Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ερωτικές ιστορίες καθημερινής τρέλας με τους τέως μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 4 Μαρτίου 2008.

  1. cider

    cider Kitchen master

    Δεν είναι μόνο η στρωτή, υπέροχη γλώσσα. Θαυμάζω όλους εσάς που μπορείτε να βάζετε τις σκέψεις σας σε τάξη και να σκαρώνετε όμορφες ιστορίες, ή παρουσιάζετε όμορφα τις ιδέες σας. Αν και θεωρώ ότι χειρίζομαι πολύ καλά τη γλώσσα, από έμπνευση και ιδέες μηδέν. Σας ζηλεύω.
     
  2. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Πολύ λογικό να σου αρέσει ο Μπουκόβσκι..
    Θαρρώ πως όλοι όσοι ψάχνονται κάποια στιγμή θα περάσουν κ' από εκεί...
    Ευχαριστώ.
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Δεν μου αρέσει ο Μπουκόβσκι. Μου αρέσουν οι ηρωϊδες του. Το αυτό εύχομαι και δι υμάς. 

    Ένα τέτοιο απελπισμένο σύμπαν έχει κάτι το γοητευτικό, ιδίως για όσους το βλέπουν απ' έξω. Οι απελπισμένοι που ζούνε μέσα του καλά θα κάνουν κάποτε να βγουν και να μην επιστρέψουν ποτέ. Κάποτε σταματούμε και να βρέχουμε το κρεβάτι μας.
     
  4. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Hehe, σύμφωνοι.
     
  5. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Ερωτικές ιστορίες καθημερινής τρέλας με τους τέως μου

    Διαβαζοντας τις ιστοριες σου μου εκανε εντυπωση πως ακολουθουν
    φθινουσα πορεια αν βαλουμε εσενα ως επικεντρο.Σαν με το περασμα
    των χρονων να περνουσες σταδιακα στη θεση του αντικειμενου κ η
    αγωνια να μεγαλωνει...
     
  6. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Δωρα μου, φαινεται οτι ψωνιζαμε τους ερωτες της ζωης μας απο το ιδιο μαγαζι.

    Ευτυχως, εχω παψει πια να πηγαινω προς αυτην την κατευθυνση. Απ' οτι γνωριζω και εσυ. Εσυ τα περιεγραψες αψογα. Εγω προτιμω να μην τα σκεπτομαι πια.

    Thank you for the trip down memory lane. May we never find ourselves on that particular street again.
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ερωτικές ιστορίες καθημερινής τρέλας με τους τέως μου

    Ξέρεις πόσο εύκολο είναι να ζει κανείς αποτυχημένα; Πανεύκολο. Παρόλα αυτά δεν θέλει πολλά κλικ μέσα μας για να το δούμε αυτό. Θέλει κάποιες μικρορυθμίσεις, ένα τσακ και μετά αρχίζεις σιγά σιγά να γίνεσαι υποκείμενο. Η αγωνία μειώνεται και επέρχεται ένα είδος ισορροπίας, ηρεμίας.

    Ένας συγγραφέας, ο Καλλιφατίδης, λέει: Για να γνωρίζουμε ποιοί είμαστε και πόσο έχουμε αλλάξει, πρέπει να θυμόμαστε ποιοι είμασταν. Κάπως έτσι.

    I was always a sucker for discounts. 

    Amen.
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2008
  8. Captain_Morgan

    Captain_Morgan https://www.youtube.com/watch?v=9wj6BqmyjM4

    Απάντηση: Ερωτικές ιστορίες καθημερινής τρέλας με τους τέως μου

    εξαιρετική γραφή...εξαιρετική  
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Ερωτικές ιστορίες καθημερινής τρέλας με τους τέως μου

    Αν εγραφα εγω ιστοριες με τις πρωην μου θα γελουσαμε πιο πολυ και απο το ''παρα πεντε''...
    παντως απο τοτε που χωρισα με την πρωην μου αγορασα πλυντηριο πιατων... φτηνοτερο μου βγηκε, τα πλενει και καλυτερα!!
     
  10. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ερωτικές ιστορίες καθημερινής τρέλας με τους τέως μου

    Πραγματι ετσι ειναι.Τουλαχιστον εσυ 'βασανιζες' το κορμι σου.Οι πιο δυσκολες
    καταστασεις ειναι αυτες που βασανιζεται απευθειας η ψυχη,χωρις να μπορει
    να ξεσπασει κ καπου αλλου ολο αυτο.Ισως ομως με το να βρισκεις μια αποσυμπιεστικη
    βαλβιδα να ειναι χειροτερα διοτι καθυστερει την καθαρση.
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ερωτικές ιστορίες καθημερινής τρέλας με τους τέως μου


    Ναι, είναι cop out, το ξέρω τώρα. Είχα κι άλλα, πέραν του κορμιού. Ακόμα τα ψιλοέχω.
     
  12. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ερωτικές ιστορίες καθημερινής τρέλας με του

    Ξερεις κανενα που να μην τα εχει?