Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ερώτηση: Δημοσκοπήσεις για BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MrEntropy, στις 6 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Το έκανα κι εγώ  
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Εριξα και εγω τον οβολό μου  
     
  3. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    @MrEntropy ,εφόσον ειμαστε σε έναν διαδυκτιακο χωρο αρα, δεν ξερεις ποιος είναι πισω από κάθε ακαουντ πως θα βγαλεις συμπερασμα? Επαφιεσαι στην ειλικρινεια των συμμετεχόντων σε κατι που το κανουν για πλακα?
     
  4. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Εδώ υπάρχουν περιπτώσεις ανθρώπων
    που είναι μαζί 40 χρόνια και δεν ξέρει ο ένας τον άλλον!!!

    Σοβαρά όμως τώρα, ουδέποτε μίλησα και υποστήριξα ότι όλο αυτό
    είναι μια πραγματική, επιστημονική, τεκμηριωμένη μελέτη.
    Είναι απλά μια ιδέα, μια ένδειξη, να πάρουμε μια γεύση. Όχι να στηρίξουμε το είναι μας σε αυτό.
     
  5. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    ανεβασε πολλα διαφορετικα poll εδω που ο καθενας θα απαντα με το νικ του. Παρε το spss κανε τα μια σουμα και βγαλε συμπερασματα.

    ολο το υπολοιπο ειναι ερασιτεχνικο και ανουσιο. Ασε που παιζει και θεμα ip, όχι;
     
  6. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Δεν είναι υποχρεωτικό, όποιος θέλει συμμετέχει.
    Όποιος δεν θέλει γιατί το θεωρεί ανούσιο, περιττό, αναξιόπιστο κτλ. δεν συμμετέχει.

    Απλά είναι τα πράγματα.
    Δεν χρειάζεται να τα δυσκολεύουμε και να δημιουργούμε εντυπώσεις και προβλήματα από το πουθενά.
     
    Last edited: 7 Σεπτεμβρίου 2016
  7. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    δεν δημιουργώ προβλήματα, δείχνω όμως σε όλους ή σε όσους δεν μπορούν να δούν πόσο ερασιτεχνικό είναι αυτό. Μην μιλήσω για τους gender διαχωρισμούς σε όλη την έρευνα.

    Η τελευταία ερώτηση ήταν ξεκάθαρη, κρατάει ip?
     
  8. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Ούτε ξέρω πόσες φορές ανέφερα ότι δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχέση με πραγαμτική έρευνα, μελέτη και ανάλυση.
    Αφετέρου, από χθες ζήτησα βοήθεια, συνεργασία κτλ.

    Χρησιμοποιεί τα Google Forms, όπως θα έχεις παρατηρήσει.
    Δεν κρατάει ip τίποτα, στοιχεία δηλαδή που να μπορώ να δω εγώ,
    τώρα η NSA, σίγουρα θα έχει πρόσβαση.

    Υπάρχει δυνατότητα να αφήνει μόνο μια φορά κάποιος να συμμετέχει,
    αλλά αυτό χρειάζεται να κάνει κάποιο sign-in με το Google account του.
     
    Last edited: 7 Σεπτεμβρίου 2016
  9. brenda

    brenda FU very much

    Στραπατσίιιιιρεν ντι γκεστάλτ, επιμένω... 
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    η στατιστική ανάλυση, με εισαγωγικά ή χωρίς, φοβάμαι πως συμπεραίνει χωρίς να κρίνει.
     
  11. Dapom

    Dapom Contributor

    Εμ δεν έβαζες κι εσύ ρε @MrEntropy ένα οτι το βρήκες στο cosmopolitan ή στο *** ή τέλος πάντων σε κάποιο τσιτάτο BDSM site του εξωτερικού να γλιτώσεις την μουρμούρα.
     
  12. DeepFeelings

    DeepFeelings New Member