Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ερμαφροδιτισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 14 Ιουνίου 2008.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αγαπητή Mirella...
    Ίσως να είσαι από τα ελάχιστα άτομα, που έχω νοιώσει την επιθυμία να γνωρίσω από κοντά. Θέλω να σε κοιτάξω βαθιά στα μάτια, να σου σφίξω δυνατά το χέρι, να σου μιλήσω και να ανοιχτώ, να σε αγκαλιάσω.
    Νοιώθω για σένα μεγάλο θαυμασμό! Χαίρομαι που συμπεραίνω από αυτά που διαβάζω, ότι είσαι ένα άτομο που έχεις ξορκίσει τα κακά της ζωής σου, με περίσσια δύναμη, κουράγιο και θάρρος.

    Να είσαι καλά Mirella ...Ίσως κάποτε αν το θελήσεις και συ, καταφέρουμε να συναντηθούμε!

    Θα ήταν χαρά και τιμή Μου!

     
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Και δικη Μου τιμη γλυκεια μου! 
     
  3. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Δεν εχω λογια, αγαπητη μου Μιρελλα, μονο μια θερμη αγγαλιτσα

     
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Ερμαφροδιτισμός

    Κοιτα αγαπες και σοροπια...
     
  5. positron

    positron New Member

    ειναι πραγματικα λυπηρο να υπαρχει τετοια αντιμετωπιση απο ατομα της οικογενειας. τουλαχιστον αυτοι πρεπει να μπορουν να δειχνουν την αγαπη τους. αλλα τελικα ταμπου υπαρχουν πολλα και απεχουμε πολυ απο το να αποδεχτουμε το διαφορετικο.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Υπαρχουν πραγματα που για καποιον ανεξηγητο λογο σβηστηκαν απο την μνημη μου.
    Ειναι ισως η φυσιολογικη αντιδραση του εγκεφαλου προκειμενου να προστατευσει καποια πραγματα.
    Επαθα σοκ οταν σε ηλικια 19 ετων εμαθα απο τους παιδικους μου φιλους, αλλα και τους γονεις τους οι οποιοι κατοικουσαν ακριβως απεναντι απο το δικο μας σπιτι οτι με εκρυβαν.
    Γιατι κρυβεις ενα παιδακι 5-7 χρονων???Τιποτε ακομη πανω του δεν εχει διαμορφωθει.
    Πως εξηγειται να μου λενε οτι οταν με αφηναν να βγω στην αυλη σηκωνα τα χερακια μου προς τον ηλιο να νοιωσω την ζεστασια του???
    Υπαρχουν ατομα που με εχουν παρακινησει να κανω την ζωη μου βιβλιο.
    Υπαρχουν ερωτηματα που δεν θα απαντηθουν ποτέ, καταστασεις μυστηριες, πραγματα εντελως ανεξηγητα.
    Ελαχιστοι γνωριζουν το κακο που μου εχουν κανει με την συμπεριφορα τους.
    Καποτε πρεπει να τα πω, να τα βγαλω απο μεσα μου.
    Γιατι ειναι κακο συμφωνα με τους ψυχολογους το να συσσωρευεις πραγματα μεσα σου.
    Καποια στιγμη θα εκραγεις και τοτε.......................
     
  7. hermis

    hermis Regular Member

    Mirella μου....


    Rock & Roll στο κρεβάτι... πριν από κάποια χρόνια τραγούδησε ο Πρίγκιπας της Ελληνικής Rock μαζί με τους "ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΣ".



    Όλοι αυτοί οι Άνθρωποι ήταν απροσάρμοστοι τότε...
    Αποκομμένοι...
    Λόγω επιλογών...

    Τώρα πια είναι θρύλοι.

    Είτε ορισμένα πράγματα είναι επιλογή είτε όχι καλό είναι να μάθουμε να ζούμε μαζί τους..

    Έτσι κάνουν αυτοί που το λέει η ψυχή τους. Και η δική σου το λέει…

    Υ.Γ. Πρόσεξε τον τελευταίο στίχο…

    Υ.Γ.2 Έντονη η κατάθεση ψυχής και αξίζει αν μη τι άλλο ένα τραγούδι από έναν αληθινό Πρίγκιπα, στην αληθινή Mirella…

    Υ.Γ.3 Πήγα πριν 2 εβδομάδες και τους είδα (τους ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΣ) στη λεωφόρο και ένα γήπεδο γεμάτο κόσμο χοροπηδούσε (πήρε φωτιά) στο άκουσμα αυτού του τραγουδιού.

    Keep rocking….

    That’s life…
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Ερμαφροδιτισμός

    Εγω εφτασα στο ''τοτε''... 

    Υ.Γ. Ερχονται δυσκολοι καιροι μαλλον...
     
  9. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Πολύ ωραίο θέμα κ πολύ παλαιό..
     
  10. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ηρωίδα μιρελα..
     
  11. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Μεγαλη κουβεντα..
     
  12. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ναι πολύ μεγάλη κουβέντα δυστηχώς δεν γνώρισα ποτέ ερμαφροδιτη.