το αναφερετε , με την προυποθεση πως εχετε και το αναλογο αποδεικτικο στοιχειο
     
  3. doulos

    doulos Regular Member

    παιδιά,
    η Κυρία μου δεν έχει καμμία σχέση με το φόρουμ. μένω στη γερμανία. μην ανησυχείτε λοιπόν, δε σπιλώθηκε το φόρουμ. δεν ξέρω ποιός είναι πιο αφελής εγώ ή όλοι Εσείς που μιλάτε για έναν κόσμο αγγελικά πλασμένο.
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    ..doulos, κανε οτι νομιζεις φιλε μου..
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εσυ φυσικα!
     
  6. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Επιτέλους!

    Μεγάλη μπουκιά φάε μεγάλο λόγο μην λες!!

    Αφιερωμένο εξαιρετικά!

    Τελικά όλοι ζούνε σε ένα κόσμο αγγελικά πλασμένο.
    Που φυσικά είναι υπεράνω χρημάτων και φυσικά κάνουν τα πάντα με τον σωστό τρόπο!

    Μήπως εγώ ζω αλλού???
     
  7. Emma

    Emma Contributor

    Βρε συ δούλε, δεν σου μιλάει κανείς από εμάς με κακία.
    Απλά είναι κρίμα να πιάνεσαι κορόϊδο για κάτι που ενώ σε σένα αρέσει τόσο πολύ, σε κάποια επιτήδια είναι απλά ένα επάγγελμα κι εσύ δεν είσαι τίποτα άλλο πέρα από ένα κινητό πορτοφόλι.
    Δεν κατακρίνω με τίποτα τις/τους επαγγελματίες. Όλα είναι αναγκαία.
    Αλλά μιας και, απ'όσο μπορώ να καταλάβω, εσύ θέλεις μια σχέση πέραν του ενός session, δεν θα ήταν καλύτερα να βρεις κάποια (ξέρω είναι δύσκολο, αλλά ο επιμένων νικά), η οποία θα θέλει να σου δίνει αυτά που εσύ ζητάς χωρίς να περιμένει χρηματικό αντάλλαγμα; Την οποία θα λατρέψεις και με την οποία θα μπορέσεις να δεθείς, γιατί όλα όσα νιώθει αυτή για σένα θα είναι όσο αληθινά όσο αυτά που νιώθεις εσύ για εκείνη.
    Εκτός βέβαια, αν προτιμάς την "ελευθερία" των "σχέσεων" με κάποια επαγγελματία, έτσι ώστε να βγάζεις απλά την κάβλα σου και δεν σε νοιάζει το συναισθημάτικο δέσιμο ή το γεγονός ότι πληρώνεις για να εκφράζεις αυτά που θες.
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Επιτέλους!

    Αυτο ακριβως αν θελεις να βγαζεις την καυλα σου πληρωνε μια επαγγελματια να σου παιζει θεατρο κανοντας την Mistress αφου δεν βρισκεις κατι αληθινο,τωρα αν θελεις κατι αληθινο βρες μια που καυλωνει με το να σε εχει σκλαβο της, και οχι καυλωνει με το να της γεμιζεις το πορτοφολι........και βεβαια ο κοσμος δεν ειναι τοσο αγγελικα πλασμενος, αυτο του λεμε εδω του φιλου να ΠΡΟΣΕΧΕΙ γιατι ο κοσμος δεν ειναι αγγελικα πλασμενος.
     
  9. Puma

    Puma Regular Member

    Όλα είναι θέμα επιλογών, οπότε από τη στιγμή που έκανε την επιλογή του, περνάει καλά με αυτό και έχει ήσυχη τη συνείδησή του, δεν υπάρχει λόγος να τον 'ξενερώνουμε'   Αν κάποια στιγμή αλλάξει γνώμη, πολύ απλά θα απομακρυνθεί   Εγώ σκέφτομαι εκείνη που πιθανότατα θα το έχει κάνει σύστημα και μπορεί με αυτό τον τρόπο να βγάζει κάθε μέρα φραγκάκια και να έχει και έτοιμες τις δουλειές του σπιτιού! Όχι κι άσχημα...   Μπορεί να μην είναι Αφέντρα αλλά δεν αναγκάζει και κανέναν να πράξει όλα αυτά  
     
  10. Emma

    Emma Contributor

    Σκέφτηκες όμως ότι έτσι αποκτούν κακή/λάθος φήμη οι Mistress (επαγγελματίες και μη) και το bdsm γενικά;
     
  11. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Πρέπει να λάβουμε υπόψη μας και την εξής πιθσνότητα...ένας υποτακτικός νιώθει υπέροχα για τις όμορφες στιγμές που του προσφέρει είτε η Αφέντρα του ενός session ή η Αφέντρα μέσα σε μία D/s σχέση.Καμιά φορά του αρέσει να προσφέρει δώρα στην Αφέντρα του.Το κάνει για να δείξει πόσο πολύ τον ευχαριστεί που Εκείνη του κάνει την τιμή να τον έχει για σκλάβο της.Μη τα ισοπεδώνουμε όλα.Σκεφτείτε την περίπτωση Εκείνη να μη το έχει ζητήσει.Εσύ να κάνεις βόλτα στην αγορά και να δεις ένα υπέροχο ζευγάρι μπότες και να της το πάρεις δώρο.Είναι αυθόρμητο...και είναι πολύ όμορφο

    υπάκουο σκυλάκι
     
  12. spitslave2000

    spitslave2000 New Member

    Μάλλον το καλύψατε το θέμα απο όλες τις πλευρές.
    Ηταν ενδιαφέροντα όσα ειπώθηκαν.